Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Po prostu ogród...

Pokaż wątki Pokaż posty

Po prostu ogród...

anna_studio 21:20, 30 mar 2013


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Sylwio...z okazji Świąt....dużo radości...a przede wszystkim CIEPŁA...nie tylko rodzinnego
życzę...ja i moje chłopaki
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
Basiaw 09:08, 03 kwi 2013


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Zaglądam do znajomych ogródków, może gdzieś jest wiosna?
Do czego to podobne, żeby na początku kwietnia w naszych ogrodowych wątkach nie kipiało od zdjęć pierwszych kwiatów, rozwijających liści, dokumentacji z prac w ogrodzie, ech
Bajkowo wygląda Twoja ogrodowa figurka, dobrze, że ma czapkę, może nie przemarznie

____________________
Nasz mały, zielony świat
sylllwia 09:16, 03 kwi 2013


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Aniu S bardzo dziękuję za życzenia

Macha do Was marchewką wielkanocny zając, wieczorem została po nim tylko piramida, całego zasypało



Wielkanocny śnieg połamał dużo sosen u mnie, nawet nie wiem co jeszcze bo wszędzie pełno śniegu i nie sprawdzałam wszyskiego







A dzisiaj u nas nowa dostawa śniegu, sypie i sypie
Gdzie ta WIOSNA ?
____________________
Sylwia - Po prostu ogród...
sylllwia 09:17, 03 kwi 2013


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Basiu szukasz wiosny a u mnie zima
____________________
Sylwia - Po prostu ogród...
Bogdzia 09:19, 03 kwi 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Sporo tego śniegu jeśli Twój s stoi to masz nawet więcej niż ja. Sosny to bardzo kruche drzewa i byle większy opad śniegu je łamie. Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
sylllwia 09:43, 03 kwi 2013


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Bożenko moja córka nie stoi - klęczy zdjęcie było robione rano a do wieczora to sporo przybyło śniegu. Nie wiedziałam że sosny takie kruche, strzepywałam śnieg z żywotników i innych roślin, a myślałam że sosny mają grube gałęzie to sobie poradzą, poza tym za dużo ich żeby ze wszystkiego strzepywać śnieg. Dzisiaj pewnie kolejne strzepywanie bo cały czas sypie, brrr
____________________
Sylwia - Po prostu ogród...
agniecha973 10:00, 03 kwi 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
U mnie też 2 sosny połamało, ale przy poprzednich śniegach. W całym ogrodzie tylko sosny. Wygląda to dokładnie tak jak u mnie - jakbym swoje zdjęcia widziała.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Gabrysia_ 10:01, 03 kwi 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Sylwia...szkoda sosny
Córcia zasypana już prawie tak jak zając
Ja też biegam po ogrodzie i otrzepuje śnieg....masakra jakaś...
____________________
sylllwia 10:57, 03 kwi 2013


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Agniecha - sosny mają 9 lat i nigdy ich nie otrzepywałam i śnieg ich nie połamał. Teraz jednego dnia spadło tyle śniegu że nie dały razy.

Gabrysia - trzeba otrzepywać żeby jeszcze czegoś nie połamało Lecę już na dwór odśnieżać i trzepać
____________________
Sylwia - Po prostu ogród...
Maria667 11:02, 03 kwi 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Pozdrawiam z zaśnieżonej Małopolski!
Szkoda tych sosen. Chyba nic się nie da z nimi już zrobić. Śnieg musiał być strasznie ciężki, no i oczywiście w dużych ilościach
Takie opady o tej porze to na szczęście rzadkość, więc , mam nadzieję, że nieprędko się taka wiosna powtórzy.
Ale zawsze miło popatrzyć na kwitnący ogród, który przypomina, że to kiedyś minie.
Pozdrawiam ciepło
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies