Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Margoth

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Margoth

Margoth 10:25, 25 sie 2011

Dołączył: 12 cze 2011
Posty: 149
Witam wszystkich serdecznie

Mam na imię Małgorzata, wraz z mężem, mamą i dwoma synkami (4 i 7 lat) od prawie dwóch lat mieszkam w nowym domu. Teraz jesteśmy na etapie tworzenia ogrodu. Mamy projekt, ale nie jesteśmy z niego zadowoleni. Pani projektantka mimo naszych sugestii zaprojektowała zbyt mało sosen (które uwielbiam) i zbyt niską roślinność od strony ulicy. Poza tym nie zawsze uwzględniała rosnące już rośliny. W projekcie umieściła kolosy o szerokości 4 m w miejscach, gdzie są blisko inne rośliny. Porażka, dlatego postanowiłam z mężem projektem tylko sie inspirować, a resztę zrobić po swojemu. Stąd moja obecność w Ogrodowisku, ale to nie jedyny powód. Jestem także ciekawa Waszych ogrodów i zastosowanych rozwiązań. Nie ukrywam, że liczę także na pomoc z Waszej strony, sama służąc radą, jeśli tylko będę w stanie coś mądrego napisać.

Na razie tyle, pozdrawiam serdecznie,
Małgorzata
____________________
Ogród Margoth
justi 10:30, 25 sie 2011


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Witaj Małgosiu! Z niecierpliwoscią czekamy na zdjęcia.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Pszczelarnia 10:33, 25 sie 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Witaj, są już w naszym gronie osoby, projekty ogrodowe których to osób lądują w szufladzie. Ale od czego Ogrodowisko!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
hanka_andrus 10:43, 25 sie 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Projekt sobie,życie sobie......skąd ja to znam?
Witaj Małgosiu! Pokazuj co już masz posadzone i gdzie,,na co masz ochotę, a zawsze jakiś wspólny pomysł się wyklaruje....

Powodzenia! I do dzieła!.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Ewa 10:47, 25 sie 2011


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
też witam
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
Gardenarium 10:49, 25 sie 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Witam także i trzeba zacząć od zdjęć, inaczej nic nie poradzimy. Jak nawięcej fotek mile widziane
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
annka 10:51, 25 sie 2011


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 726
Witaj w ogrodowisku

A ja przy okazji mam apel do nowych - zaznaczajcie się na mapie ogrodów. Bo mam wrażenie że ostatnio dużo przybyło a mapa bez zmian chyba że wszyscy z okolic wawy i nakładacie się na siebie
____________________
Funkiowe zacisze
Gabriela 11:03, 25 sie 2011


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Witam i ja, Małgosiu, ja też mam całkiem świeży wątek, bo sprzed dwóch dni.
Zapodawaj zdjęcia i napisz co byś chciała mieć w ogrodzie.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Margoth 12:00, 25 sie 2011

Dołączył: 12 cze 2011
Posty: 149
Ojej, ale szybko napisałyście, dziekuję!

Fotek ci u mnie dostatek, więc zaczynam.
Zacznę od rzutu działki (linia północ - południe biegnie wzdłuż przerywanej kreski):



Tak wygląda projekt:





____________________
Ogród Margoth
Gabriela 12:09, 25 sie 2011


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
A co to jest, to takie coś na środku? Wyspa ze żwiru, kostki, taras?
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies