Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Zakupy przez internet

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakupy przez internet

Gabrysia_ 18:17, 16 lut 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
kaisog1 napisał(a)
Bogda gdyby można było zamówić 84 sztuki to by było dobrze Zawsze znajdą się chętni na resztę.... ale jak tu się zamawiam 84X3 to już troszku za dużo. Bogda poszukaj.... ja nie znalazłam nic coby było super okazją...


Gosiu,ja juz tez sie zalogowałam do sprzedaży detalicznej www.sprzedazroslin.pl
...i sie zastanawiam
____________________
Gabrysia_ 18:19, 16 lut 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788


Działa,ja tez się tam zalogowałam,dostałaś rabat od całości zamówienia?
____________________
Ania_79 18:23, 16 lut 2013

Dołączył: 25 cze 2011
Posty: 156
Gabrysia_ napisał(a)


Działa,ja tez się tam zalogowałam,dostałaś rabat od całości zamówienia?


tak , jakiś czas po zalogowaniu się dostałam maila z kodem rabatowym-25% i od razu skorzystałam z okazji, zaoszczędziłam kilkadziesiąt złotych . Kod był ważny do 10 lutego, ale na stronie widać informację o rabatach zimowych, może wystarczy napisać do nich maila i poprosić o kod?
____________________
Ania
Gabrysia_ 18:28, 16 lut 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Ania_79 napisał(a)


tak , jakiś czas po zalogowaniu się dostałam maila z kodem rabatowym-25% i od razu skorzystałam z okazji, zaoszczędziłam kilkadziesiąt złotych . Kod był ważny do 10 lutego, ale na stronie widać informację o rabatach zimowych, może wystarczy napisać do nich maila i poprosić o kod?


A co fajnego kupiłaś.
Chciałam napisać u Ciebie w wątku,ale widze że nie masz!
____________________
Ania_79 18:35, 16 lut 2013

Dołączył: 25 cze 2011
Posty: 156
Gabrysia_ napisał(a)


A co fajnego kupiłaś.
Chciałam napisać u Ciebie w wątku,ale widze że nie masz!


Kupiłam Aureolę i All gold, trzmielinę, Prairie Fairie, tawułę, turzyce: Elata Aurea, Snowline, Frosted curls, Gold Fountains; kłosówkę, rozplenicę Hameln i miskanty, wysyłka traw w czerwcu ,więc wtedy zobaczę, czy było warto
____________________
Ania
Ania_79 18:43, 16 lut 2013

Dołączył: 25 cze 2011
Posty: 156
Przymierzam się do zakupu powojników, czy ktoś zamawiał na allegro u clara_w i w szkółce e-clematis ? U clary_w zamawiałam w tamtym roku i byłam b.zadowolona, ale sadzonki (najprawdopodobniej jednoroczne) nie miały wielu kwiatów.W międzyczasie doczytałam, że rośliny z e-clematis są 2-,3-letnie, czy rzeczywiście różnica jest powalająca? Może Ktoś z Was miał jakieś doświadczenia z tymi szkółkami?
____________________
Ania
Gosiniak 18:54, 16 lut 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Jeśli chodzi o clematisy to polecam zakup tutaj:
http://www.pracowniaogrodnicza.pl/nasze-sadzonki.html
Najlepiej skorzystać z promocji wiosennej, na termin można się umówić, kupowałam tam i jestem bardzo zadowolona, wszystko było bardzo dobrze zorganizowane, sadzonki ładne.
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
zbigniew_gazda 18:55, 16 lut 2013


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11182


Działa Aniu. Dzięki.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Ania_79 19:01, 16 lut 2013

Dołączył: 25 cze 2011
Posty: 156
Gosiniak- dziękuję,zerknę.
Zbyszku- mam nadzieję,że się przyda, chociaż dopiero w czerwcu będę wiedziała ,czy słusznie zaryzykowałam i wtedy dopiero konkretnie będę mogła powiedzieć, że polecam lub nie.
____________________
Ania
Matka 21:32, 16 lut 2013


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
A ja się 'podjarałam'żurawkami in vitro-ile bym wykorzystałą tyle bym wykorzystałą, reszta byłaby na sprzedaż

Szkoda, że tak daleko od się mieszkamy byłoby wspólne zamówienie???????????
____________________
U Matki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies