Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W miniformacie

Pokaż wątki Pokaż posty

W miniformacie

Bea 19:28, 29 maj 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
O, kto tu do mnie zawitł.

Ania dobrze Cię widzieć.

Orliki kocham wiosną, a potem już mniej.
Roztać się z nimi czy zostawić?
W tym roku napewno będę je przesadać.

Jak chesz to zbiorę dla Ciebie nasiona.
Mam ładne miniaturowe. Te najbardziel lubię.

Wysiałam z nasiona tylko jeszcze nie kwitły nie wiem jakie będą miały kolor.
____________________
Beata W miniformacie
anna_g 19:32, 29 maj 2016


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Super jak będziesz zbierała nasionka to chętnie się na trochę "załapię" W tym roku kupiłam sobie dwa nowe, jednego dostałam od Danusi w zeszłym roku i na razie tyle mam kiedyś były w ogrodzie też takie miniaturowe ale po prostu znikły... nie wiem gdzie
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Bea 19:35, 29 maj 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
anna_g napisał(a)
Super jak będziesz zbierała nasionka to chętnie się na trochę "załapię" W tym roku kupiłam sobie dwa nowe, jednego dostałam od Danusi w zeszłym roku i na razie tyle mam kiedyś były w ogrodzie też takie miniaturowe ale po prostu znikły... nie wiem gdzie


Ok - zbiorę. Białego mogę Ci już wykopać bo mi przeszkadza, samowolnie się wysiał.
____________________
Beata W miniformacie
Luki 22:02, 29 maj 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Byłem i nie zapomniałem (o brawa poproszę ) jeżówki są i nawet mam zdjęcia jak sadzonki wyglądają, dać na pw czy tutaj?
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Bea 22:10, 29 maj 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Luki napisał(a)
Byłem i nie zapomniałem (o brawa poproszę ) jeżówki są i nawet mam zdjęcia jak sadzonki wyglądają, dać na pw czy tutaj?


Bardzo się cieszę, że pamiętałeś.
Daj tutaj na chwilę.
____________________
Beata W miniformacie
anna_g 22:14, 29 maj 2016


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Bea napisał(a)


Ok - zbiorę. Białego mogę Ci już wykopać bo mi przeszkadza, samowolnie się wysiał.


Dzięki bardzo - chętnie przygarnę tylko jakbyś mogła go jeszcze trochę przechować bo jakoś musimy się spotkać
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Bea 22:19, 29 maj 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
anna_g napisał(a)


Dzięki bardzo - chętnie przygarnę tylko jakbyś mogła go jeszcze trochę przechować bo jakoś musimy się spotkać


Dobrze
____________________
Beata W miniformacie
gierczusia 20:53, 05 cze 2016


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Czesc Beatko ja tez mam pare ładnych zdjęć sorry ,ze dopiero teraz ale mialam straszny problem z wrzucaniem ... Nie wiem dlaczego , bo format zdjec zawsze ten sam, tak jak i urzadzenie z ktorego wrzucam... W koncu zmienilam przegladarke, i teraz wreszcie idzie

Tak wiec..prosze bardzo







Aaaa.. miniaturowe orlki tez kupilam ....przez przypadek.. Czy je lubie?? jeszcze nie wiem... poki co..przynajmniej ich slimory nie zazarly , jak jarzmianki rosnace kiedys na tym miejscu...
Zdjecia...hmmmm standardowo przecudne

Moze tymi nasionami orlikow wymienisz sie z Ania u mnie ?? chetnie wykorzystam okazje ,aby zwabic do siebie Was obie
Mowie serio
Sciskam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Urszulla 23:41, 05 cze 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21795
A ja się bałam rozsiewających się orlików ale te niebieskie mnie porywają i chyba ulegnę pozdr
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
danuta_szwajcer 08:46, 06 cze 2016


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Piękne zdjęcia z Twojego ogrodu no i miło Cię widzieć Beatko Orliki są śliczne i bardzo fotogeniczne tak jak jarzmianki, króre u mnie mają się dobrze bo darowane zawsze lepiej rosną i nic ich nie zjada Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies