Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 22:24, 27 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Gosialuk napisał(a)
Tak właśnie jest z pieskami. A to takie milusie, że ma się ochotę pozwolić na więcej swawoli.
A co do kratek, to mi też się podoba tak jak jest.

No nieraz staram się być surową Pańcią na siłę bo najchętniej to bym Ją w ten nochal wycałowała
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Iwonka 06:06, 28 sie 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
sylwia_slomczewska napisał(a)
Oj rządzi A uparta jak osioł, ja mówię fe nie wolno, a ona na przekór i tak kilkanaście razy....próba siły, muszę wygrać te potyczki i to nie dlatego, że nie lubie przegrywać, bo wiadomo w życiu nie zawsze daje się wygrać, tylko żeby mi piesek wyrósł na dobrze ułożonego przyjaciela, a nie na udrękę kilkunastoletnia


Ciekawe, kto wygra te zmagania Spojrzenie ma mocne i mądre, silny charakter. Ale masz rację, z psem jak z dziećmi, początki najważniejsze
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Agania 08:54, 28 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
sylwia_slomczewska napisał(a)
O proszę jak Jej wygodnie było

i wcale nie miała zamiaru schodzić

Mała ma charakterek, dobrze, że nie wykopuje i nie ryje w rabatach
Słodka jest
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
malgorzata_s... 10:56, 28 sie 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Praca nadal wre jak widzę i nieustannie podziwiam.Ja już nie mam takiego samozaparcia. Kilka razy nawet leżing uprawiałam i nic nie skubałam
Buziaki

Ps. Piesa cudowna i taka do tulenia Nie dziwię się że czasem stanowczość jest trudna
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
sylwia_slomc... 11:02, 28 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Iwonka napisał(a)


Ciekawe, kto wygra te zmagania Spojrzenie ma mocne i mądre, silny charakter. Ale masz rację, z psem jak z dziećmi, początki najważniejsze

To ile teraz poświęcę Jej czasu zaprocentuje w przyszłości, dokładnie jak z dziećmi
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 11:03, 28 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Agania napisał(a)

Mała ma charakterek, dobrze, że nie wykopuje i nie ryje w rabatach
Słodka jest

W trawniku próbuje ryć, tylko, że u mnie trawnik po powodzi żaden to tak bardzo się nie złoszczę, choć w ładnej części nie wolno Jej tego robić
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 11:07, 28 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Praca nadal wre jak widzę i nieustannie podziwiam.Ja już nie mam takiego samozaparcia. Kilka razy nawet leżing uprawiałam i nic nie skubałam
Buziaki

Gosiaczku też bym uprawiała leżing gdybym miała tak jak u Was wypucowane
W tym sezonie nie poleżę niestety i obawiam się, ze jeszcze w przyszłym też nie, nie zdążymy wszystkiego uprzątnąć w tym roku, może w przyszłym jak nie zaleje ponownie.
Miałam w poniedziałek spotkanie w Gminie w sprawie powodzi......nie maja pomysłu żadnego jak zaradzić by nie zalewało, ludzie oburzeni, wszyscy chcą natychmiastowej pomocy, a nikt im takiej nie udzieli. Wody Polskie nie mają pieniędzy na rowy, już nawet sama Gmina mówi o wezwaniu telewizji, że może to by pomogło i środki się znalazły choćby na wały Wiślane.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
tulucy 11:08, 28 sie 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
u mnie też szczeniaczka tylko mniejsza gabarytami na razie rozumie słowa "nie wolno", tylko ciekawe, kiedy jej się to znudzi
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
malgorzata_s... 11:42, 28 sie 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
sylwia_slomczewska napisał(a)

Gosiaczku też bym uprawiała leżing gdybym miała tak jak u Was wypucowane
W tym sezonie nie poleżę niestety i obawiam się, ze jeszcze w przyszłym też nie, nie zdążymy wszystkiego uprzątnąć w tym roku, może w przyszłym jak nie zaleje ponownie.
Miałam w poniedziałek spotkanie w Gminie w sprawie powodzi......nie maja pomysłu żadnego jak zaradzić by nie zalewało, ludzie oburzeni, wszyscy chcą natychmiastowej pomocy, a nikt im takiej nie udzieli. Wody Polskie nie mają pieniędzy na rowy, już nawet sama Gmina mówi o wezwaniu telewizji, że może to by pomogło i środki się znalazły choćby na wały Wiślane.


Kochana ja leżingowalam z lenistwa nie z braku roboty
Współczuję tej sytuacji z zalewaniem. Może faktycznie z tą telewizją to dobry pomysł.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
sylwia_slomc... 12:51, 28 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
tulucy napisał(a)
u mnie też szczeniaczka tylko mniejsza gabarytami na razie rozumie słowa "nie wolno", tylko ciekawe, kiedy jej się to znudzi

Zaraz lecę Ją zobaczyć
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies