Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z Czerwonym mostkiem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z Czerwonym mostkiem

Kaisia 12:39, 05 wrz 2011


Dołączył: 23 sie 2011
Posty: 1349
shrekol napisał(a)
Niepowtarzalny i bardzo piękny ogród!!!! Wyglądający świetnie o każdej porze roku, dnia i nocy Ach te trawy


Miło Cię gościć i dziękuję za miłe słowa, trawy uwielbiam i nie mogę się im oprzeć obym nie przesadziła z ilością, ostatnio mój Mężuś w ogrodniczym jak patrzyłam na kolejne miskanty prosił " Kochanie nie kupuj więcej traw " chyba to oznacza że już koniec nastąpił
____________________
Kasia Ogród z Czerwonym mostkiem
Kaisia 12:44, 05 wrz 2011


Dołączył: 23 sie 2011
Posty: 1349
Sebek napisał(a)
Ale cudnie u Ciebie - o każdej porze.


A piesek tak błagalnie patrzy - daj mi, daj mi


Sebku ona malinki uwielbia i sama się częstuje z krzaczka, najbardziej jej poziomki odpowiadają i smakują bo są niziutko.
____________________
Kasia Ogród z Czerwonym mostkiem
Kaisia 12:46, 05 wrz 2011


Dołączył: 23 sie 2011
Posty: 1349
Niage napisał(a)
Ale sobie powzdychałam, jak pięknie z tymi trawami Kasiu, jest cudownie


Geniu ja codziennie wzdycham przy tych trawach, zwłaszcza jak delikatnie szumią na wietrze.
____________________
Kasia Ogród z Czerwonym mostkiem
shrekol 12:51, 05 wrz 2011


Dołączył: 04 wrz 2010
Posty: 1115
Kasiu skąd ja to znam mam to samo bo tez bardzo lubię trawy, no ale u mnie po ostatnich zakupach to limit miejsca już się wyczerpał no chyba, że kostki trochę rozbiorę
____________________
Kaisia 12:53, 05 wrz 2011


Dołączył: 23 sie 2011
Posty: 1349
gardenarium napisał(a)
Przepięknie w ogrodzie, cudne zdjęcia z mostkiem. Wielkie gratulacje za styl i dbałość


Danusiu te słowa to najlepsze ukoronowanie mojej pracy, chociaż ciągle dążę do swojego stylu i część przed ogródka po założeniu ogrodu za domem już chcę modyfikować, ale to chyba nie tylko ja tak mam.
____________________
Kasia Ogród z Czerwonym mostkiem
Kaisia 13:08, 05 wrz 2011


Dołączył: 23 sie 2011
Posty: 1349
Joanka napisał(a)
Po raz kolejny wydaję okrzyk zachwytu

Przecudny ogród.
Bardzo ładnie prezentują się czerwone tulipany na tle czerwonego mostku


Joasiu szukam roślin w kolorach czerwieni, żeby pasowały do mostka, dosadzę jeszcze azalie czerwone,
a na chwilę obecną posadziłam trawę red baron. Cały czas się zastanawiam jakie kolorki jeszcze pasują, oczywiście nie kwitnące na raz ale po sobie, dodałam jeszcze fioletu w krokusach i irysach, oraz kremowego w hortensji, ale to są tylko akcenty.
____________________
Kasia Ogród z Czerwonym mostkiem
Pszczelarnia 13:23, 05 wrz 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Kasiu, a propos kolorów chciałam zapytać, w jakim kolorze kwitną Ci irysy?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Kaisia 13:36, 05 wrz 2011


Dołączył: 23 sie 2011
Posty: 1349
Ewo irysy syberyjskie mam fioletowe, a kosaćce bródkowe mam w różnych kolorach między innymi fioletowe w kilku odcieniach, kremowe,bordowe żółte, ale staram je się pogrupować, chociaż to nie jest proste, powoli zaczynam z nich rezygnować, ponieważ o tej porze roku wyglądają bardzo nieciekawie.
____________________
Kasia Ogród z Czerwonym mostkiem
Kaisia 13:37, 05 wrz 2011


Dołączył: 23 sie 2011
Posty: 1349
shrekol napisał(a)
Kasiu skąd ja to znam mam to samo bo tez bardzo lubię trawy, no ale u mnie po ostatnich zakupach to limit miejsca już się wyczerpał no chyba, że kostki trochę rozbiorę


Rozbieraj kostkę Przemku, bo jak się miskanty rozrosną to miejsca zabraknie na pewno.
____________________
Kasia Ogród z Czerwonym mostkiem
tyna 14:42, 05 wrz 2011


Dołączył: 11 wrz 2010
Posty: 1711
Kasiu, zwróć uwagę na "lekkość" nachyłków, .......w aspekcie sąsiedztwa mostka

ja mam juz rdzawo - ceglaste, bordowo - żółte i bordowe - odmiana Ruby Red - na zdjęciu....

____________________
pozdrawiam :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies