Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu, gdzie zaczynają spełniać się sny...

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu, gdzie zaczynają spełniać się sny...

nika 09:59, 18 maj 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
irena_milek napisał(a)


Bratki....to giganty nic na razie nie rób, ja wciąż nimi się zachwycam

To prawda... wyrosły jak szalone
Dlatego szkoda mi ich się pozbywać i czekam... tylko się zastanawiam, czy potem kupię jeszcze coś fajnego... czy będzie jeszcze wybór...
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
nika 10:01, 18 maj 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Linka napisał(a)
Witaj , ja też śledze Twoje przmiany ogrodowe ......teraz urzekły mnie bratki i ich donica........ u siebie również pomalowałam

Donice pomalowałam w marcu i od razu wystawiłam przed dom. Niczym ich nie zabezpieczyłam i powoli już widać wpływ deszczu i wiatru Ale mnie się to nawet podoba
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
nika 10:07, 18 maj 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Monitko, nie martw się U Ciebie też niedługo będzie pięknie
A na tarasik koniecznie przybywaj Z L. to już tylko jakieś 18 km i jakby co, to ja chętnie po Ciebie nawet przyjadę Tak więc odwiedzaj ciocię latem, ja już się cieszę Zresztą jak przyjedziesz, to zobaczysz, że u mnie wcale nie jest tak różowo i dłuuuuuga droga jeszcze przede mną... jakoś powoli to wszystko idzie
A serby mają 100 cm, nie są duże, wiem, ale mam drewniany płot za nimi, więc mogą sobie spokojnie rosnąć Kupowałam po 28 zł.
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
nika 10:09, 18 maj 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Netka napisał(a)
Witaj Nika Już nie pamietam, czy kiedyś pisałam, żeby się przywitać, ale często zaglądam i kibicuję pozdrawiam

Witaj
Bardzo mi miło, że do mnie zaglądasz Ja też odwiedzam wiele wątków, ale nie zawsze zostawiam wpis, bo doba za krótka Ale u Ciebie chyba jeszcze nie byłam... nadrobię dzisiaj
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
Konstancja30 21:21, 18 maj 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
nika napisał(a)
Wszyscy mają skrzynki... mam i ja
Jeszcze zimą wyszperałam u rodziców w piwnicy strasznie zniszczoną, brudną i nadgryzioną zębem czasu (a raczej przez korniki) drewnianą skrzynkę. Wszyscy mi mówili, żeby ją wyrzucić, że już się do niczego nie nadaje i takie tam... Faktycznie i mi ta myśl przeszła przez chwilę przez głowę, bo skrzynka sprawiała wrażenie, że w każdej chwili się rozleci. Ale ja postanowiłam spróbować i o to na tarasie zamieszkała skrzynka na truskawki i poziomki dla mojego "prezesa"







Nika wreszcie dotarłam ... nadrobiłam i gratuluje ...

skrzynia pełen shabby chic pomysł ze sznurkiem genialny ... zgapiam dobrze???
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
nieszka 23:07, 18 maj 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Nika u mnie też bratki kwitną jak oszalałe ( może to przez to że pierwszy raz kupił mi je M. i zaczarował żeby kwitły całe lato żebym nic nowego już nie kupowała) i chociaż już wszyscy obsadzają donice letnimi kwiatami mi się szkoda ich pozbyć.
Gdzie ulokowałaś swoje świeżo nabyte stożki?
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
nika 18:47, 22 maj 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Izo, dziękuję ...zgapiaj, jeśli chcesz... nie ma sprawy

Nieszko - a to spryciarz z tego Twojego M. rozbawiłaś mnie
A stożki posadziłam jako strażników placu zabaw Nie mogę się doprosić wmurowania huśtawek (czyt. M. wiecznie zapracowany ) a bez tego nie mogę wysypać kamyczków, no i wciąż brakuje nasadzeń w jednym miejscu ale co tam... pokażę
Tylko proszę przymknij oczy na chwasty No nie chce mi się dwa razy robić tej samej roboty, to narazie pozwalam im rosnąć


____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
nika 19:23, 22 maj 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Dzisiaj było tak gorąco, że całkiem odpuściłam sobie prace w ogrodzie.
Ale za to rankiem wracając z przedszkola zboczyłam na ryneczek i zakupiłam kwiatki do tarasowych kompozycji Kupiłam werbenę, szałwię, bakopę i zanim zrobiło się upalnie wsadziłam do doniczek...



____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
Ana 19:29, 22 maj 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Slicznie, fajne te geometryczne rabaty! No i widzę pobielone doniczki
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
nika 19:33, 22 maj 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Tak, tak To Twoja sprawka ...te pobielone donice znaczy się...
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies