Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

daredevil 11:49, 27 paź 2021

Dołączył: 08 cze 2021
Posty: 3572
Piękna dawka zdjęć Oby zapory pomogły następnym razem, muszą!!!

Masz męża zdolniachę fachowca, dacie radę z remontem! Ale wiadomo, szewc bez butów chodzi...

pozdrawiam serdecznie
____________________
https://www.ogrodowisko.pl/watek/11118-podkrakowska-wies-foliak-kury-i-my
Basieksp 12:07, 27 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10209
Zapora robi wrażenie myślę, że się sprawdzi, może coś tam się przeciśnie, to jest jednak żywioł, ale w dużym stopniu powinna pomóc, obyście nie musieli tego sprawdzać widoki jak zwykle przepiękne i te ptaki, fajnie mieć tyle, różnych gości
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 13:39, 27 paź 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Magara napisał(a)
Syliwa, w Twoim wątku to się nie da nadrobić zaległości w żaden sposób
Ale melduję, że jestem i postaram się być na bieżąco

Co Ty mój watek teraz ledwie żyje w porównaniu do poprzednich sezonów, życie ograniczyło moją aktywność mocnoMiło, że Jesteś
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 13:42, 27 paź 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
daredevil napisał(a)
Piękna dawka zdjęć Oby zapory pomogły następnym razem, muszą!!!

Masz męża zdolniachę fachowca, dacie radę z remontem! Ale wiadomo, szewc bez butów chodzi...

pozdrawiam serdecznie

Trochę mnie przeraża ilość roboty jaka przed nami, ale czas nas nie goni pomału damy radę, a jak nie to dzieci lub wnuki kiedyś może dokończą Długo czekaliśmy na ten moment, prawie 10 latW tym czasie ogród urósł
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 13:43, 27 paź 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Basieksp napisał(a)
Zapora robi wrażenie myślę, że się sprawdzi, może coś tam się przeciśnie, to jest jednak żywioł, ale w dużym stopniu powinna pomóc, obyście nie musieli tego sprawdzać widoki jak zwykle przepiękne i te ptaki, fajnie mieć tyle, różnych gości

Na to, ze woda się nie przeciśnie nie liczymy, ale choc mułu nie zostawi O ile uda się do wiosny skończyć jeśli materiały będą bo ta zapora to ledwie początek potrzebnych zabezpieczeń.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Waclaw 15:05, 27 paź 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
sylwia_slomczewska napisał(a)

Jeszcze jest Sąsiadka już zaczęła budowę, widok się zmieni, ale będę miała fajne sąsiedztwo, przyjaźnimy się
My w przyszłym roku tez ruszamy z remontem już na poważnie choć swoimi siłami więc zejdzie się mega długo.....jak nam życie nie pokrzyżuje planów
A jak u Ciebie mieszkasz już czy jeszcze remont? Jutro przyjeżdża stół do jadalni Hi hi jadalni jeszcze nie ma, ale stół już tak


Jeszcze nie mieszkam. Choć na upartego mógłbym bo wszystko wykończone. I uchnia i łazienki i pokoje. Została jeszcze cześć piwnic do pomalowania i poukładania wszystkiego. Czekam na zamówione meble do pokoju stołowego ale w " telewizyjnym" już wszystko na swoim miejscu, w kominku ogień palę i rozkoszuję się atmosferą bo zawsze o kominku marzyłem. W centralnym jeszcze nie palę bo nie mieszkam a kominek daje wystarczająco dużo ciepła aby ogrzać dwa pokoje w których odpoczywam.
Fajne jest takie urządzanie - prawda?
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
basia3012 21:55, 27 paź 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
Podziwiam Sylwio kolory u Ciebie. Piękne. Mimo wiatru jeszcze trochę ich zostało.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
sylwia_slomc... 22:34, 27 paź 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Waclaw napisał(a)


Jeszcze nie mieszkam. Choć na upartego mógłbym bo wszystko wykończone. I uchnia i łazienki i pokoje. Została jeszcze cześć piwnic do pomalowania i poukładania wszystkiego. Czekam na zamówione meble do pokoju stołowego ale w " telewizyjnym" już wszystko na swoim miejscu, w kominku ogień palę i rozkoszuję się atmosferą bo zawsze o kominku marzyłem. W centralnym jeszcze nie palę bo nie mieszkam a kominek daje wystarczająco dużo ciepła aby ogrzać dwa pokoje w których odpoczywam.
Fajne jest takie urządzanie - prawda?

Najfajniejszy moment to urządzanie właśnie. Stół dziś odebraliśmy jest śliczny i bardzo pasuje do krzeseł i skrzyni kupionej rok temu, w całym domu chce taki styl ciut chłopski, a ciut zabytkowyTy już masz prawie gotowe, przed nami dopiero masa roboty, co damy radę zrobimy sami co nie trzeba będzie nająć do pomocy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:36, 27 paź 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
basia3012 napisał(a)
Podziwiam Sylwio kolory u Ciebie. Piękne. Mimo wiatru jeszcze trochę ich zostało.

Ja dzisiaj jeszcze z plewieniem działałam i pewnie jeszcze jutro też będę chciała. Dziś placyk wokół ogniska, a jutro ścieżkę do niego prowadzącą, jak czas pozwoli, bo jeszcze grabienia liści w podwórku masa czeka
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agatorek 23:44, 27 paź 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
sylwia_slomczewska napisał(a)



Cudności pokazujesz . Co zdjęcie, to aż dech zapiera

Te kolory są po prostu niesamowite.

Ten krzaczek po prawej to kosodrzewina? Znasz odmianę?
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies