Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 20:54, 15 paź 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81586
deszczowymaj napisał(a)
No Sylwia Ty to możesz się pochwalić bordo ..choć zobacz do mnie też mam

Już lecę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
malgorzata_s... 21:08, 15 paź 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Bajeczna ta jesień w Szmaragdowym
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
sylwia_slomc... 21:10, 15 paź 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81586
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Bajeczna ta jesień w Szmaragdowym

Dzięki Gosiaczku Jest coraz ładniejsza, ale miałam dobre wzorce
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Figaro 22:20, 15 paź 2019


Dołączył: 15 kwi 2017
Posty: 452
Bardzo lubie koty i tak mi go szkoda.

Wlasnie pokazalam to na innym watku ale i Tobie pokaze bo moze Ci sie spodoba. Jeszcze ladniejszy niz memory. Chyba.

https://sklep.daglezjaryki.pl/rosliny/738-miscanthus-sinensis-ballerina.html

Masz go ?

Figaro 22:31, 15 paź 2019


Dołączył: 15 kwi 2017
Posty: 452
sylwia_slomczewska napisał(a)
Bardzo nam miło

Co do rozchodnika to z tego co kiedyś Danusia pisała gdzies na forum można nawet ukorzenić z samych listków. Nie wiem czy ta łodyga co ja dostałaś ma tylko kwiat czy listki też.
Jeśli ma listki to bym próbowała z listków i oczywiście w domowych warunkach bo inaczej po zimie będzie tylko sterczeć łodyga suchaW ziemi z piaskiem bym ukorzeniała, listki z piętką spróbuj oderwać i dać w ziemię, a jak masz ich kilka( w sensie listków na łodydze) to część bym próbowała z listków, a cześć z łodygi z listkami....zawsze to większe szanse na dwa sposoby


Nie mam pisku i nie wiem gdzie go kupic. I prosze powiedz mi co to jest pietka ? Ale wsadzilam do wody i poczekam na korzonki. Jak jutro kupie nowy kabel to wstawie zdjecia to ocenisz ok ? I dziekuje Sylwia.
Magleska 22:49, 15 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18227
Sylwuś

pomimo smutnego dnia...…. -kolory w Szmaragdowym cudoooooowne
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwia_slomc... 23:42, 15 paź 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81586
Figaro napisał(a)
Bardzo lubie koty i tak mi go szkoda.

Wlasnie pokazalam to na innym watku ale i Tobie pokaze bo moze Ci sie spodoba. Jeszcze ladniejszy niz memory. Chyba.

https://sklep.daglezjaryki.pl/rosliny/738-miscanthus-sinensis-ballerina.html

Masz go ?


Nie nie mam. Ja trawę by się zakochać muszę zobaczyć na żywo i wtedy albo mnie łapie za serce, albo nie. W tym roku na targach był miscant o bordowych liściach i kwiatostanach, gdzie kwiat mocno gufrowany najpierw. Nowość, zdobył nagrody( nazwy nie pamietam, może Anitka zapamiętała)ale drogi póki co, poczekam ze dwa lata jak namnożą i potanieje będzie mój
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Figaro 23:46, 15 paź 2019


Dołączył: 15 kwi 2017
Posty: 452
sylwia_slomczewska napisał(a)

Nie nie mam. Ja trawę by się zakochać muszę zobaczyć na żywo i wtedy albo mnie łapie za serce, albo nie. W tym roku na targach był miscant o bordowych liściach i kwiatostanach, gdzie kwiat mocno gufrowany najpierw. Nowość, zdobył nagrody( nazwy nie pamietam, może Anitka zapamiętała)ale drogi póki co, poczekam ze dwa lata jak namnożą i potanieje będzie mój



Juz znalazlam.
Ten bordowy tez by mnie interesowal wiec jakbys miala nazwe to poprosze. I co to jest ta pietka ?
sylwia_slomc... 23:47, 15 paź 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81586
Figaro napisał(a)


Nie mam pisku i nie wiem gdzie go kupic. I prosze powiedz mi co to jest pietka ? Ale wsadzilam do wody i poczekam na korzonki. Jak jutro kupie nowy kabel to wstawie zdjecia to ocenisz ok ? I dziekuje Sylwia.

Tak małą ilość piasku jakiej byś potrzebowała to najłatwiej kupić w sklepie akwarystycznym
Piętka to listek razem z nasadą oderwany od łodygi jakby z maleńkim jej kawałeczkiem.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Figaro 23:48, 15 paź 2019


Dołączył: 15 kwi 2017
Posty: 452
Dziekuje. A na to to bym nie wpadla ze do rybek. Dziekuje bardzo Sylwia.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies