Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Połowa działki - czyli mam powoli dość część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Połowa działki - czyli mam powoli dość część II

anabuko1 10:23, 29 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
zawitka napisał(a)
R


Zaczynam umieć się z nimi obchodzić w tym roku lepiej kwitną i nie łapią tak mączniaka.Muszę je bardziej wyeksponować bo w roślinach je mało widać .chyba susza też im pomaga choć je podlewam.Sporo roboty przy nich ale nie duża ilość więc ogarniam temat choć nie do końca .Muszę poszukać jak się ścina po pierwszym kwitnieniu.Masz może chopina ???jak rośnie u Ciebie

Ja tez wciaz z tymi różami się uczę.
I ja podlewam .Szkoda roslin.Susza duza.
Chopina nie mam.
Co do ścinania róż znajoma mi powiedziała,ze ścinam je niżej bo chcę wysokich róż m aby zasłaniałyby jedna drugą.A ponuć najlepiej ścinać je dopiero wtedy jak widać wypustki na nowe pędy ,wtedy łatwiej już ciąć, bo wiadomo w którym miejscu wyrośnie nowy pęd.
To tak się teraz chce zastosować do tej rady.
Pozdrawiam Halinko
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
zawitka 10:32, 29 cze 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
anabuko1 napisał(a)

z roku na rok będzie większy i bardziej cieszy.
Jak kiedyś jeszcze będę w Warszawce. to jeszcze innego ci dam [/quot


Dzięki zobaczymy jak te się rozrosną
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 10:01, 30 cze 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060


Tak kwitnie hortka u mojej sąsiadki chciała mieć niebieskie kwiaty a ona tri kolor i już
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Gosiek33 11:50, 30 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
zawitka napisał(a)


Tak kwitnie hortka u mojej sąsiadki chciała mieć niebieskie kwiaty a ona tri kolor i już


Jeśli ma kwaśną glebę, to tylko glinu dosypie i wtedy powinna cała być niebieska. Można kupić osobno granulki do podsypania
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
zawitka 16:14, 30 cze 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
Gosiek33 napisał(a)


Jeśli ma kwaśną glebę, to tylko glinu dosypie i wtedy powinna cała być niebieska. Można kupić osobno granulki do podsypania



Ona sypie granulki i mimo wszystko jest taka uparta jakaś
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 07:07, 01 lip 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
Hortka od Mireczki.Mirkka/. Dziękuję Jest przepiękna Zdziwiona jestem że tak urosła i ma tyle kwiatów.



Brzydkie zdjęcie coś nie mogę ustawić aparatu od pewnego czasuale następne zrobię ładniejsze
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
anabuko1 09:37, 01 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
zawitka napisał(a)
Hortka od Mireczki.Mirkka/. Dziękuję Jest przepiękna Zdziwiona jestem że tak urosła i ma tyle kwiatów.



Brzydkie zdjęcie coś nie mogę ustawić aparatu od pewnego czasuale następne zrobię ładniejsze

Piekna hortka.

Ta od sąsiadki tez ładna, ciekawa.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
zawitka 06:56, 02 lip 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
anabuko1 napisał(a)

Piekna hortka.

Ta od sąsiadki tez ładna, ciekawa.



Ta ma piękny pokrój niska i sztywna. Mamte swoje różowe to są wyższe i czasami się pokładają
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
paradas 08:51, 02 lip 2019


Dołączył: 03 paź 2018
Posty: 432
Ah zaczyna się mój ulubiony czas, kwitnięcie hortensji
Też bardzo chcę niebieskie, kupiłem odmiane Deutschland która też podobno będzie taka tęczowa. Mam nadzieję że uda mi się ten niebieski uzyskać
mirkaka 11:14, 02 lip 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9577
zawitka napisał(a)
Hortka od Mireczki.Mirkka/. Dziękuję Jest przepiękna Zdziwiona jestem że tak urosła i ma tyle kwiatów.



Brzydkie zdjęcie coś nie mogę ustawić aparatu od pewnego czasuale następne zrobię ładniejsze



Halinko, bardzo się cieszę,że tak pięknie urosła i zakwitła Az nie mogę uwierzyć że to ta moja U mnie są ogromne, potfory Porobię zdjęcia i wstawię.
A Ty dostałaś też ode mnie You and Me ? Bo ta na zdjęciu to chyba ta NN.
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies