Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród potrzebny... „na już” ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród potrzebny... „na już” ;)

Kasia_CS 13:49, 11 lis 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Zdjęcie z dmuchawcami czaderskie Zresztą hdrek z chmurami nad domem podobnie
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Toszka 15:14, 11 lis 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
utwierdzam się tylko w przekonaniu, że nie lubię seriali...bo na nastepny odcinek trzeba zbyt długo czekać

Nie ma jakiejś opcji na zalookaj albo gdzie indziej co by mozna było na "już" wszystko zobaczyć?

No, bo tak...to ja się nie bawię...foch
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
eVka 15:19, 11 lis 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Lodzia buduje napięcie
____________________
Lodzia 17:53, 11 lis 2018


Dołączył: 22 wrz 2016
Posty: 162
Cześć dziewczyny
Chciałabym szybciej ale... no nie da się, trochę więcej czasu mam tylko rano.
Toszko, obiecuję podgonić i puszczę dwa, może nawet trzy odcinki
Kwiatek z dziś dla Was
Toszka 18:00, 11 lis 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
O ciemiernik
moja sympatia ogrodnicza
Widzę, że twój też ma lekką chlorozę...mam takiego jednego gościa, który rośnie wraz z innymi i nie mogę dojść co temu jednemu nie pasuje kiedy pozostałym naokoło pasuje wszystko.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
anka_ 18:21, 11 lis 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
No Lodziu, dobrze dziewczyny piszą, umiesz stopniować napięcie. Fajnie, że u ciebie mógł wejść ciężki sprzęt. U mnie niestety było to niemożliwe i ogromnie boleję nad tym do dzisiaj.


Lodzia napisał(a)
W między czasie, testowaliśmy różne mieszanki traw.
Powstały w kilku miejscach takie małe poletka, aby mieć porównanie.
Lodziu a jakie mieszanki testowaliście? Masz może fotki z testów, bom ciekawa okropnie? Ja dopiero będę zakładać trawnik.

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Dragonka 22:34, 11 lis 2018


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
Napięcie jak u Hitchocka, Lodźka zmiłuj się bo..popuścimy z wrażenia zatkało

mnie jak zobaczyłam tego baita w postaci trawy, no cudo to jakieś z rolki masz? Niemożliwe żeby taką trawę można było wysiać? Wygląda już teraz wow, nie każ mi obgryzać paznokci bo nie lubię ja też jestem zainteresowana jaką to trawkę wybraliście.pozd
rawiam
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
Lodzia 06:49, 12 lis 2018


Dołączył: 22 wrz 2016
Posty: 162
Toszka napisał(a)
O ciemiernik
moja sympatia ogrodnicza
Widzę, że twój też ma lekką chlorozę...mam takiego jednego gościa, który rośnie wraz z innymi i nie mogę dojść co temu jednemu nie pasuje kiedy pozostałym naokoło pasuje wszystko.

Ten ciemiernik to było moje wczorajsze odkrycie
Pewnie znasz to z autopsji: przychodzą znajomi i co? buteleczka wina i roślinka dla pani.... no bo słyszeli, że pani ogród zakłada, więc... na pewno się kfiatek przyda. Uwielbiam to
Taka to historia tego samotnego ciemiernika, który został wsadzony w ubiegłym roku na końcu żywopłotu i trochę zapomniany. Dopiero białe płatki mnie przywołały. Dostał już przeprosiny i kompostu z przerobionym obornikiem.
Lodzia 07:03, 12 lis 2018


Dołączył: 22 wrz 2016
Posty: 162
anka_ napisał(a)


Lodziu a jakie mieszanki testowaliście? Masz może fotki z testów, bom ciekawa okropnie? Ja dopiero będę zakładać trawnik.

Aniu, pamiętam, że testowaliśmy cztery mieszanki. W czasie budowy praktycznie nie robiliśmy zdjęć tylko filmiki, więc ciężej będzie, ale... postaram się odszukać w „archiwach filmowych” i pokażę
Lodzia 07:23, 12 lis 2018


Dołączył: 22 wrz 2016
Posty: 162
Dragonka napisał(a)
Napięcie jak u Hitchocka, Lodźka zmiłuj się bo..popuścimy z wrażenia zatkało

mnie jak zobaczyłam tego baita w postaci trawy, no cudo to jakieś z rolki masz? Niemożliwe żeby taką trawę można było wysiać? Wygląda już teraz wow, nie każ mi obgryzać paznokci bo nie lubię ja też jestem zainteresowana jaką to trawkę wybraliście.pozd
rawiam

No niestety nie jest on z rolki Wiem, że byłoby szybciej... ale nie było by tak ciekawie. Co ja bym Wam teraz opowiadała? Że przyjechała ekipa „rachu ciachu” i zielono? Nie, nie... to nie było tak zwyczajnie
Historia tego trawnika jest długa i powiem Wam, że wszystko przeszkadzało nam, aby on w końcu był... tzn. żeby był na swoim miejscu, a nie np. we wgłębniku czy pod żywopłotem Tak, teraz to już mogę się z tego śmiać ale wtedy to chciałam „lać” tego co tą pogodą steruje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies