Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Po prostu ogród...

Pokaż wątki Pokaż posty

Po prostu ogród...

kachna 18:33, 11 lut 2013

Dołączył: 28 cze 2012
Posty: 4
Sylwia, jak szczepisz te pelargonie?? w ukorzeniaczu i do ziemi czy trzymasz sadzonki w wodzie, żeby puściły korzenie??

sylllwia napisał(a)
W domu ruszyłam z okienną produkcją pelargonii: czerownych, białych i pierwszy raz próbuję z angielską





____________________
sylllwia 21:19, 11 lut 2013


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
anna_studio napisał(a)

....a ja słyszałam w ostatniej Maji...że one lubią dzielenie...ponoć im to służy...
Pozdrawiam....
Zaczynamy ćwierkać....o spotkanku...

Ćwir, ćwir


Urszulla napisał(a)

Pozdrawiam Ula

gierczusia napisał(a)
Ochhh irysy Fantastiko ..widzę ,że wici o spotkaniu już krążą

Tak, tak, wici zostały rzucone


Gabrysia_ napisał(a)
Sylwia, ja kupiłam w sobotę, cebule białych irysów w Auchanie

Doczytałam na temat irysów i one lubią słoneczne miejsca, moje właściwie rosną w półcieniu i nie lubią ściółkowania, ja mam korą posypane, aż się dziwię że kwitną u mnie

aneta230972 napisał(a)
Dziękuję Sylwia

Aneta polecam się na przyszłość, masz tych metrów u siebie do obsadzenia, powodzenia


kachna napisał(a)
Sylwia, jak szczepisz te pelargonie?? w ukorzeniaczu i do ziemi czy trzymasz sadzonki w wodzie, żeby puściły korzenie??

Po oderwaniu szczepki z pelargonii daję ją do ukorzeniacz i prosto do ziemi.
____________________
Sylwia - Po prostu ogród...
danuta_szwajcer 12:59, 13 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Witam sąsiadkę masz przecudny ogród taki dopieszczony byłam już w nim wiele razy ale dopiero teraz miałam odwagę się ujawnić. Podziwiam "produkcje" pelargonii a irysy białe są cudne, mam inne kolory. Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Liliowo i kolorowo:)
kaisog1 13:12, 13 lut 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Sylwia a ja oglądając Gardeners' World dowiedziałam się, że sadzonki pelargonii robi się z ..... liści. Ja zawsze odcinałam kawałek rośliny i do ziemi....
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
anna_studio 23:05, 14 lut 2013


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Sulwuś....
Pozdrawiam walentynkowo i....

____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
Gabrysia_ 23:19, 14 lut 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Sylwia ...miłego świętowania Walentynkowego
____________________
Celina 19:51, 15 lut 2013

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Pozdrawiam powalentynkowo
____________________
Celina - Moje poletko
sylllwia 22:46, 15 lut 2013


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
danuta_szwajcer - witam rybniczankę, fajnie że przybywa osób z bliskiej mi okolicy miło mi że nie pierwszy raz jesteś u mnie, a u Ciebie rzeczywiście bardzo liliowo i kolorowo. Rybnik w końcu słynie z pięknych lilii

kaisog - sadzonki pelargoni z liści? hmm, jakoś tego nie widzę. Ja też odrywam kawałek z pięcioma listkami, dwa dolne odrywam, ukorzeniacz i ziemia i ten sposób mam wypróbowany i niezawodny

anna_studio, Gabrysia, Celina - dziękuję dziewczyny za walentynkowe pozdrowienia

Serducho z różyczką dla Was

____________________
Sylwia - Po prostu ogród...
Bogdzia 11:08, 20 lut 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Okazuje sie że nie mam u Ciebie wielkich zaległości bo ,,produkcję " pelargonii widziałam . Dzis doczytałam jeszcze o umawianiu się na spotkanie i pooglądałam zdjecia i powtórze za Celiną, bombonierka ten Twój ogród. Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
sylllwia 11:10, 20 lut 2013


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Właśnie miałam Ci napisać że u mnie cisza w wątku (widzę że w tym samym czasie pisałyśmy)
____________________
Sylwia - Po prostu ogród...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies