Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Połowa działki - czyli mam powoli dość część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Połowa działki - czyli mam powoli dość część II

anka_ 07:09, 16 lip 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Halinko a co tym bukszpanom dolega? Ćma ?
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
jolanka 08:54, 16 lip 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
No właśnie, a dlaczego myłaś te bukszpany?
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
zawitka 07:10, 17 lip 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
ANIU JOLU ------nie wiem co je dopadło nie znalazłam żadnych liszek ale w środku było dużo takiej gęstej pajęczyny liście schły w oczach i się kruszyły.Dlatego je myłam silnym strumieniem każdego ,otrzepałam potem suszyłam 2 godziny i pryskałam . Teraz każdego podetnę i za tydzień znowu pryskam .Robota głupiego ale tyle lat je hodowałam i szkoda by mi było.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
mirkaka 09:36, 17 lip 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9601
Nie zazdroszczę problemów z bukszpanami. U mnie dalszy ciąg choroby grzybowej. Na wiosnę kilka przycięłam do gołych gałązek, myślałam że nie odbiją, ale odbijają. Inne, których tak drastycznie nie przycięłam niestety znów złapał grzyb. Mam dość tej walki, chyba będę wykopywać i wywalać
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
zawitka 06:43, 18 lip 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
mirkaka napisał(a)
Nie zazdroszczę problemów z bukszpanami. U mnie dalszy ciąg choroby grzybowej. Na wiosnę kilka przycięłam do gołych gałązek, myślałam że nie odbiją, ale odbijają. Inne, których tak drastycznie nie przycięłam niestety znów złapał grzyb. Mam dość tej walki, chyba będę wykopywać i wywalać


Walczę zobaczę co uwalczę a jak padną to trudno tak to czasami bywa Na razie muszę podlewać i pilnować pryskania --robota niczego sobie ale może mi się uda uchronić choć te wielkie

____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 06:57, 20 lip 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060


Jeżówki piękne rośliny mam je drugi rok zakochałam się w nich.W przyszłym roku zakwitną moje wysiane z nasion od Hani /Anabel/
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
anabuko1 07:09, 20 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23563
zawitka napisał(a)


Jeżówki piękne rośliny mam je drugi rok zakochałam się w nich.W przyszłym roku zakwitną moje wysiane z nasion od Hani

Piękne. Ja też ja kocham.
Ta druga mam nn.
Jestem ciekawa czy te wymianę z nasion powtorzą cechy mateczne ?
Pozdrawiam Halinko
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
zawitka 07:22, 20 lip 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
anabuko1 napisał(a)

Piękne. Ja też ja kocham.
Ta druga mam nn.
Jestem ciekawa czy te wymianę z nasion powtorzą cechy mateczne ?
Pozdrawiam Halinko



Zobaczymy .Wzeszły mi ładnie choć nie wszystkie kolory Przepikowałam je i rosną .
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
yolka 12:21, 20 lip 2019


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
nasinka z brązowych bazi zebrane - na przyszły rok
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
zawitka 07:58, 21 lip 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
yolka napisał(a)
nasinka z brązowych bazi zebrane - na przyszły rok


Czy masz takie czarne kuleczki tosą nasionka Pokaż je.Moje jeszcze nie mają nasion ale moje póżniej sadzone .
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies