Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Połowa działki - czyli mam powoli dość część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Połowa działki - czyli mam powoli dość część II

zawitka 08:45, 08 maj 2024


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065
Rumianka napisał(a)
Halinko, nic nie piszesz czy otrzymalas paczkę ode mnie. Wysłałam 29 kwietnia, co prawda było sporo wolnego po drodze, ale już byłby czas na doręczenie. Daj znać. Wyslalam dwie wiadomości na priv. Czy wszystko ok?


Tak Elizko mam fajoską paczkę nareszcie dostałam wczoraj wieczorem ale mnie nie było w domu. Ciesżę się jak małe dziecko dzięki i zaraz idę sadzić


Nie spojrzałam jak wysyłałaś jak pocztą to ja wiedziałam że szybko nie przyjdzie bo u mnie te dziady na poczcie tak pracują
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 07:16, 09 maj 2024


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065
zbigniew_gazda napisał(a)
Pięknie Ci kwitną tulipany. Pewnie ich porządnie odżywiasz . Ile lat ich masz?


W tym roku mają swoje 5 minut .przyznaję posypałam jakimś nawozikiem do tulipanów ale wcale nie wierzyłam ze będą taki ładne .Nawet po nim dość długo stały .Jeszcze fioletowe kwitną .
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 07:18, 09 maj 2024


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 06:41, 17 maj 2024


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065
Mam pytanie -----czy ktoś ma u siebie jakiekolwiek drzewko z tych niskopiennych co rosną na jednym patyku .

Kupiłam z ogłoszenia rosą 2 już trzeci rok i ani kwiatów ani owoców, rozrastają się jak chcą i nie wiem pewno będą wielkie drzewska a ja tego nie chcę bo tu gdzie rosną nie mają miejsca,

____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies