Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu, gdzie zaczynają spełniać się sny...

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu, gdzie zaczynają spełniać się sny...

nika 21:15, 08 maj 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Ana napisał(a)
Nika - piękna skrzyneczka moje serce rośnie na widok odmalowanego drewna, Ty wiesz Jest taka ...lekka, ażurowa, podoba mi się bardzo

Ana, wiem Słyszeć komplement z Twoich ust, to dla mnie zaszczyt Nie będę ukrywać, że to trochę przez Ciebie To Twoja sprawka, że zaczęłam doceniać rzeczy przeznaczone na śmietnik. Polubiłam też jeszcze bardziej drewno i chyba złapałam tzw. bakcyla. Gdybyś widziała minę mojego M., gdy jakiś czas temu kazałam mu przytachać z pracy do domu europaletę... Twój to już się pewnie przyzwyczaił do takich rzeczy
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
nika 21:19, 08 maj 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Eve napisał(a)
Nika, ale się zmieniło u Ciebie, super!
Stanowczo protestuję przeciwko nazwie Twojego wątku!!! Jak to nie ma nic?!

Ewo, gdy zakładałam wątek, to tytuł w 100% oddawał stan mojego ogrodu Ale masz rację powoli będę musiała pomyśleć o zmianie nazwy. Bo ta to pewnie tylko odstrasza, hahahaha
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
nika 21:54, 08 maj 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
jotka napisał(a)


Piękne nowe życie dałaś tej skrzynce - gratuluję

Podoba mi się, że pokazujesz zdjęcia przed i po - dają wyobrażenie ogromu pracy jaki wykonujesz
gratuluje i trzymam kciuki za kolejne etapy pracy

Jolu, dziękuję Takie słowa sprawiają, że jeszcze bardziej się chce
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
Mille 22:09, 08 maj 2012


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 433
nika napisał(a)
Wszyscy mają skrzynki... mam i ja
Jeszcze zimą wyszperałam u rodziców w piwnicy strasznie zniszczoną, brudną i nadgryzioną zębem czasu (a raczej przez korniki) drewnianą skrzynkę.



Witam Nie będę orygialna, jeśli napiszę, że i ja uwielbiam fotki "przed i po". Ładnie tu u Ciebie, schludnie i konsekwentnie I tak świeżo, zielono) Skrzyneczka super, kto by pomyślał, że dziurki po kornikach moga wyglądać tak uroczo
____________________
Milena - Ogród pod starym modrzewiem
nika 22:17, 08 maj 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Witaj Mille
Dziękuję za miłe słowa
Ja też bardzo lubię oglądać takie zdjęcia (nie tylko u siebie). Czasami miejsce zmienia się nie do poznania
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
Ana 22:21, 08 maj 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
nika napisał(a)

Nika - piękna skrzyneczka moje serce rośnie na widok odmalowanego drewna, Ty wiesz Jest taka ...lekka, ażurowa, podoba mi się bardzo

Ana, wiem Słyszeć komplement z Twoich ust, to dla mnie zaszczyt Nie będę ukrywać, że to trochę przez Ciebie To Twoja sprawka, że zaczęłam doceniać rzeczy przeznaczone na śmietnik. Polubiłam też jeszcze bardziej drewno i chyba złapałam tzw. bakcyla. Gdybyś widziała minę mojego M., gdy jakiś czas temu kazałam mu przytachać z pracy do domu europaletę... Twój to już się pewnie przyzwyczaił do takich rzeczy


Przyzwyczaił - zwłaszcza, że ma firmę produkujacą palety choć jako żona paleciarza nie mam jeszcze paletowego mebla - ale kilka projektów w zeszycie

cieszę się, jesli teraz przed wyrzuceniem drewnianego mebla choć kilka osób zastanowi się, czy nie dać im drugiego życia. A drewno się odwdzięczy, bo to piękny materiał
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
monitka 09:42, 09 maj 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Nika świetna ta skrzynka!!!! bardzo mi się podoba. Też chciałam do siebie podobną, nawet wyruszyłam do rodziców na łowy ale nic nie znalazłam, buuuuuu

Jestem bardzo ciekawa jak wykorzystałaś paletę?
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
nika 11:01, 09 maj 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
monitko, paleta wciąż czeka na swoją kolej... jeszcze się za nią nie zabrałam.
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
Gabriela 13:41, 09 maj 2012


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Z tego co widzę, to powinnaś zmienić nazwę wątku. Wchodzę, chcę zobaczyć to "nic", a tu jest całkiem fajne "coś" w postaci młodego ogrodu. Ogródek ładny, skrzynka - świetny pomysł jak zrobić coś fajnego z "niczego". Czy w tych doniczkach są truskawki, czy co innego?
____________________
Ogród w budowie nieustającej
mira 17:22, 09 maj 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
skrzyneczka ekstra - lubię takie zabawy

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies