Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu, gdzie zaczynają spełniać się sny...

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu, gdzie zaczynają spełniać się sny...

nika 18:04, 23 kwi 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Monitko - klony globosum były po 150 zł, a dostawy traw i hortensji jeszcze nie było. W ogóle ciężko było złapać kogoś z obsługi, bo dużo ludzi było. A jak się zapytałam jednego pana, czy tu tak zawsze, to on na to, że dzisiaj i tak nie jest źle, bywa gorzej. O!

Ana - jeśli o mnie chodzi, to wolałabym w niedzielę, bo w sobotę mam babski wieczór z ogniskiem Nie mogłabym być z Wami

Marta - ja też jestem za tym, żeby bez dzieci Pewnie skończyłoby się na tym, że byśmy tylko za nimi biegały i z pogaduchów nic by nie wyszło
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
motylla 18:27, 23 kwi 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Mijałam w piątek Smętowice Zwróciłam uwagę na pole pełne nasadzeń, jadąc do Szczecina - pewnie kiedyś zajadę, mam brata w tym mieście Ale klona globosum kupiłam w Gorzowie za 100. Spora różnica.
____________________
Małgosia - Na okrągło
nika 18:33, 23 kwi 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Małgosiu, a Ty jesteś z okolic Gorzowa? Byłaś może w szkółce "Poraj" w Wawrowie?
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
nika 18:36, 23 kwi 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Pytałam o tego klona w Gorzowie, ale akurat nie mieli
Smętowice są blisko granicy, więc wiadomo skąd te wyższe ceny
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
motylla 18:37, 23 kwi 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Tak, jestem z Gorzowa. To droga szkółka, piękne jest otoczenie, żeby z dziećmi pochodzić, nakarmić zwierzątka - roślinki zaniedbane, nikt ich nie pielęgnuje, leżą pokotem wywrócone, chore - tak to wyglądało jeszcze jesienią. Teraz w ich restauracji była Magda Gessler, to może zadbali:
Koło Gorzowa sa dwie szkółki o wiele lepsze niż Poraj.
____________________
Małgosia - Na okrągło
motylla 18:38, 23 kwi 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Oj, w Deszcznie stoi ich dużo Szkółka Abies.
____________________
Małgosia - Na okrągło
nika 18:40, 23 kwi 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Ojej, to baaaardzo proszę o namiary na te szkółki.
Ja do Gorzowa mam tzw. rzut beretem
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
motylla 18:44, 23 kwi 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
No proszę! Deszczno Abies - duży wybór drzew, bonsai itp, niedrogo.I Santocko - szkółka prowadzona przez matkę i syna - duża, niedroga, wybór ogromny - są trawy, byliny. Lubię tam jeździć, można porozmawiać, dowiedzieć się wiele o roślinach, na terenie szkółki jest dom właściciela z otwartym ogrodem, gdzie widać docelowe okazy roślin.
____________________
Małgosia - Na okrągło
nika 18:50, 23 kwi 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Dziękuję Ci pięknie
Już wiem, gdzie się wybiorę w przyszłym tygodniu A z wycieczki do Poraja, chyba jednak zrezygnuję. Wielki buziak dla Ciebie

Wychodzi na to, że jesteśmy "sąsiadkami"
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
motylla 20:30, 23 kwi 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
To bardzo się cieszę Aż sprawdziłam, gdzie jesteś - Karsko? Ja ostatnio wycieczkę do Parzeńska zrobiłam z rodzicami Straciliśmy pokrywę silnika i miskę olejową an bruku w lesie - a mili chłopcy stwierdzili - przez Karsko trzeba było jechać! Pozdrawiam Cię serdecznie!!!!
____________________
Małgosia - Na okrągło
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies