Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Po prostu ogród...

Pokaż wątki Pokaż posty

Po prostu ogród...

baraga1904 22:23, 26 lut 2013


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...poszukuję do kompozycji wiosennych sztuczny mech...taki do przykrycia/wyłożenia donicy z góry...może orientujesz się czy można takie coś kupic na giełdzie?...ostatnio szukałam u Rojka ale nie było...chyba że niedowidziałam...
sylllwia 22:49, 26 lut 2013


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Szczerze mówiąc nie wiem, na giełdzie niby wszystko jest tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać.
A czemu chcesz sztuczny a nie naturalny mech?
____________________
Sylwia - Po prostu ogród...
Betka 13:17, 01 mar 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Witaj Sylwio! Wczoraj wpadłam na trop twojego forum. Stron jest bardzo dużo ( ale nie odstraszyło mnie to wręcz przeciwnie) siedziałam do późna i czytałam i oglądałam!!! Jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem twojego ogrodu!! Oglądałam i oczu nie mogłam oderwać te kolory(maj) ten żwirek a no i oczywiście kule po prostu cudo
Produkcja pelargonia też robi wrażenie. Masz smykałkę co to ogrodów i nie tylko stroiki robisz też śliczne Na pewno będę często tu zaglądać bo jest na co popatrzeć a i osoby odwiedzające są jakoś tak przyjaźnie nastawieni Fajnie że tu trafiłam!
Pozdrawiam
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
baraga1904 15:08, 01 mar 2013


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
sylllwia napisał(a)
Szczerze mówiąc nie wiem, na giełdzie niby wszystko jest tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać.
A czemu chcesz sztuczny a nie naturalny mech?



...albo naturalny...ale co rok będę musiała kupić nowy....sama nie wiem...jak go zobaczę i porównam to wtedy... może u Rojka mają? muszę sprawdzić...
sylllwia 23:14, 02 mar 2013


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Witaj Betka - podziwiam Cię że dałaś radę przeczytać całość i jest mi niezmiernie miło z tego powodu
To forum to kopalnia wiedzy i inspiracji, a ludzie chętnie dzielą się swoją widzą i doświadczeniem, no i mocno uzależnia
Oglądałam Twój strumyk na działce i będę trzymała kciuki za przemianę w klimaty angielskie. Powodzenia!

Baraga - dawno nie byłam u Rojka, mus się wybrać
____________________
Sylwia - Po prostu ogród...
Milka 11:21, 04 mar 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
sylllwia napisał(a)
Trochę wiosny w domu





Pierwszy wiosenny wianek zrobiony



wiosna cudna, ale ten wianek po prostu boski! Sylwia, coraz piękniejsze rzeczy robisz
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Betka 11:36, 04 mar 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
sylllwia napisał(a)
Witaj Betka - podziwiam Cię że dałaś radę przeczytać całość i jest mi niezmiernie miło z tego powodu
To forum to kopalnia wiedzy i inspiracji, a ludzie chętnie dzielą się swoją widzą i doświadczeniem, no i mocno uzależnia
Oglądałam Twój strumyk na działce i będę trzymała kciuki za przemianę w klimaty angielskie. Powodzenia!

Syllwia dałam radę ale było warte ogród był śliczny na początku a ty wszystkimi zmianami stworzyłaś coś jeszcze piękniejszego- zdolniacha Pelargonie też rozmnażam sama ja ty- zawsze to trochę taniej Chociaż jak znajdę się na targu lub giełdzie na wiosnę oooj to już nie jest tanio Zawrót głowy Zawsze wychodzę z pełnymi rękami kwiatów a potem mam pełne ręce roboty.Ale to właśnie jest piękne...
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Betka 11:38, 04 mar 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
A co myślisz żebym u siebie dała podkłady kolejowe? nigdzie nie mogę zajść wątku na ten temat, troszkę czytałam że są toksyczne i co ty na to?
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
danuta_szwajcer 17:19, 08 mar 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Wszystkiego dobrego)
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Enya73 20:02, 08 mar 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Witaj SylllwiaPiękne dekoracje wiosenne dodają optymizmu w taki deszczowy i pochmurny dzień jak dzisiaj. Przy okazji Dnia Kobiet pozostawiam życzenia ode mnie i ma się rozumieć od mojego M, którego miałaś okazję poznać

Kiedy się spotkamy, co? Trzeba jakiś termin ustalić

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies