Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » O....!

Pokaż wątki Pokaż posty

O....!

danuta_ 20:32, 10 paź 2011


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
Marzenko, przepiękny zagajnik brzozowy
____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
kaisog1 20:41, 10 paź 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Brzozy, mimo, że to smieciuchy to moje ulubione drzewa W przyszłym roku będę je sadzić na górce
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
zbigniew_gazda 21:03, 10 paź 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11161
Gratuluję Marzenko super zakupów . Ale dorwałaś zdrowy i duży klonik !!! Niech wszystko pięknie rośnie.
A brzozy to piękne drzewa ale pijaki i żarłoki. Mam jedną dużą . Wokół niej zero trawnika a żywopłot w rejonie brzozy jest o 1/3 niższy niż w dalszej jego części. Czyli zabiera mu brzoza papu.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
marzena 21:10, 10 paź 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
brzozy to 'pijaki i żarłoki' Zbysiu ? hahaha
ale ja je lubię , Danusi się też podobają...tak jak Tobie a Gosia ma zamiar tez je sadzić...
ja się tym nie przejmuję... mam dużo miejsca w ogrodzie, mogą sobie rosnąć ... odkąd je posadziłam, nie zajmuję się nimi, same sobie radzą
a kiedyś na początku było pod nimi mnóstwo kozaków... ale to już przeszłość
____________________
marzena O....!
Pszczelarnia 21:20, 10 paź 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Marzeno, wszystko dokładnie obejrzałam. Ogród nie psuje krajobrazu i odwrotnie . Moje klimaty! U nas nie ma takich zagajników brzozowych. Brzozy nasze to z reguły chwasty na dawnych pastwiskach, nie tworzą zagajników. Bardzo lubię brzozy i - muszę dodać - realizacje naszej Danusi z brzozami. Masz wspaniały taras i tę łąweczkę w cieniu. Mój Mąż (też oglądał i rozpoznawał szczyty Tatr od Ciebie) zwrócił uwagę na schody z tarasu i kamień. Chyb wezmę się na poważnie do posadzenia powojnika i będzie to Matka Lechóchowska. I hosty przy tym murze bardzo mi się podobają.
I ciekawa jestem czy Twój trzcinnik na południowej odsłonie daje sobie dalej radę?
Co do rozplenic powiem, że jest jakaś nowa polska odmiana wyhodowana przez jakiegoś profesora i zimuje doskonale???? Wie ktoś coś o tym?

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Martek 21:30, 10 paź 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
marzena napisał(a)
to te moje wczorajsze zakupy

Barwne te twoje zakupy Marzenko
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Basiaw 07:48, 11 paź 2011


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Marzenka, widze, że odwazyłas sie kupic klony palmowe, ja tez w tym roku posadziłam 2 sztuki i jestem pełna obaw, czy przezimują. Będziemy się wiosną wymieniac informacjami, czy nasze klony sie obudziły, oby tak
____________________
Nasz mały, zielony świat
marzena 00:12, 12 paź 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Basiu, już kiedyś miałam klona palmowego ( jednego! )i przemarzł mi - ale wcale nie w pierwszym roku...
faktem jest, ze niczym go nie okrywałam, no teraz mam zamiar dobrze zabezpieczyć te dwa kupione ostatnio...
oczywiscie, bedziemy wymieniać sie informacjami na ich temat
____________________
marzena O....!
monteverde 00:33, 12 paź 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
no to ja też będę obserwowała Wasze klony i porównywała ze swoimi ( mam 5), dzisiaj przyszedł klon Higasa Yama, nie duży rośnie 1,5 m na 2m

piękne zakupy, a brzozy przepiękne , też bardzo je lubię
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
marzena 00:54, 12 paź 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Aniu, no ale jak posadziłam te rośliny,to jakoś mało je widać w moim ogrodzie , no przesadzam, trochę widać, zwłaszcza trzmielinę, choc jest jeszcze mała...
____________________
marzena O....!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies