Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Zakupy przez internet

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakupy przez internet

Debra 19:58, 28 kwi 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Traw po prostu jeszcze nie ma. Z powodu pogody trawy wszędzie są tak opóźnione, że jeszcze w większości nie ma ich w sprzedaży, a jak są to marne sadzonki.
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Tinka 09:02, 29 kwi 2013


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
Basiaw napisał(a)
Tinka, to naprawdę dziwne. W ubiegłym roku kupowałam tam trawy, zamęczałam pana Smala pytaniami i zawsze odpowiadał, paczka przyszła w terminie. Może się rozchorował?


Na szczęście wszystko z Panem Smalem jest ok.Teraz po prostu ma bardzo duzo pracy i brakowało mu sił na siedzenie przy kompie.Pozdrawiam
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
Basiaw 09:47, 01 maj 2013


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Mam pytanie do osób, które kupowały fuksje, pelargonie w Fuchsiahybrida.pl - jak zapakowane były rośliny?
Wczoraj cały dzień czekałam na paczkę z zakupionymi już w styczniu kwiatami, kurier miał paczkę w doręczeniu, tak wynikało z informacji na stronie GLS ale do mnie nie dojechał a na stronie firmy wieczorem pojawił się wpis, że o 21ej paczka wróciła na magazyn.
Jestem bardzo zmartwiona, bo dziś dzień wolny, więc rośliny mogą do mnie przyjechać dopiero jutro. Jesli paczka jest owinięta folią, to nie wiem, czy w ogóle powinnam ją odebrać
Oczywiście wczoraj napisałam do sprzedającego w tej sprawie, ale na razie nie mam żadnej odpowiedzi, mam nadzieję, że w ciągu dnia mi odpiszą.
____________________
Nasz mały, zielony świat
ewa_k 06:56, 03 maj 2013


Dołączył: 19 lip 2012
Posty: 321
czy może ktoś tu już kupował?

http://allegro.pl/miskant-chinski-flamingo-p9-i3216185273.html

polecacie/nie polecacie?
____________________
Ewa
magdziam 13:01, 03 maj 2013


Dołączył: 15 lis 2012
Posty: 472
kupiłam u nich rozplenice, czekam na przesyłkę.Jak dojdą to zamieszczę zdjęcia
____________________
magdziam - Nowe życie na pszczyńskiej ziemi
paola1a 21:07, 03 maj 2013

Dołączył: 29 lip 2012
Posty: 354
Basiu ja od trzech lat jestem stałą klientką u Cieszńskich Roślinki zawsze świetnie zabezpieczone na drogę choć różnie zależnie od rodzaju Pelargonie fuksje i hortensje zawsze przychodzą w specjalnych blistrach więc nie ma szans na ułamanie choć gałązki a na czas podróży sowicie podlane Myślę, że możesz być spokojna na pewno dostaniesz je w odbrym stanie choć kurier chyba nawalił. Ja też czekam na hortensje i bylinki i wiem, że Adrian na pewno by ich nie wysłał przed samym weekendem więc chyba przewoźnik strzelił jakąś gafę ale będzie OK
____________________
Prostokątna rabata
monteverde 21:45, 03 maj 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Cieszyńscy bardzo dobrze pakują więc bez obaw a w ogóle wejdź do Eweliny na wątek właśnie od nich dostała przesyłkę i wkleiła zdjęcia
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Basiaw 14:42, 05 maj 2013


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Dziękuję wam za odpowiedzi w sprawie wysyłki roślin przez p. Cieszyńskich.
Moje zamówienie dojechało w czwartek, 02.05. Tak jak mówi Paola, pelargonie i fuksje w blistrach, w całkiem dobrej kondycji, choć trochę nadwyrężone, bo jednak miały być we wtorek a przyjechały w czwartek po godzinie 20ej. Firma kurierska dała ciała i tyle
W piątek od samego rana je przesadzałam do doniczek, z każdym dniem wyglądają lepiej, to najważniejsze
____________________
Nasz mały, zielony świat
przemekg 21:47, 05 maj 2013


Dołączył: 20 gru 2011
Posty: 442
Czy robił ktoś zakupy w szkółce bergenia?
____________________
U Przemka w ogrodzie
Basiaw 09:06, 08 maj 2013


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Czy ktoś z Was kupował wysyłkowo wrzośce? Musze przebudować wrzosowisko i właśnie wrzośców chcę dołożyć, bo radzą sobie u mnie o niebo lepiej niż wrzosy.
Jakieś 3 lata temu kupowałam wysyłkowo wrzosy i wrzośce, ale nie mogę sobie przypomnieć gdzie, na allegro oferta wrzośców słabiutka a i w internetowych szkółkach też nie specjalnie umiem coś znaleźć.
Może ktoś ma sprawdzone źródło tych roslin?
____________________
Nasz mały, zielony świat
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies