Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Połowa działki - czyli mam powoli dość część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Połowa działki - czyli mam powoli dość część II

ElzbietaFranka 19:52, 29 sty 2023


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13834
Białe ciemierniki są najładniejsze w tej szarzyźnie. Ładnie przycięte trawy. U mnie powalone od tego mokrego śniegu w ubiegłym tygodniu.

Wczoraj grabilam brzozowe spady i odkładałam na rabaty z tulipanami.
Mam wydziobane cebulki pewnie bażanty. Jak przyjechałam na wies wyfrunęły 3 kuraki i widać świeżo wydziobane.
Okropnie mam zdemolowane grządki.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
zawitka 10:18, 30 sty 2023


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14033
ElzbietaFranka napisał(a)
Białe ciemierniki są najładniejsze w tej szarzyźnie. Ładnie przycięte trawy. U mnie powalone od tego mokrego śniegu w ubiegłym tygodniu.

Wczoraj grabilam brzozowe spady i odkładałam na rabaty z tulipanami.
Mam wydziobane cebulki pewnie bażanty. Jak przyjechałam na wies wyfrunęły 3 kuraki i widać świeżo wydziobane.
Okropnie mam zdemolowane grządki.



Ja zawsze wcześnie tak obcinam trawy bo nie lubię fruwających liści no i nasion. Oj szkoda tulipów .A te dziobate to dranie ale piękne .

Mąż je karmił z samego rana a jak się nauczyły to przychodziło cale stado i darło się pod oknem tak ze nie mozna było spać .Takie cwaane.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 10:00, 02 lut 2023


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14033
[

Nareszcie przyszła lampa.

[

Będzie gdzie sadzić.



[





Znowu coś mi przeskoczyło i nie wiem co się stało i jak to cofnąc .Dlatego próbowalam wstawić 5 zdjeć ale i tak się nie udało.














____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 09:42, 04 lut 2023


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14033
Dobrze ze zima wróciła w lutym a nie w maju



____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
ElzbietaFranka 00:12, 05 lut 2023


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13834
Też się sieszę z zimy.
Dzisiaj trochę wiało, ale dało się wytrzymać. Dosyć sporo tego śniegu napadało teraz lekki mróz i taka zimę lubię
To co było przez ostatnie tygodnie to jakieś szaleństwo codziennie padał deszcz. Słońca jak na lekarstwo i depresja gotowa.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
zawitka 08:47, 05 lut 2023


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14033
ElzbietaFranka napisał(a)
Też się sieszę z zimy.
Dzisiaj trochę wiało, ale dało się wytrzymać. Dosyć sporo tego śniegu napadało teraz lekki mróz i taka zimę lubię
To co było przez ostatnie tygodnie to jakieś szaleństwo codziennie padał deszcz. Słońca jak na lekarstwo i depresja gotowa.

Pozdrawiam


Brakuje słoneczka to prawda . Wzajemnie.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 09:11, 06 lut 2023


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14033



To trzeba mieć nie żle pod sufitem żeby dla mayesty kupować lampę do ogrzewania roślin ha ha ,ale tak jest .Przy okazji zaraz posieję jeszcze coś.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Napia 16:00, 06 lut 2023


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9055
Fajna ta lampa Chyba też muszę o takiej pomyśleć, bo u mnie słońca brak, niestety.
Pozdrawiam Halinko
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
zawitka 09:07, 07 lut 2023


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14033
Napia napisał(a)
Fajna ta lampa Chyba też muszę o takiej pomyśleć, bo u mnie słońca brak, niestety.
Pozdrawiam Halinko


Zobaczymy jak się spisze sama lampa nie jest duza ale te nogi nie spełniają swojej roli bo całość się cwieje .Pomyślę jak je ustabilizować.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 09:15, 14 lut 2023


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14033
No więc z mojej ukochanej Mayesty wyszło45 nasion jak na razie świecę na nie lampą i zobaczymy jak się utrzymają .

Tego samego dnia posiałam jeszcze rożnych nasion też już wschodzą jeżóweczki pomarańczowe, aksamitki , szałwie.

Teraz jak sie zrobi cieplej muszę przygotować podpory na ogórki .
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies