Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Zakupy przez internet

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakupy przez internet

Ania_79 21:09, 25 kwi 2013

Dołączył: 25 cze 2011
Posty: 156
Dostałam dziś ostatnią już przesyłkę od P. Marka -podstolecmarek. Wcześniej nie zdążyłam zrobić zdjęć, ale dzisiaj się zmobilizowałam. Przesyłka zawierała jedną odmianę funkii, 4 odmiany zawilców i 4 odmiany liliowców, wszystkie rośliny w podwójnych ilościach, jak zwykle olbrzymie i piękne!

____________________
Ania
Kindzia 21:44, 25 kwi 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Matko i córko!!!! Co za kopalnia informacji!!!! DZIĘKUJĘ!!!!
Jutro pokażę moje hr misie polarne od przypadkowego Pana z Allegro. Nie jest źle, a cena bardzo zachęcająca. I opisane doniczki, kartki przyklejone z nazwą odmiany i szkółki. Dostawa towaru, na moją prośbę, w dwa miesiące od zamówienia i zapłacenia, bezproblemowo.
To ten sprzedawca
http://allegro.pl/show_user.php?uid=3673023

I moja prośba : gdybyście mogli wklejać link bezpośrednio do sprzedawcy, byłoby łatwiej, teraz to Allegro takie pokopane...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Ania_79 22:33, 25 kwi 2013

Dołączył: 25 cze 2011
Posty: 156
Basiaw napisał(a)
Aniu, świetnie, że pokazałaś swoje zakupy w szkółce Wrzos, naprawdę ładne rośliny. W takim razie ja też zaraz zamawiam hortensje i miskanty


Basiu, mam nadzieję,że będziesz zadowolona, ja jeszcze kupiłam grujecznika około 1,5m wysokości w szkółce wrzos i wysoki poziom zachowany
____________________
Ania
margi 09:26, 28 kwi 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Kupowałam horti w Futuregardens limelight po 24zł na listki trzeba jeszcze poczekać jak pokazywałam na poprzedniej stronie,w Briko M limki były po 13,99zł bardzo ładne okazy myślałam że mnie trafi ile roślin bym kupiła za tę różnicę cenową.
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
Kindzia 09:41, 28 kwi 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
I zdjęcia


____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Juzia 09:50, 28 kwi 2013


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38743
Chyba muszem do brico zajechać

PS....ale szpon
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Anita1978 09:52, 28 kwi 2013


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
W Brico mają rośliny ok, wszystkie które kupiłam ładnie rosną
____________________
ogródek Anity
Tinka 18:42, 28 kwi 2013


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
margi napisał(a)
Kupowałam horti w Futuregardens limelight po 24zł na listki trzeba jeszcze poczekać jak pokazywałam na poprzedniej stronie,w Briko M limki były po 13,99zł bardzo ładne okazy myślałam że mnie trafi ile roślin bym kupiła za tę różnicę cenową.

No faktycznie miałabyś za tą cenę prawie dwie.Ja też sporo poprzepłacałam,ale cóż człowiek uczy sie na błędach.Hortensje powinny juz mieć sporo listków,a Twoje sa zupełnie nagie.Ja po przeczytaniu pochlebnych opinii na temat tego sklepu też złozyłam zamówienie.Najgorsze jest to,że zamówiłam sporo kwiatów,które kwitną w maju,a paczki ani widu,ani słychu.Po interwencji dowiedziałam sie,że otrzymam po długim weekendzie.
Kwiatki,które powinny juz kwitnąć podobno jeszcze nie zamierzają(taka informacje otrzymałam ze sklepu).
Zobaczę po otrzymaniu przesyłki,w jakim stanie będą rośliny.
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
Tinka 18:51, 28 kwi 2013


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
Ania_79 napisał(a)


wiele osób poleca trawki.pl, może tam?


trawki.pl są często polecane,ale nie wiem co sie stało z panem Smalem....Zamówiłam trawy i w drugiej połowie kwietnia miałam otrzymać paczkę,ale niestety kontakt sie urwał.Ostatni raz pisał do mnie 10 kwietnia i od tamtej pory cisza.Podejrzewam,że musiało cos się stać...
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
Basiaw 19:52, 28 kwi 2013


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Tinka, to naprawdę dziwne. W ubiegłym roku kupowałam tam trawy, zamęczałam pana Smala pytaniami i zawsze odpowiadał, paczka przyszła w terminie. Może się rozchorował?
____________________
Nasz mały, zielony świat
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies