Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Iwonka 22:21, 29 sie 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4164
sylwia_slomczewska napisał(a)

Wczoraj Iwonko u Anitki gradem biło( dużym gradem), szło do nas, chmurę( w zasadzie ołowiano szare niebo) goniłam busem jadąc do domu, całe szczęście( współczuję tym do których dotarło szczerze)nas bokiem maźnęło bo sąsiednie dwie miejscowości utopione na amen, samochody po szyby w błocie i wodzie tonęły na drogach asfaltowych, tir miał wodę pod przyczepę samą. Masakra jakaś
To dobrze, że był spokój... Ciągle jak się zanosi to z niepokojem zerkam w twoją stronę! Mam nadzieję, ze u Anitki strat nie zrobiło, od kilku dni "dzwonię" do niej bo się stęskniłam za moimi Muszkieterkami Melduję, że selery co do sztuki zjedzone - dziękuję! A sok ze świdośliwy z aronią pyszny. Pierwszy słoik z 8 wypity
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
sylwia_slomc... 22:40, 29 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Cieszę się, że smakuje
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Dorota123 09:37, 30 sie 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Wcześniej wyczytałam, że kochasz swój ogród w takim świetle. Ty go zawsze kochasz bezgranicznie, bez względu na światło, temperaturę czy pogodę. To taka bezwarunkowa miłość do przyrody. Tu na forum jest nas więcej takich zakręconych ja też.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
sylwia_slomc... 13:42, 30 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
To prawda, kocham go bez względu na wszystko, ale w takim świetle i jeszcze zatopiony we mgle najbardziej mi się podoba
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
TAR 14:33, 30 sie 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7227
Sylwia nie nadrobie czytanek, cofnelam sie tylko do pisma obrazkowego. Wasz ogrod jest jak rajska wyspa wokol tych pol i nieuzytkow. Super. Dalie uwielbiam ogladac ale sadzic i wysadzac juz mi sie nie chce na stare lata. Podziwiam za to. Buziaki zostawiam
____________________
Ogrod nad bajorkiem
AnnaMS 15:15, 30 sie 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
sylwia_slomczewska napisał(a)
O proszę jak Jej wygodnie było

No piękna ozdóbka, nawet miejscami w kolorze rdzewiaka Taka na czasie, sama słodycz
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
sylwia_slomc... 15:31, 30 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
TAR napisał(a)
Sylwia nie nadrobie czytanek, cofnelam sie tylko do pisma obrazkowego. Wasz ogrod jest jak rajska wyspa wokol tych pol i nieuzytkow. Super. Dalie uwielbiam ogladac ale sadzic i wysadzac juz mi sie nie chce na stare lata. Podziwiam za to. Buziaki zostawiam

Z daliami jest robota wiosną i jesienią, w sezonie u mnie są bezobsługowe, kwitną obficie pomimo tego, że nie obrywam przekwitłych kwiatostanów. Przez co wiosną ścieżkę w warzywniku plewiłam z siewek dalii
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 15:32, 30 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
AnnaMS napisał(a)

No piękna ozdóbka, nawet miejscami w kolorze rdzewiaka Taka na czasie, sama słodycz

Ozdóbka ma mieć podpalania w kolorze wiśniowym, zobaczymy czy powtórzy cechy rodziców
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
AnnaMS 15:39, 30 sie 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
sylwia_slomczewska napisał(a)

Ozdóbka ma mieć podpalania w kolorze wiśniowym, zobaczymy czy powtórzy cechy rodziców

To czekam cierpliwie na kolor wiśniowy
Ogródek daliowy cudowny
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
kasiek 19:36, 30 sie 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
O raju w końcu nadrobiłam Psiunia przeeeepiekna - no prze słodzio morda
Focie z daliami są przemalownicze i w ogóle to na fotkach ogród cudowny co znaczy ze oprócz miejsc dotkniętych powodzią druga połowa jest we wspaniałej kondycji
Popieram zdjęcie siatki i tam pergole na clematisy, mostek też już powoli zarasta. A jak w domku podłoga ? Doszła do siebie?
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies