Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Połowa działki - czyli mam powoli dość część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Połowa działki - czyli mam powoli dość część II

anabuko1 13:31, 12 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
zawitka napisał(a)


.

No to jest trytoma. Laurom jeszcze nie robiłam zdjęć w tym roku .Mocno im poobrywałam czubki i ładnie się zagęszczają ;d

Piękna ta trytoma.Moa w tym roku tez zakwitnie.Ale mały jeszcze ma pak.

A ja jednak tej Stelli nie mam.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Agania 08:45, 14 cze 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Te różnokolorowe poduchy u Ciebie są bajeczne
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
ElzbietaFranka 09:32, 14 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13888
Nie wiem od czego to zależy mam Stelli 5 krzaków. Na początku przez 3 lata kwitły każdego roku teraz kwitnie tylko jeden w zeszłym roku było tak samo tylko kwitł inny krzak.
W tym roku podsypalam trochę nawozu więc liście czarne a pędów kwiatowych brak. Czekam może jeszcze wypuszcza.

Piękna trytone masz Zawitała

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
greg66 12:44, 14 cze 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Halinko też mam trytomę i też u mnie zakwitła i też ma pięć kwiatów ( w zeszłym roku tylko jeden) Piękna jest
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
paradas 12:51, 14 cze 2019


Dołączył: 03 paź 2018
Posty: 432
Ale wielka trytoma! Ja moje siałem dopiero, coś wychodzi ale z tymi upałami to jest masakra.
Znasz odmianę tego irysa obok róży? Jakiś taki inny, fajny
yolka 19:54, 14 cze 2019


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Halinko zapowiedź pięknego już jest



Dziękuję
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
zawitka 07:28, 15 cze 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
anabuko1 napisał(a)

Piękna ta trytoma.Moa w tym roku tez zakwitnie.Ale mały jeszcze ma pak.

A ja jednak tej Stelli nie mam.



To jak u mnie będzie to się podzielę.Na razie odkryłam bo ją sadziłam z 4 kłączy jest jedna malutka u mnie a u Córki ani jedna nie wzeszła po posadzeniu kłączy.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 07:31, 15 cze 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
Agania napisał(a)
Te różnokolorowe poduchy u Ciebie są bajeczne



W tym roku tak ładnie kwitły.Co ciekawe jedna ta biała to kupina na prezent ,stała w domu w zimę a potem do ogrodu .Pierwszy rok słabo kwitła potem lepiej i tak siedzi już 3 czy 4 rok.W tym roku 3 znowu tak wsadziłam >
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 07:36, 15 cze 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
ElzbietaFranka napisał(a)
Nie wiem od czego to zależy mam Stelli 5 krzaków. Na początku przez 3 lata kwitły każdego roku teraz kwitnie tylko jeden w zeszłym roku było tak samo tylko kwitł inny krzak.
W tym roku podsypalam trochę nawozu więc liście czarne a pędów kwiatowych brak. Czekam może jeszcze wypuszcza.

Piękna trytone masz Zawitała

Pozdrawiam


Na temat stelli nie wiem nic bo nie lubiłam liliowców to moja Córka mnie namówiła na nie.Zobaczymy czy się polubimy. Trytoma chyba lubi ciasno siedzieć widać że jej dobrze.

Dzięki Również ślę uściski
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 07:37, 15 cze 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
greg66 napisał(a)
Halinko też mam trytomę i też u mnie zakwitła i też ma pięć kwiatów ( w zeszłym roku tylko jeden) Piękna jest


Jak ją posadziłam to wcale się nią nie zajmuję tylko na zimę lekko związuję liście i już
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies