Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Gardenarium 16:17, 22 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ogród wokół oranżerii zaprojektowany, a więc pozostanie wsadzić rośliny i zmontować fontannę

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
AgnieszkaW 17:09, 22 gru 2018

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
To się nazywa rozmach...
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
sylwia_slomc... 19:31, 22 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82028
Kurcze nawet zima Was nie powstrzymuje
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
ElzbietaFranka 21:15, 22 gru 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13901
sylwia_slomczewska napisał(a)
Kurcze nawet zima Was nie powstrzymuje



Jaką tu zima Sylwia dzisiaj 9 na plusie ziemia nie zmarznięta to można robić.
Trzeba wykorzystać mniej roboty wiosna.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Gardenarium 21:32, 22 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jak się da, to Wicio zapowiedział dalsze rozwożenie po świętach. Aby tylko nie padało, bo maże się jednak.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
malgorzata_s... 22:00, 22 gru 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Gardenarium napisał(a)
Jak się da, to Wicio zapowiedział dalsze rozwożenie po świętach. Aby tylko nie padało, bo maże się jednak.


Pasja nie zasypia nawet zimą Planowanie i projektowanie trwa ale jak widzę sprzęt też nie odpoczywa. Podziwiam i pozdrawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Rumianka 22:07, 22 gru 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10277
Gardenarium napisał(a)
Tworząc Ogrodowisko miałam zamiar dać z siebie wszystko co tylko możliwe.

Dzisiaj, wspominając nasze początki i pierwszy konkurs oraz pierwsze osoby, które w większości są do dzisiaj - jestem bardzo wzruszona, że moje marzenie się spełnia...
Coraz więcej ogrodów przybywa, a mam nadzieję, że na ich realne obejrzenie nie zbraknie nam czasu i sił.

Czekamy zatem na pomysły i zaproszenia na rok przyszły. Gdzie chcielibyście się spotkać w Nowym, nadchodzącym roku?
Wysyłajcie na PW a potem będziemy zakładać wątki w spotkaniach i organizować.

Ze wzruszeniem przeczytałam cały wątek...Spotkania, wydarzenia, wizyty i wyjazdy Ogrodowiska w 2011 - podsumowanie-
ile wówczas było spotkań..ile nowych osób poznanych w realu...Wówczas nie wiedziałam nawet o istnieniu Ogrodowiska...ile zmieniło się w naszych polskich ogrodach za Twoją przyczyną, ile osób zbliżyło to niezwykłe miejsce jakim jest właśnie Ogrodowisko...Podziwiam Cię Danusiu, za to, że chciało Ci się chcieć...otworzyć serce dla innych...Bardzo cenię Twoją kreatywność i poświęcony czas właśnie dla innych...Jesteś niezwykłą osobą gdyż potrafiłaś zjednać sobie tyle nieznanych Ci osób...Poświęcałaś swój, jakże niezwykle cenny, czas na wyjazdy do innych ogrodów, by swoją obecnością, poradą podkreślić, jak każda z tych osób była ważna dla Ciebie... I to jest takie piękne i wzruszające...
Takich ludzi, jak Ty kochana, jest bardzo mało albo jeszcze mniej...Obecnie tworzysz następne przepiękne miejsce na ziemi, w którym masz pole do popisu i widać, że tworzysz ogród marzeń z wielką pasją i sercem...Trzymam kciuki, za realizację planów...Teraz to my będziemy przyjeżdżać do Ciebie, by na żywo dotknąć tych przecudnych kompozycji kwiatowych...Życzę dużo zdrowia...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Gardenarium 22:17, 22 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
malgorzata_szewczyk napisał(a)


Pasja nie zasypia nawet zimą Planowanie i projektowanie trwa ale jak widzę sprzęt też nie odpoczywa. Podziwiam i pozdrawiam


A...i tutaj Cię zaskoczę Otóż sprzęt odpoczywał i to długo , bo się popsuł i był w serwisie. Jak wrócił do nas, to od razu został wykorzystany, aby nadrobić stracony czas.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 22:18, 22 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Rumiance dziękuję za dobre słowa. Oczywiście napędzają do działania
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
malgorzata_s... 22:22, 22 gru 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Gardenarium napisał(a)


A...i tutaj Cię zaskoczę Otóż sprzęt odpoczywał i to długo , bo się popsuł i był w serwisie. Jak wrócił do nas, to od razu został wykorzystany, aby nadrobić stracony czas.


No a jakże trzeba sprawdzić czy dobrze naprawiony A tak serio to się nie dziwię. Mała Mi trawy splatała właśnie i ogłosiła że skoro śnieg stopniał to co nie wykorzystać. Ja latałam z dekoracjami co prawda ale o mało co grabek nie wyciągnęłam bo liście na trawie nie wiem skąd za mokro jednak było.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies