Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Dominika11 12:30, 19 mar 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
obrus uroczy

widzę, że to już nowy watek ja jak zwykle z tyłu
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Agania 14:19, 19 mar 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
sylwia_slomczewska napisał(a)

Kogucik ładniejszy od sówki
Udały nam się zakupy...ja jestem zadowolona i szczęśliwa podwójnie ze spotkania i z naszych łupów
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Gocha 14:56, 19 mar 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Sylwia ale ja mam refleks- dopiero zauważyłam że masz nowy wątek. Ciemiernik seledynowy bardzo oryginalny- po prostu piękny i takiego nie mam. Pozostałe też oczywiście cudne. Kogucik cudo i do Twojego ogrodu bardzo pasuje. Czy możesz zdradzić ceny ciemierników i kogucika. Pozdrawiam gorąco
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
zszywka 15:53, 19 mar 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Piękne masz te ciemierniki mus się zaopatrzyć
Kogut cudny i oryginalny . Lecę oglądać dalej zdjęcia z targów
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
deszczowymaj 16:46, 19 mar 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Sylwia zakupy wypasione,piękne ciemierniki i kalinki ...idealne miejsce dla nich znalazłaś.

Kalinę też mam.. aż jednąkupiona jakieś trzy lata temu w biedrze,miała mieć piękne wielkie kuliste kwiatostany a ma ...takie talerzowate i tylko na około(tych talerzy) malutkie kwiatuszki,nie mam pojęcia co to za odmiana ..ale żal mi ją wyrzucić i tak sobie rośnie obok niej mam taką mega wielką gipsówkę i ona włazi na tą kalinę i powiem Ci ,że razem całkiem zgrany duet tworzą


ps.fajnego ptaka kupiłaś
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
sylwia_slomc... 19:03, 19 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
Dominika11 napisał(a)
obrus uroczy

widzę, że to już nowy watek ja jak zwykle z tyłu

Obrusik mnie zachwycił
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 19:04, 19 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
Agania napisał(a)

Kogucik ładniejszy od sówki
Udały nam się zakupy...ja jestem zadowolona i szczęśliwa podwójnie ze spotkania i z naszych łupów

A wzięlaś tą sówkę w końcu czy nie?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 19:06, 19 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
Gocha napisał(a)
Sylwia ale ja mam refleks- dopiero zauważyłam że masz nowy wątek. Ciemiernik seledynowy bardzo oryginalny- po prostu piękny i takiego nie mam. Pozostałe też oczywiście cudne. Kogucik cudo i do Twojego ogrodu bardzo pasuje. Czy możesz zdradzić ceny ciemierników i kogucika. Pozdrawiam gorąco

Małgosiu witaj Ciemierniki były w cenie od 28-38 zł, nie wiem po ile kwitnące cuchnące bo ja mam bez kwiatów, a dziewczyny kwitnące gdzieś dorwały.
Kogut był prawie za 150 stargowałam na 120 i jestem zadowolona z zakupu
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 19:07, 19 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
zszywka napisał(a)
Piękne masz te ciemierniki mus się zaopatrzyć
Kogut cudny i oryginalny . Lecę oglądać dalej zdjęcia z targów

Ciekawe czy wszystkie będą się wysiewać chciały, bo jeśli tak to się z czasem zaciemiernikuję
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 19:12, 19 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
deszczowymaj napisał(a)
Sylwia zakupy wypasione,piękne ciemierniki i kalinki ...idealne miejsce dla nich znalazłaś.

Kalinę też mam.. aż jednąkupiona jakieś trzy lata temu w biedrze,miała mieć piękne wielkie kuliste kwiatostany a ma ...takie talerzowate i tylko na około(tych talerzy) malutkie kwiatuszki,nie mam pojęcia co to za odmiana ..ale żal mi ją wyrzucić i tak sobie rośnie obok niej mam taką mega wielką gipsówkę i ona włazi na tą kalinę i powiem Ci ,że razem całkiem zgrany duet tworzą


ps.fajnego ptaka kupiłaś

Joasiu ja też mam taka kalinę, z patyczka kupioną za 5 zł i ona jest chyba koralowa, ma sliczne czerwone owocki całą zimę potem
A drugą mam podobna, ale owocków nie ma. Pocieszę Cię z obserwacji u siebie ta z kulami łapie okropnie mszyce, a te prawie nie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies