Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Makao_J 07:29, 02 lip 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Rutewka czad. Czegoś takiego potrzebuję.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
basia3012 12:33, 02 lip 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9448
Cudnie Danusiu, cudnie. Wszędzie gdzie spojrzeć. Motyl metalowy, super.O kociakach, słodziakach nie wspomnę. Pozdrowienia.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Juzia 14:10, 02 lip 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38515
Już wiem gdzie lilie ostatnio widziałam i mi się spodobały.... u Ciebie!
Bo ogólnie to nigdy za nimi nie przepadałam, ale Ty tak wszystko łączysz, że nie może się nie podobać

Rudy kitek/kitka? wydaje się mądrzejszy od pozostałych... tak patrzy na nich z góry Czaderski!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Gardenarium 21:33, 02 lip 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Rudy będzie się nazywał Gucio i zostanie u nas, reszta słodziaków do rozdania do dobrych domków. Już jedzą i dumnie korzystają ze żwirku silikonowego
Dokazują najchętniej w Hakonechloa przy tarasie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
KasiaBawaria 08:09, 03 lip 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Danusiu, do jakiej wysokosci dorasta u ciebie boltonia?Bo w necie sa informacje, ze od 1 do 1,50m.
____________________
Zapraszam na kawe
Gardenarium 21:19, 03 lip 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
U mnie wyżej, co najmniej 2 metry, wysoka jest bo ma dobre jedzenie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ElzbietaFranka 22:00, 03 lip 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854







Maki, ostróżki przepiękne i zachwycają.
Ale foty z liliami wodnymi to jest to co uwielbiam. Te białe jak puszki z waty na lisciach widok obłędny. Mam kremowe, bordowe i różowa przepiękna nie mam białej,muszę zdobyć.
Danusiu jakbyś mogła zrobić fotkę z bliska tej białej przy okazji i wstawić na watku.

U mnie też liście irysów takie sobie. W każdym razie mam irysy żółte posadzone w ziemi i wyrosły na ponad metr. Niby roślina wodna ale nie rośnie najlepiej.

U ciebie tak wszystko kwitnie i dorodne, jakby ulewy nie przechodzily.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
KasiaBawaria 22:45, 03 lip 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
O dziekuje ci za odpowiedz. Bo posadzilam ja na tyl rabaty myslac ze rosnie wysoka, a na etykietce bylo napisane ze 1,20 m bedzie miec. To mnie uspokoilas :
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 16:00, 06 lip 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Danusiu, masz moze u siebie sadzca chocolate? Szukam jeszcze jakiejs ladne wysokiej ale i wasko rosnacej byliny.Jest cos co bys polecila na tyl dosyc slonecznej rabaty? Narazie mysle o vernoni, ale moze masz inne propozycje (boltonie juz mam)
____________________
Zapraszam na kawe
Margarete 22:07, 06 lip 2020


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Danusiu - pozwól że tu u ciebie w twoim wątku napiszę o nowym fajnym ogrodowym miejscu jakie pojawia się na mapie Polski centralnej.
W moich rodzinnych Pabianicach w miniony weekend otwarto dla zwiedzających pierwszy etap nowego ogrodu pokazowego Aflopark - kolejny etap będzie otwarty jesienią.
Nie mam żadnego interesu osobistego w promowaniu tego miejsca ale po prostu cieszę się jak dziecko że w moim rodzinnym mieście tworzy się takie fajne ogrodowe założenie.
Założyłam wątek poświęcony temu miejscu i wrzuciłam kilka fotek z wczorajszego spaceru w tym miejscu.
Zapraszam do wirtualnego zwiedzania i do realnego też.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies