Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Przedogródek - tragedia - pomocy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedogródek - tragedia - pomocy :)

popcorn 08:07, 06 lip 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ozz, tego trawnika to tam jest teraz sporo, zresztą musi być dostęp do szamba - jest centralnie na środku... niech już tak zostanie
Robią wprawdzie teraz kanalizację, ale to dopiero na jesień nas będą przyłączać. Więc rozkopią tu i ówdzie, oczywiście... z konieczności będą poprawki. Docelowo może w szambie będziemy zbierać deszczówkę z dachu, jeśli się da to w ogóle zrobić... bym mogła pompować wodę do podlewania... zobaczymy

Tu widok na dom.


Zrobiłam dzisiaj kilka zdjęć prostowanej rabaty.





Szpaler limek za nią:


I w stronę czereśni - młode krzaki, sadzone rok temu:

____________________
Mój nowy ogródek
katarzynkak 21:01, 12 lip 2014


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
popcarol napisał(a)
Ozz, tego trawnika to tam jest teraz sporo, zresztą musi być dostęp do szamba - jest centralnie na środku... niech już tak zostanie
Robią wprawdzie teraz kanalizację, ale to dopiero na jesień nas będą przyłączać. Więc rozkopią tu i ówdzie, oczywiście... z konieczności będą poprawki. Docelowo może w szambie będziemy zbierać deszczówkę z dachu, jeśli się da to w ogóle zrobić... bym mogła pompować wodę do podlewania... zobaczymy

Tu widok na dom.


Szpaler limek za nią:




Karolinko,
Co ta piękne niebieskie kwiaty na drugim zdjęciu obok róż??
Twój ogrodek bardzo się zmienił na korzyść. Wszystko tak pieknie się komponuje, a szpaler limek to moje marzenie.

Pozdrawiam po łowicku
____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
popcorn 08:16, 14 lip 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
hej Kasiu,
bardzo dziękuję! Te fioletowe kwiatki to dzwonek skupiony, bardzo ekspansywny. Najlepiej sadzić jak miętę - w doniczkach bez dna...
pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
katarzynkak 00:59, 16 lip 2014


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
Dziękuje za info
Naprawdę piekny.
____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
popcorn 09:17, 16 lip 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Kasia, dzięki!

____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies