Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Zakupy przez internet

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakupy przez internet

Ania_79 20:49, 23 kwi 2013

Dołączył: 25 cze 2011
Posty: 156
Dostałam dzisiaj przesyłkę ze Szkółki Wrzos w Krzemienicy. jestem zachwycona hortensjami pnącymi-otrzymałam olbrzymie, rozgałęzione sadzonki o wysokości co najmniej 50-60cm. Zamawiałam też trawy-również piękne. Kontakt ze szkółką rewelacyjny, przesyłka doskonale zabezpieczona.

____________________
Ania
Magda70 20:53, 23 kwi 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Piękna hortensja faktycznie...a jaka to odmiana?
Kurcze szkoda, że oni nie mają trawek, których szukam...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Ania_79 20:57, 23 kwi 2013

Dołączył: 25 cze 2011
Posty: 156
Przyszła też paczka ze sklepu albamar. Kontakt bez zarzutu, rośliny b.b.ładne, bieżąca informacja o przesyłce i świetnie spakowane sadzonki. Zamawiałam hortensje i kocimiętkę Walker's.
____________________
Ania
Ania_79 21:08, 23 kwi 2013

Dołączył: 25 cze 2011
Posty: 156
Magda70 napisał(a)
Piękna hortensja faktycznie...a jaka to odmiana?
Kurcze szkoda, że oni nie mają trawek, których szukam...


Hortensja pnąca (Hydrangea anomala subsp.petiolaris) . A co do traw- ja zamawiałam u nich akurat miskanty chińskie variegatus (dostałam duże wielopędowe , przycięte trawy) ,ale mają całkiem spore sadzonki hakonechloa, niektórych turzyc i wielu innych,ciekawych traw.
____________________
Ania
Magda70 21:14, 23 kwi 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Widzialam, ale niestety ja potrzebuję 3 konkretne odmiany i ich akurat nie mają
Dziękuję .
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Ania_79 21:34, 23 kwi 2013

Dołączył: 25 cze 2011
Posty: 156
Magda70 napisał(a)
Widzialam, ale niestety ja potrzebuję 3 konkretne odmiany i ich akurat nie mają
Dziękuję .


wiele osób poleca trawki.pl, może tam?
____________________
Ania
Magda70 21:37, 23 kwi 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Byłam czekam na odpowiedz od nich
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Basiaw 09:07, 24 kwi 2013


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Aniu, świetnie, że pokazałaś swoje zakupy w szkółce Wrzos, naprawdę ładne rośliny. W takim razie ja też zaraz zamawiam hortensje i miskanty
____________________
Nasz mały, zielony świat
sylwiaK 13:25, 25 kwi 2013


Dołączył: 19 mar 2013
Posty: 60
Anita1978 napisał(a)


Też tu kupowałem i też polecam


kupowałam w tym roku na allegro u _ogrodnik_ http://allegro.pl/show_user.php?uid=3330104 wierzba Hakuro pienna,budleję fioletowa i katalpę.Przesyłka dotarła tego samego dnia i była bdb zapakowana.Sadzonki kopane z gruntu-już widać że się przyjęły.
____________________
Ania_79 20:52, 25 kwi 2013

Dołączył: 25 cze 2011
Posty: 156
Relacji zakupowych ciąg dalszy, polecam:
* bogdan_w1 - zamawiałam śliwę pissardii, róże i berberysy- duże rośliny w niskiej cenie, szybka wysyłka
* farmerm12- zamawiałam choinę kanadyjską nana, cyprys compressa aurea, świerki nidiformis i szczepione iglaki: jodłę compacta i jodłę bizarro. Rośliny zdrowe, ładne, w bardzo dobrej cenie.
* róże od P.Ewy Jarmulak - strona www.rozarium.org - zamawiałam Rose de Rescht, Chippendale, Leonardo da Vinci, degenhard, stadt rom, the fairy, pink fairy, white cover/kent, rosarium, veichenblau, cinco de mayo, tommelise, pomponellę , jacqueline du pre, bremer stadtmusikanten, ascot, graham thomas,pirouette i heidetraum- róże olbrzymie, niektóre w donicach, inne z gołym systemem korzeniowym, te z "nagimi korzeniami mają korzenie ok 30 cm plus drugie tyle części nadziemnej. Rewelacja. Przy dużym zamówieniu darmowa przesyłka plus gratis. Sam kontakt z P. Ewą bez zarzutu. To fachowa, sympatyczna osoba, dzięki niej zamówiłam kilka róż, których nie planowałam wcześniej kupić, bo nawet nie widziałam ich w bieżącej ofercie. Poprosiłam o podpowiedź w sprawie wyboru niektórych róż, a Pani Ewa poleciła sprawdzone odmiany, a później również ściągnęła inne, świetne rośliny. Profesjonalizm sprzedającego i piękne rośliny to marzenie każdego kupującego.
Poniżej kilka róż:


____________________
Ania
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies