Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Połowa działki - czyli mam powoli dość część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Połowa działki - czyli mam powoli dość część II

zawitka 10:31, 11 sty 2023


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14059
daredevil napisał(a)
Nie mam nic przeciwko takiej pogodzie w zimie, i jest nadzieja że do wiosny coś jednak zdążę zrobić choć zdrugiej strony to jest straszne, nasze dzieci będą żyć w 50 stopniach Celsjusza ze zbyt małą ilością wody...



Wszystko się zmienia i to fakt ze wcale nie na lepsze . Widzę że i trawy jaby lekko wstały i boję się ze jak przyjdzie mrozek to padną .

Wody juz brakuje a co dalej?????
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
ElzbietaFranka 13:11, 11 sty 2023


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882
Też bratki u mnie kwitną,ale to normalne nie było mrozu. Pod śniegiem dały sobie radę plusowa temperatura.
Nie ma co grzebac w ziemi już tak natura działa aby ziemia o tej porze odpoczęła do lutego.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Basilikum 18:08, 11 sty 2023


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
U nas w miescie na rabatach posadzili juz brtki, wiec chyba sezon bratkowy mozna uznac za otwarty

Przebisniegi i krokusy juz u mnie tez ida a oczar zaczal kwitnoc cale 3 tygodnie wczesniej jak zwykle. Wody mam narazie za duzo, wszedzie mokro i ciapiato
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
zawitka 09:42, 13 sty 2023


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14059
ElzbietaFranka napisał(a)
Też bratki u mnie kwitną,ale to normalne nie było mrozu. Pod śniegiem dały sobie radę plusowa temperatura.
Nie ma co grzebac w ziemi już tak natura działa aby ziemia o tej porze odpoczęła do lutego.

Pozdrawiam


Ja pogrzebać musiałam dla psychiki zaraz lepiej się zrobiło Szykuję sobie miejsce pod ogórki żeby je prowadzić w górę na ścianie południowej

____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 09:50, 13 sty 2023


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14059
Basilikum napisał(a)
U nas w miescie na rabatach posadzili juz brtki, wiec chyba sezon bratkowy mozna uznac za otwarty

Przebisniegi i krokusy juz u mnie tez ida a oczar zaczal kwitnoc cale 3 tygodnie wczesniej jak zwykle. Wody mam narazie za duzo, wszedzie mokro i ciapiato


U mnie kwitnienie bratków o tej porze to dziwactwo a u Was to normalka pewnie.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Anda 10:08, 13 sty 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33450
U mnie bratki kwitną w donicach prawie całą zimę
Przebiśniegi dopiero wystawiają łebki.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
zawitka 09:11, 14 sty 2023


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14059
Anda napisał(a)
U mnie bratki kwitną w donicach prawie całą zimę
Przebiśniegi dopiero wystawiają łebki.



Właśnie mam zamiar te co rosna przesadzić w doniczkę ale jak się zrobi cieplej bo mam dużo siewek
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 09:37, 14 sty 2023


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14059
No i wykupiłm wszystkie 4 szt po fajoskiej cenie 9,90 iiii nie wiem co z nimi zrobić ha ha .Siedzą okręcone w ciepłym miejscu w ogrodzie.

____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Kordina 14:23, 14 sty 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4743
O widzisz Zawitko, mnie też się udało polowanie i również cztery w czwartej biedrze
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
eda 10:29, 15 sty 2023


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
zawitka napisał(a)
No i wykupiłm wszystkie 4 szt po fajoskiej cenie 9,90 iiii nie wiem co z nimi zrobić ha ha .Siedzą okręcone w ciepłym miejscu w ogrodzie.



Ojej cudnie ci się udało fajne duże kwiaty ja bym je zasypała ziemią czyli zadołowała w doniczkach na razie jak są już w ogrodzie to będzie dobrze twardą masz ziemię jeszcze ?
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies