Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » O....!

Pokaż wątki Pokaż posty

O....!

Borbetka 12:10, 31 sie 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Marzenko, jaka to trawa przed werbeną? Piękne zestawienie.
____________________
borówcowy wizytowka
Lena 07:51, 01 wrz 2013


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Marzena werbenowy raj
Wszystko piękne jak zawsze - pozdrawiam
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Bogdzia 11:12, 01 wrz 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Marzenko czy pare nasionek werbenki mozna u Ciebie zamówic, wprawdzie mam ale chyba jakąś inną bo aż tak niie kwitnie..Te bordowe szczawiki to na zimę chyba wykopujesz????? Fakt konie mojej synowej nie pracują.To matka z synem i na młodszym na razie nie jeździ się, musi iśc na szkolenie.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
makkasia 11:40, 01 wrz 2013


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
U Ciebie zawsze jest pięknie, ale konie z klonem powiliły mnie na kolana.
Cieszę się, że w Polsce są takie miejsca, że Włosi ze swoimi widokami mogą konkurować
codziennie zaglądam i pozdrawiam
Kasia
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
an_tre 23:29, 01 wrz 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
wysłałam ci wiadomość na pw
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
marzena 23:53, 01 wrz 2013


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
dziewczyny, dzięki za spacerki i odwiedziny
Marzena, lawendę przycięłam już chyba miesiąc temu, kwitną nieliczne, pojedyncze, raczej nie będę już w tym roku przycinać, zostawię to na wiosnę
Borbetko, przed werbeną jest kilka kęp miskanta Morning Light
Moniko, no warto mieć werbenę, rzeczywiście świetna to roślina, w tym roku mam ją pierwszy raz
Lena, dzięki
Bogdziu, oczywiście, z przyjemnoscią prześlę Ci nasiona werbeny , już nawet szukałam info, kiedy je zbierać, ale trzeba poczekac trochę, szczawiki mam w tym roku z jednego oczywiscie wykopanego i przechowanego w piwniczce, w tym roku tez tak zrobię, świetnie przezimował
makkasia, dziekuję, miło, że zaglądasz do mnie ja też już bylam u Ciebie, ale na razie bez wpisu, bardzo podoba mi sie Twój ogród

werbena nad podziw świetnie mi rośnie i kwitnie...
wczorajsze werbenowe fotki na koniec wakacji
____________________
marzena O....!
monteverde 00:14, 02 wrz 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Marzenka kup sobie aksamitkę ecru o wys. 30 cm waniliową i na prawdę nią pachnie w tamtym roku miałam w rajskim
http://www.agrogate.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=453&category_id=12&option=com_virtuemart&Itemid=9
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Borbetka 08:45, 02 wrz 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
A ja myślałam, że nie ma kremowych aksamitek, a tu proszę. W przyszłym roku zapoluję, bo sama chyba nie wyhoduję.
____________________
borówcowy wizytowka
marzena 00:28, 03 wrz 2013


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Ania, dzięki, taką aksamitkę sobie kupię, bardzo ładna i niewysoka...
do warzywnika mi potzrebna
____________________
marzena O....!
Urszulla 00:40, 03 wrz 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21917
świetne foty masz z werbeną

a aksamitka fajna u mnie przy pomidorkach w tym roku była w świetnej kondycji, tylko ta pospolita niska

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies