Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Zakupy przez internet

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakupy przez internet

Basiaw 13:34, 26 lut 2013


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Zajrzałam do baneru z reklamą sklepu www.bilscy.info , widzę wiele ciekawych roślin, mnóstwo funkii i nie tylko, znowu kuszenie Czy ktoś z Was już tam kupował? Ceny umiarkowane, czy oznaczają mikre roślinki?
____________________
Nasz mały, zielony świat
monteverde 13:38, 26 lut 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
przemekg napisał(a)
Kilka stron temu było pytanie o sprzedawcę MAKADI kupowałem tam i niestety nie było zgodności odmianowej części zamawianych roślin :/

Z całą odpowiedzialnością polecam natomiast stronę http://liliewodne.com.pl/category.php?id_category=11
Sadzonki ładnie wyrośnięte i zgodne odmianowo, oferta bogata w żurawkowe nowości, a i z lilii wodnych tam kupionych jestem bardzo zadowolony, bo sadzonki po ok. miesiącu już zakwitły.

Mialam ten sam z nim problem ale po reklamacji już nie mam problemu, nawet w tym roku też zamówiłam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
justyna0022 18:46, 26 lut 2013


Dołączył: 17 lut 2013
Posty: 7
Widziałam ze na sprzedazroslin.pl dodali nowa kategorie i dodaja zurawki, chyba mieli juz dosyc moich meili z pytaniami hehe ciekawe czy bedzie citronella
malkul 08:50, 01 mar 2013


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Czy ktos ma doświadczenie ze sprzedawcą roslin: sprzedazroslin.pl? Mam sie bać tam kupować czy raczej bezpiecznie co do jakości????
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
justyna0022 07:52, 02 mar 2013


Dołączył: 17 lut 2013
Posty: 7
Ja w zeszłym roku brałam u nich bukszpan i pare innym rzeczy, wszystko było wporządku dobry kontakt jest z nimi nawet w sezonie, czasami tylko telefon jest zajęty ale na meile szybko odpowiadają, nie utrudniają, napewno maja niezłe żurawki ( z tego co widać na zdjęciach które mi wysłali) no i ładne sadzonki traw. jest dużo roślin których nie ma na sklepie albo brakuje im ludzi albo nie chce im sie dodawać chociaz widze że ostatnio coś dochodzi nowego.
popcorn 13:46, 02 mar 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
kolejny raz zrobiłam zamowienie do benex, mam nadzieję tym razem też się nie zawiodę
pokażę jak przyjdą
____________________
Mój nowy ogródek
Tess 20:28, 07 mar 2013


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12189
Basiaw napisał(a)
Zajrzałam do baneru z reklamą sklepu www.bilscy.info , widzę wiele ciekawych roślin, mnóstwo funkii i nie tylko, znowu kuszenie Czy ktoś z Was już tam kupował? Ceny umiarkowane, czy oznaczają mikre roślinki?

Chyba Poziomka u nich kupowała, tak mi się wydaje, że w jej wątku czytałam.

____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
monteverde 21:12, 07 mar 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
popcarol napisał(a)
kolejny raz zrobiłam zamowienie do benex, mam nadzieję tym razem też się nie zawiodę
pokażę jak przyjdą

moje od nich dzisiaj przyszły wszystko oki i bonus się trafił też
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
paola1a 16:12, 08 mar 2013

Dołączył: 29 lip 2012
Posty: 354
Justyna 0022 a jak wyglądały te bukszpany, które przysłali Ci z sprzedarosllin.pl? Bo w sumie ceny atrakcyjne bo około 1 złoty za sztukę sadzonki bukszpana tylko nie można zobaczyć jak wyladały bo są powiązane w pęczki i nie wiem, czy się opłaca czy lepiej poczekać na te w lidlu lub Auchan

A czy kupował ktoś bukszpany od e-iglaki.pl? Ceny bardzo atrakcyjne, zdjęcia też a jak w rzeczywistości? Gdzie indziej ewentualnie warto kupić bukszpany? Macie jakieś sprawdzone źródła?
____________________
Prostokątna rabata
Sebek 21:43, 08 mar 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
E-iglaki - baaardzo nie polecam - gdzieś już tu pokazywałem bukszpany od nich - okropne są......
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies