Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród - co dalej?

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród - co dalej?

zuzka 13:59, 17 paź 2011

Dołączył: 22 wrz 2011
Posty: 12
Ewcia byłam w Twoim ogrodzie i piękna ta Twoja jesień. U mnie już po przymrozkach no i cóż żal ściska, że czas pożegnać niektóre kwiaty. Przed nami czas nowych pomysłów i rozważań nad ich realizacjami. Szkoda, że tak długo do wiosny trzeba czekać. mnie się już dłuży.
ewaglen 15:16, 17 paź 2011


Dołączył: 31 sie 2011
Posty: 719
Ja już chyba mam depresję z powodu chłodu i półrocznej perspektywy bez ogrodu.....
____________________
Mój ogród - co dalej?
zuzka 19:32, 17 paź 2011

Dołączył: 22 wrz 2011
Posty: 12
No tak nie ma jak słoneczko. Trzeba budować się tym, że przed nami perspektywa zbierania sił i nadrabiania zaległości. Na pewno masz mnóstwo zdjęć, które czekają na swoją kolei. Ogrodowisko jest też nie lada "poprawiaczem humoru".
ewaglen 19:45, 17 paź 2011


Dołączył: 31 sie 2011
Posty: 719
Właśnie, masz rację Ale...zaległości to ja sobie narobię jak będę siedziała godzinami na ogrodowisku zamiast konstruktywnie działać w realu. Tymczasem nie mogę się jednak oderwać od ogrodowiska . Jestem tu od niedawna, ale więcej się nauczyłam niż w ciągu kilku lat uprawiania swojego ogrodu. Wcześniej byłam absolutną ignorantką . I jak tu w związku z tym nie zaglądać. Dzisiaj zgłębiam wątek Syli. Jestem na 33 stronie
____________________
Mój ogród - co dalej?
ewaglen 19:46, 17 paź 2011


Dołączył: 31 sie 2011
Posty: 719
Zuzia, a Ty nie pokazujesz swego ogródka?
____________________
Mój ogród - co dalej?
zuzka 19:59, 17 paź 2011

Dołączył: 22 wrz 2011
Posty: 12
Noszę się z zamiarem pokazania mojego ogródka, ale na razie ................ Trochę brak mi odwagi. Podobnie jak Ty też jestem tutaj od niedawna.Planuję na wiosnę rewolucję ogrodową. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Oglądam i podglądam inne ogrody. Przyznam,że Twój ogród jest mi "bliski". Ten ład i kolorystyka w bardzo mi się podobają.
ewaglen 20:09, 17 paź 2011


Dołączył: 31 sie 2011
Posty: 719
Widzisz Zuziu, problem w tym, ze rewolucję to ja miałam w tym roku od marca do lipca, a znów chcę zmieniać Ten mój niepokój ogrodowy jest baaardzo kosztowny!!! Jestem jednak ustawicznie inspirowana ogrodowiskiem i nic na to nie mogę poradzić.
____________________
Mój ogród - co dalej?
zuzka 20:20, 17 paź 2011

Dołączył: 22 wrz 2011
Posty: 12
Tak to jest. Człowiek musi mieć głowę napchaną pomysłami: co kiedy i jak będzie robił. Ogrodowisko "bombarduje" nas cudami. No i dobrze. Na nudę nie cierpimy.
ewaglen 00:10, 18 paź 2011


Dołączył: 31 sie 2011
Posty: 719
Jeszcze trochę koloru....

Oglądam zdjęcia i myślę co by tu z wiosną podosadzać Nie ukrywam, że liczę na Waszą pomoc, ale długie zimowe wieczory przed nami, więc będzie czas do kombinowania.....

Czy te świerki Nidiformis można ciąć?? Są już dość duże, a chyba nie chcę by były jeszcze większe. Raczej chciałabym im zapewnić jakieś tło. Myślicie, że to dobry pomysł?



____________________
Mój ogród - co dalej?
Sebek 19:13, 18 paź 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Jasne, że możesz przyciąć - pościel sobie worki z kory pod spód, żebyś nie musiała wydziubywać pędów ze żwirku
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies