Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Zakupy przez internet

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakupy przez internet

monteverde 21:46, 08 mar 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Dzisiaj w Lidlu mieli nawóz płynny do bukszpanów i mączkę kostną
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
paola1a 22:22, 08 mar 2013

Dołączył: 29 lip 2012
Posty: 354
Dzięki Sebek- bo zdjęcia bardzo zachęcają ale widocznie tylko one...
____________________
Prostokątna rabata
justyna0022 09:28, 10 mar 2013


Dołączył: 17 lut 2013
Posty: 7
paola1a napisał(a)
Justyna 0022 a jak wyglądały te bukszpany, które przysłali Ci z sprzedarosllin.pl? Bo w sumie ceny atrakcyjne bo około 1 złoty za sztukę sadzonki bukszpana tylko nie można zobaczyć jak wyladały bo są powiązane w pęczki i nie wiem, czy się opłaca czy lepiej poczekać na te w lidlu lub Auchan

A czy kupował ktoś bukszpany od e-iglaki.pl? Ceny bardzo atrakcyjne, zdjęcia też a jak w rzeczywistości? Gdzie indziej ewentualnie warto kupić bukszpany? Macie jakieś sprawdzone źródła?


No wiec bukszpany wygladały mniej wiecej tak (zdjecie z ich aukcji na allegro ) za 1zł za sztuke nic sie lepszego nie dostanie, ja potrzebowałam na obwódki wzdłuż chodnika i jak dla mnie ok, nie oszukujmy sie nie będa do wielkie krzaki.

paola1a 14:06, 10 mar 2013

Dołączył: 29 lip 2012
Posty: 354
Za 1 złoty za sztuke nie śmiałabym oczekiwać niczego więcej. Dzięki

A czy kupował ktoś tutaj - Mayla- chodzi mi konkretnie o trawki
____________________
Prostokątna rabata
butterfly 19:06, 13 mar 2013


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
http://www.iglaki24.pl/

czy ktoś coś kupował w tym sklepie ????

EDIT - czy ktoś mnie oświeci co ja nie tak robię z tym linkiem, ze mi nie wchodzi ???????

EDIT 2 - juz poprawiłam, sama sie naumiałam
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Borbetka 10:16, 14 mar 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Kochani, patrzę na te z Lidla i ja bym bukszpanów tam nie kupiła, tak samo w zeszłym roku dziewczyny pokupowały w Ikei. Osobiście wierzę tylko polskim plantatorom, którzy sami produkują materiał szkółkarski. Ja kupuję bukszpany tutaj:

http://allegro.pl/bukszpan-zywoplot-15cm-pewne-producent-i3094190977.html

Jest Allegro, ale w zeszłym roku kupiłam u tej Pani i przyjechały w świetnej formie, zrobiłam z nich obwódkę, którą pokazywałam u mnie w wątku. Były bardzo rozgałęzione, zdrowe, bez żółtych listków i pięknie się przyjęły. W tym roku już sobie zamówiłam kolejną partię bukszpaników. Pani wysyła po 15 marca, ale można napisać w mailu, kiedy się je chce mieć, nie ma problemu. Nie robię reklamy, bo nawet kobity nie znam, ale jest kontakt i tel. i mailowy i tak uważam musi być. Polecam Wam roślinki stamtąd, nie sparzyłam się rok temu.
____________________
borówcowy wizytowka
Kindzia 10:52, 14 mar 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042

Dziękuję, zapisałam
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
butterfly 16:29, 14 mar 2013


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
ja w poprzednim roku kupiłam ponad 200 szt w Lidlu - wszystkie się przyjęły, nie narzekam.

Wybór należy do kupującego - wolny rynek mamy
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Ewa567 18:45, 18 mar 2013

Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 148
Przeglądając strony znalazłam szkółkę w Biedrzychowie. Mieszkam w pobliżu. Oferta wydaje się ciekawa. Postaram się w najbliższym czasie podjechać tam i sprawdzić na miejscu a potem podzielę się spostrzeżeniami. Pozdrawiam Ogrodowiczów Ewa
____________________
pozdrawiam Ewa
Gabrysia_ 20:23, 18 mar 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Borbetka napisał(a)
Kochani, patrzę na te z Lidla i ja bym bukszpanów tam nie kupiła, tak samo w zeszłym roku dziewczyny pokupowały w Ikei. Osobiście wierzę tylko polskim plantatorom, którzy sami produkują materiał szkółkarski. Ja kupuję bukszpany tutaj:

http://allegro.pl/bukszpan-zywoplot-15cm-pewne-producent-i3094190977.html

Jest Allegro, ale w zeszłym roku kupiłam u tej Pani i przyjechały w świetnej formie, zrobiłam z nich obwódkę, którą pokazywałam u mnie w wątku. Były bardzo rozgałęzione, zdrowe, bez żółtych listków i pięknie się przyjęły. W tym roku już sobie zamówiłam kolejną partię bukszpaników. Pani wysyła po 15 marca, ale można napisać w mailu, kiedy się je chce mieć, nie ma problemu. Nie robię reklamy, bo nawet kobity nie znam, ale jest kontakt i tel. i mailowy i tak uważam musi być. Polecam Wam roślinki stamtąd, nie sparzyłam się rok temu.


Kusząca oferta,dostałaś już zamówione bukszpany?
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies