Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Połowa działki - czyli mam powoli dość część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Połowa działki - czyli mam powoli dość część II

anabuko1 09:52, 13 gru 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
zawitka napisał(a)


Trochę za póżno pomyślałam o zcięciu kwiatów Unige na suche bukuety przez prace z nową rabatą ale zerwałam to co zostało .Pomalowałam troche .Nie mogłam kupić białego spreju i srebrnego ale taki lekko serbrny był więc jest .






W wiankach i dekoracjach mam więcej zdjęć .

Dekoracje już się robią. Fajnie.
Ja też w tym roku wcześniej za nie się wzięłam.
Pozdrawiamy cieplutko Halinko
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
zawitka 10:04, 14 gru 2020


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14050
anabuko1 napisał(a)

Bardzo ładne wspomnienia.
Takie lubię.
Piękna ta hortensja.
Tym bardziej podziwiam bo jej nie mam.
Ma jak widać. Piękne długie kwiatostany.


Ta hortensja to Unige ma kwiaty ładne tez jak uschnąPrzypomnij mi na wiosnę będę robić odkłady masz 2 u mnie jak w banku ha ha to może przyjedziecie ze Sławkiem do mnie po nią ha ha Zaptraszam ;d
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Rumianka 22:43, 14 gru 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10249
Tę hortensję mam również...jest wyjątkowa, kwiaty są takie "koronkowe" delikatniusie. Bardzo je lubię.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
zawitka 08:50, 15 gru 2020


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14050
Rumianka napisał(a)
Tę hortensję mam również...jest wyjątkowa, kwiaty są takie "koronkowe" delikatniusie. Bardzo je lubię.


____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
ElzbietaFranka 22:16, 15 gru 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13865
Kupię jutro u mojego sąsiada wianuszki bardzo ładne dzisiaj widziałam i sama udekoruje. Szyszek mam od groma i to takie ładne z czarnej sosny.
Spreje też mam tylko bardzo śmierdzą. Moze pomaluję pastelami. Mam pomysły, ale jakoś ciągle mi czasu brak.
Przez tą pogodę człowiek chodzi jakiś otumaniony. Przyjdę ze spaceru i nic mi się nie chce. Kiedyś o tej porze to życie u mnie tętniło do 2 w nocy, teraz pod kołdre i tv ew. tolefon i śledzę co się w Polsce i na świecie dzieje.

Ja trochę hortek na zrywałam i nasuszyłam w każdym pokoju mam bukiety suche bardzo je lubię. Przywracam im drugie życie do następnej wymiany w wazonach.

Teraz mają bardzo ładny brązowy kolor lakierem do włosów je spryskać i będą dalej zachwycały. Gałązka z buczyny i czerwone gałązki derenia kompozycja piękna.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
zawitka 09:08, 16 gru 2020


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14050
ElzbietaFranka napisał(a)
Kupię jutro u mojego sąsiada wianuszki bardzo ładne dzisiaj widziałam i sama udekoruje. Szyszek mam od groma i to takie ładne z czarnej sosny.
Spreje też mam tylko bardzo śmierdzą. Moze pomaluję pastelami. Mam pomysły, ale jakoś ciągle mi czasu brak.
Przez tą pogodę człowiek chodzi jakiś otumaniony. Przyjdę ze spaceru i nic mi się nie chce. Kiedyś o tej porze to życie u mnie tętniło do 2 w nocy, teraz pod kołdre i tv ew. tolefon i śledzę co się w Polsce i na świecie dzieje.

Ja trochę hortek na zrywałam i nasuszyłam w każdym pokoju mam bukiety suche bardzo je lubię. Przywracam im drugie życie do następnej wymiany w wazonach.

Teraz mają bardzo ładny brązowy kolor lakierem do włosów je spryskać i będą dalej zachwycały. Gałązka z buczyny i czerwone gałązki derenia kompozycja piękna.

Pozdrawiam


Spreyem maluję na podwórku z wiatrem to się nie odczuwa tak zapachu.Ja ostatnie też xhodzę tyłem ale są pewne prace które trzeba zrobići jakoś pomału idzie .Pogoda usypia jak nic.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 07:52, 20 gru 2020


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14050
Wszystko wzięłao w łeb.Choroba atybiotyk i łózko .odpoczywam aż mnie boki bolą od leżenia .Pozdrawiam zaglądających .
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Basilikum 10:13, 20 gru 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Halinko szybkiego powrotu do zdrowia
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Rumianka 21:56, 20 gru 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10249
No nie!!! Choróbsko Cie dopadło? Kuruj się Halinko i dużo odpoczywaj. Życzę jak najszybszego powrotu do zdrówka.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Gosiek33 07:29, 21 gru 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Trzymaj się i nie dawaj. Na święta wydobrzejesz?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies