Gdzie jesteś » Forum » Wystawy ogrodnicze » Wystawa "Zieleń to życie" 2011

Pokaż wątki Pokaż posty

Wystawa "Zieleń to życie" 2011

Sebek 22:15, 26 sie 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Suuuuper

Miskant jest piękny
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Martek 22:25, 26 sie 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Tak Miskant dorodny listki lśnią w słońcu .Danusiu ,a ty w sukience , twarz słoneczna ,rozpromieniona w swoim żywiole.Ja nie potrafię tak pozować
Finka ,ja sobie nie wyobrażałam jak wygląda .Czytałam pierwsze posty i jedno co mi do głowy przyszło to ,że jest starszą osóbką Później dialog z Danusią wyjaśnił,że jestem w błędzie
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Joanka 22:34, 26 sie 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
finka 23:57, 26 sie 2011


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
hi hi ale zmyła....No ja starsza osóbka i 3 dzieci na koncie... jestem już we Wrocławiu. Powiem Wam że w Warszawie przyjemniejsze powietrze niż tu. Teraz jest 27 st.

Spotkanie z Danusią krótkie ale bardzo bardzo miłe. I jakie powitanie !!!

Też Wam coś powrzucam....ale niestety jutro bo apadam..

Dużo ciekawych bylin....
____________________
Marta /Finka/ Zielony Punkt - ogród Finki
monteverde 00:52, 27 sie 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
super zdjęcia a ja myślałam,że Finka będzie wyglądać na zmęczoną a tu taka "laska" hihi, a Michał jaki wysoki Danusia jak zawsze urocza, nawet gdyby kij miała w rękach będzie super wyglądać czekam na dalszy ciąg
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Martek 11:50, 27 sie 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
To zrozumiałe,że podróż i ten gwar ,wrażenia męczą ,poczekam Pozdrawiam Cię Finko jestem wdzięczna,że coś też zobaczę z tej wystawy .Co roku jadę i dojechać nie mogę i za pewne nic się nie zmieni w kolejnym .Chyba ,żeby ...
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Gardenarium 14:34, 27 sie 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Należy zwrócić uwagę na wszystkie stoiska roślinne, szkółka Żabieniec miała fajne wiszące rośliny w mchowych kulach, Szmit miał cudowne zestawienie perukowca z Limelight, wyglądało jakby perukowiec kwitł kulami hortensji - bardzo interesujące.

Ładne stoisko firmy Koopman International z dodatkami.

Zwracają uwagę ładne aranżacje, poziom idzie w górę
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Sebek 15:16, 27 sie 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
No fajnie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
ana_art 18:32, 27 sie 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
wróciłam i powiem okiem amatora że wystawa fajna aczkolwiek bardziej dla profesjonalistów niż amatorów, większość wystawców gdy o coś pytałam, zadawała kluczowe pytanie "hurt czy detal?'' jak słyszeli detal to niestety rozmowa jakoś się nie kleiła, odsyłali do swoich przedstawicieli... Miałam nadzieję że będą też jacyś przedstawiciele oświetlenia ogrodowego, niestety... ogromne stoisko było z clementisami, całe mnustwo hortensji, traw, jedno stoisko z żurawkami ale bez rewelacji... Ciekawa aranżacja na zewnątrz z trawami i wodą w formie 'strzelających' strumieni Spodobało mi się stoisko z aranżacjami wodnymi, fontanny szklane kule, ściany wodne, żygacze Niestety na poczatku coś mi się poprzestawiało w aparacie i odmówił współpracy Potem zrobiłam kilka fotek. Nic nie kupiłam bo stoisko z kiermaszem było na zewnątrz, kolejka oooogromna, a ja byłam z Jaśkiem i uciekłam czym prędzej bo prażyło strasznie
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
mysza 19:50, 27 sie 2011

Dołączył: 28 sty 2011
Posty: 597
Ana podzielam Twoje zdanie , jakoś ciężko rozmawiało się z wystawcami , poza małymi wyjątkami .

____________________
Gosia Dwa czerwone dęby
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies