Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu, gdzie zaczynają spełniać się sny...

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu, gdzie zaczynają spełniać się sny...

Basiaw 07:38, 13 kwi 2012


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Niukuś, zdrowiej, może pogoda wreszcie zrobi sie przyzwoita, wykurujesz się pod kocykiem i będziesz mogła energicznie ruszyć do ogrodowego boju
Uczucie wściekłości z powodu przemarznięcia hortensji rozumiem doskonale, mnie też by szlag trafił
____________________
Nasz mały, zielony świat
nika 12:45, 13 kwi 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Basiu, dziękuję. Samopoczucie coraz lepsze, pewnie też dlatego, że pogoda i tak do bani, więc nie zadręczam się myślami, że tyle mogłabym zrobić, a tu trzeba walczyć z wirusami
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
nika 12:51, 13 kwi 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Mój mały pomocnik doczekał się własnych narzędzi i rękawic
Teraz moje są już bezpieczne




____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
jotka 13:13, 13 kwi 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Nika, Nabieraj sił - ładna pogoda przecież kiedyś przyjdzie A wtedy ze zdwojona siła ruszymy ...
Liczę, że będzie to już jutro!

Zestaw "mały ogrodnik" śliczny, ale radze wyznaczyć jeszcze teren do działań, żebyście nie wchodzili sobie w drogę

pozdrawiam
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
nika 15:39, 14 kwi 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Jolu, ja również pozdrawiam

A z tym terenem do działań to masz trochę racji... czasem trudno coś zrobić, gdy mały pomocnik chce baaaardzo "pomagać"
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
nika 15:54, 14 kwi 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Moja rodzina powoli przyzwyczaja się do tego, że ostatnio w głowie mi tylko zielone
I w związku z tym moje wczorajsze prezenty...





____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
nika 18:17, 14 kwi 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
A w domu moje oczy cieszą inne kwiaty
Też wczorajsze prezenty







____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
nika 18:23, 14 kwi 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Takich samosiejek w moim tzw. przedogródku są tysiące



To wina olbrzymich klonów, które rosną tuż za ogrodzeniem wzdłuż drogi. To moja zmora. Po wietrznych dniach i nocach jest pełno połamanych gałęzi, a wiosną tysiące samosiejek, które wiatr roznosi dosłownie wszędzie.
Dzisiaj spędziłam parę godzin żmudnie wyciągając każdą pojedynczo z rabat. Czułam się jak Kopciuszek
A końca wciąż nie widać
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
bociek 20:20, 14 kwi 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Nika, fajny zestaw dla malego ogrodnika, ale rzeczywiscie wyznacz miejsce do dzialania, zeby to sie nie skonczylo zle dla roslinek. O mam pomysla, niech wyciaga siewki
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
arcobaleno 21:18, 14 kwi 2012


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 1238
Nika - zagladam do Ciebie i uśmiecham się od ucha do ucha bo jakbym o sobie czytala
Też jestem obłożona herbatkami i medykamentami bo od dwóchj tygodni męczę się z jakimś grypopodobnym choróbskiem ! Do tego też mam przeboje z hortensjami bo albo zapomnę zabrać na noc i przemarzają (na szczeście tylko listki) albo mi się pąki utrącają co już wkurza niemiłosiernie! I to zawsze te największe! Jeden utrąciłam dziś przy wnoszeniu do domu a dwa inne mój mąż z córką przy rzucaniu piłką ! Ręce opadają Na szczeście jeszcze trochę mi pączków zostało mam nadzieję, że dotrwają do kwitnienia
A Ty widzę już nowe dostalas i w jakim pięknym rozkwicie!

Aaaaa i jeszcze klony - też są moją zmorą! Pełno tego mamy w ogrodzie, wyrywam na bieżąco ale dzisiaj już widziałam kilka, które wypuściły drugą parę listków - takich prawdziwie klonowych - fajnie to wygląda

Pozdrawiam i zdrówka życzę!
____________________
Ogród Marty - Kochaj i podążaj za marzeniami...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies