Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród potrzebny... „na już” ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród potrzebny... „na już” ;)

sylwik69 18:01, 10 sty 2019


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Lodzia napisał(a)

Gdy klikniesz w te zielone napisy przy numerkach, w nowym oknie otworzy się ta konkretna mieszanka.


Gapa ze mnie ! znam tą markę,już ktoś polecał na forum tylko Solide.Wydaje mi się,że wszystkie trawy które w większej ilości posiadają w swoim składzie kostrzewę czerwoną tworzą ładną,zwartą darń
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Lodzia 19:21, 10 sty 2019


Dołączył: 22 wrz 2016
Posty: 162
makadamia napisał(a)


No na takie teksty to faktycznie tylko uśmiechnąć się można
Podobnie jak na inny, który usłyszałam pocztą pantoflową "mam marną ziemię, więc położę trawnik z rolki:


Ja też mam trawnik siany, do Twojego się nie umywa ale i tak jak mnie brat odwiedza, to z zazdrością tylko wzdycha i się pociesza "zobaczymy co będzie za trzy lata"


Tego typu teksty są świetne
Oglądałam Twój trawnik i... „zobaczymy co będzie za trzy lata”
Lodzia 19:26, 10 sty 2019


Dołączył: 22 wrz 2016
Posty: 162
abiko napisał(a)
Przyszłam zobaczyć ten trawnik co o nim już na forum gadają.. no ideał rzec można Ba.. nie można trzeba! Podziwiam jak pazurkami tą chwastnicę i pewnie nie tylko wyrywałaś... ale jaki efekt. Trawowe spostrzeżenia zapisane.. pewnie się kiedyś przydadzą jak patrzę na mój trawnik
I wpadło mi w oko "straszne zdjęcie" Opowiadasz super, fajnie się czyta..

Witaj Agnieszko
Ty mnie nie strasz, że o moim trawniku gdzieś mówią
Lodzia 19:27, 10 sty 2019


Dołączył: 22 wrz 2016
Posty: 162
Wiolka5_7 napisał(a)


Brawo wy ! Powiem krótko

Dziękujemy!!
Lodzia 19:28, 10 sty 2019


Dołączył: 22 wrz 2016
Posty: 162
anka_ napisał(a)

Dziękuję, ja z chęcią skorzystam z Waszych doświadczeń trawniczkowych.

Bardzo cieszy, że mogą się komuś przydać
Lodzia 19:30, 10 sty 2019


Dołączył: 22 wrz 2016
Posty: 162
Ma_ciejka napisał(a)
U mnie również sypie, a jakże. Dzień bez machania łopatą dniem straconym, ale za to jaką kondycję będę miała wiosną, ha!

Machaj, machaj... wiosną zamienisz łopatę na widły i migusiem oblecisz cały ogród
Lodzia 19:43, 10 sty 2019


Dołączył: 22 wrz 2016
Posty: 162
sylwik69 napisał(a)


Gapa ze mnie ! znam tą markę,już ktoś polecał na forum tylko Solide.Wydaje mi się,że wszystkie trawy które w większej ilości posiadają w swoim składzie kostrzewę czerwoną tworzą ładną,zwartą darń

Pamiętam, że kilka osób przestrzegało przed zakupem tej trawy z niepewnych źródeł.
Kilka lat temu na all.... sprzedawał ją ktoś znacznie taniej i niestety nie wyrastało to co miało wyrosnąć, bo skład był oszukany. Wszędzie trzeba być czujnym.
Nasza mieszanka składała się z:

Ma_ciejka 09:27, 12 sty 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 113
Lodzia napisał(a)

Machaj, machaj... wiosną zamienisz łopatę na widły i migusiem oblecisz cały ogród
A jesienią start w konkursie strongmenów. Takie mam plany na ten rok
____________________
Maciejka Z zielonym nam do twarzy
Lodzia 13:25, 12 sty 2019


Dołączył: 22 wrz 2016
Posty: 162
Zimaaaa
Jabłoń ozdobna 'Golden Hornet' ciągle z owocami

sylwia_slomc... 17:19, 12 sty 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81906
U mnie też jabłonki ozdobne jeszcze w koralach , ale jak się kwiczoły pojawią to raz dwa nie będzie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies