Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Iwonka 18:20, 14 paź 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4194
sylwia_slomczewska napisał(a)



Z każde relacji uwielbiam wybrać takie top
Na zacytowanych piękny krajobraz i piękne detale...

Z niepokojem codziennie myślałam o waszym ogrodzie. Dolało nam okropnie, ale piszesz, że nurt w miarę spokojny. Czyli najgorsza dla rowu jest tzw. zlewa.
Jechałam wczoraj za Dobczyce, mnóstwo podwórek podlanych, a tamtejsza rzeka, zapomniałam nazwę, przerażająca. Auto płynęło mi chwilami po drodze... Nie ma umiaru ta przyroda. Garaż znów nam pływa. Ekipa nadal nie dotarła. Dobrze, że wszystko na paletach stoi.

Sylwia mam trochę ceramiki do wydania. Jakieś wazony, talerze, solniczka, malowane na niebiesko. Polskie. Podobne masz w chacie. Nie chcesz? Żal na śmietnik wynieść.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
sylwia_slomc... 18:49, 14 paź 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
Iwonko myśmy się bardzo bali czy rów wytrzyma, na razie woda opadła i udało się, ale podobno cały tydzień tak ma być....
Ta rzeka to RabaKurcze ciężko z tymi remontami w czasach zarazy
A mogłabyś mi fotki mms-em tej ceramiki podesłać? Może bym przytuliła do przyszłej kuchni....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
kasiek 20:38, 14 paź 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
O czytam że rów wytrzymał, ale dobrze Nie ma ściany deszczu więc jest szansa że rów przepuści wodę. Czas na podziwianie kolorów jesieni, tyle się u Ciebie dzieje - kolorowy zawrót głowy
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Iwonka 21:53, 14 paź 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4194
sylwia_slomczewska napisał(a)
Iwonko myśmy się bardzo bali czy rów wytrzyma, na razie woda opadła i udało się, ale podobno cały tydzień tak ma być....
Ta rzeka to RabaKurcze ciężko z tymi remontami w czasach zarazy
A mogłabyś mi fotki mms-em tej ceramiki podesłać? Może bym przytuliła do przyszłej kuchni....



Każdy deszcz to teraz nerwy i niepokój. Dolało mocno, ale szczęśliwie nie było ogromnej zlewy w krótkim czasie. Coś na piątek jeszcze pokazują. Oby spokojnie.

Rabę to znam, ale to jakaś odnoga jej, w okolicy Czasławia byłam. Aż sprawdziłam: Krzyworzeka się nazywa

Zrobię fotki ceramiki jak będę w mieszkaniu to ci wyślę
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
anabuko1 22:03, 14 paź 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
sylwia_slomczewska napisał(a)




Ale jesiennie, kolorowo i przepięknie u ciebie Sylwio. Cudne te barwy krzewów
Marcinki , trawy szaleją.
Pięknie to nam pozakażałaś .Brawa wielkie
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
abiko 23:29, 14 paź 2020


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Ślicznie u Ciebie to wygląda.. z tym słońcem obłęd.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
sylwia_slomc... 00:20, 15 paź 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
Kto ma ochotę dowiedzieć się więcej o glebie i o tym jak działa musi obejrzeć "Kiss the ground"
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
AniazUroczyska 00:28, 15 paź 2020

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Zaglądam , cieszę się ,że Cię nie zalało,uff!
sylwia_slomc... 10:57, 15 paź 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
kasiek napisał(a)
O czytam że rów wytrzymał, ale dobrze Nie ma ściany deszczu więc jest szansa że rów przepuści wodę. Czas na podziwianie kolorów jesieni, tyle się u Ciebie dzieje - kolorowy zawrót głowy

Na razie wytrzymał i jak się nie przewidziana ulewa nie trafi ma szansę wytrzymać do końca bo wczoraj jak nie padało woda mocno opadła
Jesień jest piękna jak słonko świeci, ale takiej burej ponurej i mokrej nie lubię, choć dom na tym zyskuje okna pomyte, firanki zmienione
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:59, 15 paź 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
Iwonka napisał(a)



Każdy deszcz to teraz nerwy i niepokój. Dolało mocno, ale szczęśliwie nie było ogromnej zlewy w krótkim czasie. Coś na piątek jeszcze pokazują. Oby spokojnie.

Rabę to znam, ale to jakaś odnoga jej, w okolicy Czasławia byłam. Aż sprawdziłam: Krzyworzeka się nazywa

Zrobię fotki ceramiki jak będę w mieszkaniu to ci wyślę

A to kochana byłaś bardzo bliziutko rodzinnych stron mojej mamy Moja Babcia mieszka w miejscowości obok( prawie)
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies