Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Gardenarium 21:13, 08 lip 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
MirellaB napisał(a)
Piękne zdjęcia, oglądam i podziwiam

A jakie jest ulubione miejsce piesków w tym ogrodzie?
Pogłaskaj ode mnie psiaki


Ulubione miejsce jest przy Pańci albo na Pańci. Najlepiej masowo oba pieski razem.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Katkak 21:20, 08 lip 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ale się już psiaki dotarły razem . Danusiu spaceruję tu codziennie i pieję z zachwytu. I powiem Ci (chyba już kojarzysz, że mam korbę na punkcie dodatków), że jak widzę te Twoje mebeleczki, ławeczki, cudne doniczucie i naczynia, w których sadzisz kwiaty, te wszystkie kropeczki nad i to achhhhhhhhhhh..... A rośliny, nasadzenia... Nie ma takich słów by opisać to piękno i harmonię .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Basilikum 21:24, 08 lip 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21737
ja tez tu spaceruje
ochy i achy zostawiam

Pieskom przeciw kleszczom moze pomoc olej kokosowy, my smarujemy koty (i sieie tez czasami). Jedyna trudnosc, to trzeba to powtarzac raz w tygodniu.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
MirellaB 21:28, 08 lip 2018


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Jakie szczęśliwe te psiaki - szczęściarze Fajnie razem wyglądają
Moje psy każdego roku potraktowane kropelkami na kleszcze i kleszczy nie mają.
Psy chłodu szukają, moje lubią leżeć pod hortensjami

Dziękuję za informację o jeżówkach.
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Doranma 22:49, 08 lip 2018


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Gardenarium napisał(a)


Ptaszek ma podwójną, a nawet poczwórną wartość, bo pochodzi z ogrodu Beth Chatto, która w tym roku niestety odeszła. Gdy na niego patrzę, przenoszę się na jej rabaty Życie się kończy, ogród trwa dalej. Tylko czy znajdzie godnych opiekunów?

W Anglii to łatwe, ale u nas? Nie wiem. Gdy umiera twórca ogrodu, często ogród popada w ruinę. Stworzyć ogród na schyłek życia, tylko co, gdy się ono skończy?

Często nachodzą mnie takie smutne przemyślenia.. ale właściwie tworzymy ogród dla siebie, nie trzeba tak smutno myśleć..prawda?



W pełni oddałaś to, co od roku po głowie mi się szweda, gdy zdałam sobie sprawę, że mniej tych sezonów przede mną, niż za mną... A ja się dopiero tak naprawdę rozkręcam Sadząc nieraz kolejną rośline, zastanawiam się czy kiedyś ktoś pokocha ją tak samo jak ja. Razniej mi się na sercu zrobiło gdy przeczytałam, że ktoś snuje podobne refleksje jak ja ☺

Przepis niezawodny na zarwanie nocy? Wejść na wątek nowego angielskiego ogrodu Danusi ze świadomością, że nie przestane aż przeczytam do końca
Pozdrawiam!
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Trudnepoczatki 08:32, 09 lip 2018

Dołączył: 22 lut 2017
Posty: 57
O matko jaka piękna para. Kreseczka przytyła pięknie się prezentuje a Kwiatuszek jaki cudny. Danusiu jak dobrze, że te pieski trafiły na tak cudowną Pańcie, która o nie tak bardzo dobrze dba. Moja schroniskowa psinka nie odstępuje mnie na krok, zawsze ze mną jak wierny towarzysz. Cudne mordki.
Gardenarium 08:35, 09 lip 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Czytam Wasze posty i sobie popłakuję cichutko, że mam tak wielkie szczęście prowadzić Ogrodowisko i że spotkałam Wasktórzy myślą i czują podobnie, kochają rośliny jak ja i że tak samo myślimy



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
wiklasia 08:41, 09 lip 2018


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Ja myślę, że to my mamy szczęście, że stworzyłaś takie miejsce, które łączy i scala miłośników zielonego (i nie mam tu na myśli zielonych amerykańskich dolarów )
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
Katkak 10:04, 09 lip 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Gardenarium napisał(a)
Czytam Wasze posty i sobie popłakuję cichutko, że mam tak wielkie szczęście prowadzić Ogrodowisko i że spotkałam Wasktórzy myślą i czują podobnie, kochają rośliny jak ja i że tak samo myślimy




Danuś, to mamy szczęście, że mamy Ciebie, która to miejsce stworzyła.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Gosiek33 12:20, 09 lip 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Gardenarium napisał(a)



Piękne te czyśćce, ciągle mam na nich stada bzyczków, głównie trzmieli. Co zrobić by ten wełnisty się nie pokładał. Rośnie w słońcu z przodu rabaty ale właśnie przestaje zdobić
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies