Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Kondzio 21:26, 19 paź 2020


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 21:28, 19 paź 2020


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070


Dziękujemy za wspaniale spędzony czas
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
sylwia_slomc... 21:55, 19 paź 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
To my dziękujemy Wam za odwiedziny już było bardzo tęskno nam i za cudowne zdjęcia. Pech chciał, że padało, ale chyba pierwszy raz tak było gdy mieliśmy Gości, a biorąc pod uwagę jak lało wcześniej to i tak nie mogliśmy narzekać Do następnego Trzymajcie Się zdrowo
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylszu 22:34, 19 paź 2020


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 526
Tak teraz po tych zdjęciach Kondzia ...tak sobie myślę... mam u siebie w jednym miejscu spadek i tam to już w ogóle będzie sucho, bo sąsiad wykopał oczko wodne, w dole i to oczko zabiera wodę z działek okolicznych...a gdyby tam zrobić takie tarasy z wyciętych pni sosenek i tam teraz dorzucać ziemię wykopaną z dołków pod rośliny, którym zmieniam podłoże i tam wrzucić zaczyn kompostu i tam też wrzucać resztki roślinne, których póki co nie mam Co o tym myślisz? Sylwia? Bardzo, bardzo mi się to rozwiązanie u Ciebie podoba....no i jest ekonomiczne A u mnie już zaczyna się pisk w portfelu
____________________
Sylwia Rodos-trochę inaczej
sylszu 22:56, 19 paź 2020


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 526
I jeszcze jedno pytanie...kupiłam derenie ( cornus alba Spathii)i mam zamiar je przy tych brzozach moich biednych posadzić. Ma to sens?
____________________
Sylwia Rodos-trochę inaczej
sylwia_slomc... 23:00, 19 paź 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
sylszu napisał(a)
Tak teraz po tych zdjęciach Kondzia ...tak sobie myślę... mam u siebie w jednym miejscu spadek i tam to już w ogóle będzie sucho, bo sąsiad wykopał oczko wodne, w dole i to oczko zabiera wodę z działek okolicznych...a gdyby tam zrobić takie tarasy z wyciętych pni sosenek i tam teraz dorzucać ziemię wykopaną z dołków pod rośliny, którym zmieniam podłoże i tam wrzucić zaczyn kompostu i tam też wrzucać resztki roślinne, których póki co nie mam Co o tym myślisz? Sylwia? Bardzo, bardzo mi się to rozwiązanie u Ciebie podoba....no i jest ekonomiczne A u mnie już zaczyna się pisk w portfelu

Pomysł sensowny się wydaje, bo jak się ta Twoja ziemia pomiesza z tym wrzucanym dobrem to powinno powstać świetne podłoże z czasem, a stemple są taniePamiętaj tylko od strony ziemi i od środka zabezpieczyć folią
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 23:05, 19 paź 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
sylszu napisał(a)
I jeszcze jedno pytanie...kupiłam derenie ( cornus alba Spathii)i mam zamiar je przy tych brzozach moich biednych posadzić. Ma to sens?

Jeśli je odsuniesz od brzóz na tyle, że będą miały dostęp do wilgoci w glebie to fajnie będzie One mają zimą chyba czerwone pędy, cudnie z bielą pni brzóz będzie wyglądało
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gosiek33 10:23, 20 paź 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Nie ma to jak znany ze zdjęć ogród widziany obiektywem Kondzia

Prawie go nie poznaję

Swój ogród oglądamy z reguły zawsze z tej samej strony, a inne ciekawe widoki pomijamy
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
sylwia_slomc... 10:51, 20 paź 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
To prawda
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Waclaw 16:16, 20 paź 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
Kondzio napisał(a)


Pięknie!
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies