Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Połowa działki - czyli mam powoli dość część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Połowa działki - czyli mam powoli dość część II

zawitka 06:51, 17 cze 2024


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14159
Kasya napisał(a)
Piwonie jeszcze kwitną ?
Różyczka śliczna [/quote

Już padły a szkoda bo są ładne.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 09:41, 27 cze 2024


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14159
Kupiona trojeść bulwiasta --Paż Królowej---pod specjalnym nadzorem/hasają dzikie koty moje utrapienie/

W tym samym kolorze.



____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Dorota321 16:31, 29 cze 2024


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 992
Świetnie wygląda to siedzisko na kółkach, jakie są Twoje wrażenia z użytkowania go? Sprawdza się? Pooglądałam od wiosny, wpadła mi w oko bladoróżowa piwonia i pomarańczowa róża. Piękne są
____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
zawitka 07:10, 30 cze 2024


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14159
Dorota321 napisał(a)
Świetnie wygląda to siedzisko na kółkach, jakie są Twoje wrażenia z użytkowania go? Sprawdza się? Pooglądałam od wiosny, wpadła mi w oko bladoróżowa piwonia i pomarańczowa róża. Piękne są


To siedzisko dla mnie nie zdaje egzaminu jest dla mnie za wysokie więc go będę sprzedawać albo dam w prezencie dzieciom w rodzinie .Zakochałam się w pomarańczu.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 10:26, 30 cze 2024


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14159
Gaura rozrabiara u mnie.



Mam ją drugi rok dostałam nasiona z O Posiałam w ciepłym i słonecznym miejscu zimą nawet okryłam obie białą i różową. Różowa była rok więc zebrałam nasiona a może się przydadzą i b dobrze zrobiłam bo tej zimy zmarzły. Tej wiosny wsiałam i rosną co i jak będzie nie wiem są małe nie kwitną.

Natomiast biała daje czadu a do tego mam sadzonki które zostały w ziemi i tez będą kwitnąc. Wysokość jej u mnie jest różna

Też nie wiedziałam ze można ją rozsadzać z korzenia Spróbuję taką metodą .
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 07:36, 03 lip 2024


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14159
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Alija 21:01, 03 lip 2024


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 9373
Pięknie rośnie pomarańczowa tojeść, miałam kiedyś jeden egzemplarz, ale niestety zniknął gdzieś w moim buszu.
Ja w też mam ostatnio fazę na pomarańcz.
Gaura szaleje, cudna jest, no i ten dereń bardzo mi się podoba.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Kasya 21:35, 03 lip 2024


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 43391
Dalie piękne !
U mnie w donicy dopiero pąki
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
ElzbietaFranka 07:42, 06 lip 2024


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 14505
Halinko za mało czasu było, aby dokładnie obejrzeć twoje rarytasy. Nie widziałam tej Gaury na focie piękna jest.

Trojeść jak jej nie zauważyć jak kolorem bije po oczach jest piękna a w dużej grupie byłaby jeszcze piękniejsza. Ciekawe czy nasionka z niej by wzeszły.
Co zauważyłam, że masz ogródek jak cacko niskie roślinki aby nie przytłoczyły całości. Te zywoplociki. Jest tego masa a jednocześnie jest jeszcze luz jest gdzie co sądzić.

Byłam zaskoczona Kausem jak ratunek pomógł piękne drzewko.
Fotka nie oddaje tego jaki jest piekny.

Halinka ma mnóstwo roślinek. Ogródek dokolo bardzo ładny.
EM mówił dlaczego ty nie stworzysz sobie takiego tylko połaciami się zajmujesz.
Bardzo ładnie.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
zawitka 08:09, 06 lip 2024


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14159
Alija napisał(a)
Pięknie rośnie pomarańczowa tojeść, miałam kiedyś jeden egzemplarz, ale niestety zniknął gdzieś w moim buszu.
Ja w też mam ostatnio fazę na pomarańcz.
Gaura szaleje, cudna jest, no i ten dereń bardzo mi się podoba




Z tym kolorem to na razie zbieram i wybieram go i dumam z czym go połączyć na przyszły rok. Chyba zostanie przy zieleni .mam myslówę. Derenia dalej leczę i obserwuję.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies