Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród tkany marzeniami

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród tkany marzeniami

Rumianka 22:28, 14 lut 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10021
Witam i ja...Kociamamo...Odpaliłam kompa na Ogrodowisku i....oczom nie dowierzam...Nazwa Twojego wątku, to niemalże identyczna z moją pierwotną nazwą...zobacz, post 6..a jak kiedyś wczytasz się w moje początki, to zrozumiesz dlaczego zmieniłam tę piękną nazwę na obecną...
https://www.ogrodowisko.pl/watek/6135-ogrod-z-koniczynka?page=2
Powodzenia!!!
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Kociamama 22:41, 14 lut 2019


Dołączył: 14 lut 2019
Posty: 879
To faktycznie olbrzymy . Chyba robiłyśmy zakupy w tym samym miejscu.
Muszę dobrze poszukać w zdjęciach. Powinnam mieć gdzieś takie, gdzie tulipany są wyższe niż biota wschodnia.
____________________
Ania - Kocia mama Ogród tkany marzeniami
Kociamama 22:48, 14 lut 2019


Dołączył: 14 lut 2019
Posty: 879
Rumianka napisał(a)
Witam i ja...Kociamamo...Odpaliłam kompa na Ogrodowisku i....oczom nie dowierzam...Nazwa Twojego wątku, to niemalże identyczna z moją pierwotną nazwą...zobacz, post 6..a jak kiedyś wczytasz się w moje początki, to zrozumiesz dlaczego zmieniłam tę piękną nazwę na obecną...
https://www.ogrodowisko.pl/watek/6135-ogrod-z-koniczynka?page=2
Powodzenia!!!


Witaj Rumianko, Twój ogród czasami wcześniej podglądałam, ale chyba trafiłam jak już zmieniłaś nazwę. Mając taki znak rozpoznawczy to się wcale nie dziwię. Twój ogród jest niebanalny i z charakterem. Będę zaglądać. Teraz już oficjalnie
____________________
Ania - Kocia mama Ogród tkany marzeniami
Gruszka_na_w... 22:55, 14 lut 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21650
U mnie też tak było. Jednoroczne kwiaty były wyższe od sadzonych krzewów i drzewek.
Witam serdecznie nową forumowiczkę!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
sylwia_slomc... 22:58, 14 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Kociamama napisał(a)
To faktycznie olbrzymy . Chyba robiłyśmy zakupy w tym samym miejscu.
Muszę dobrze poszukać w zdjęciach. Powinnam mieć gdzieś takie, gdzie tulipany są wyższe niż biota wschodnia.

A Kochana moja biota jak sadziłam miała jakieś 5 cm bo sama ją ukorzeniałam
Teraz ma jakieś 25-30cm
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kociamama 22:58, 14 lut 2019


Dołączył: 14 lut 2019
Posty: 879
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
U mnie też tak było. Jednoroczne kwiaty były wyższe od sadzonych krzewów i drzewek.
Witam serdecznie nową forumowiczkę!


Witaj Gruszko,
bardzo dziękuję za odwiedziny. Trochę dziwnie się czuję bo większość odwiedzających i ich ogrody znam. Ale tak to jest jak się ukradkiem podczytuje
____________________
Ania - Kocia mama Ogród tkany marzeniami
Kociamama 22:59, 14 lut 2019


Dołączył: 14 lut 2019
Posty: 879
sylwia_slomczewska napisał(a)

A Kochana moja biota jak sadziłam miała jakieś 5 cm bo sama ją ukorzeniałam
Teraz ma jakieś 25-30cm


To faktycznie było maleństwo. Utulone, nakarmione i rośnie....
____________________
Ania - Kocia mama Ogród tkany marzeniami
Kasya 23:11, 14 lut 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41552
I ja zaglądam
Czekam jeszcze na kocie fotki
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Kociamama 23:17, 14 lut 2019


Dołączył: 14 lut 2019
Posty: 879
Kasya napisał(a)
I ja zaglądam
Czekam jeszcze na kocie fotki


Może faktycznie pokażę te moje kocie dzieci. Aby zrobić zdjęcie projektu muszę mieć światło dzienne.
____________________
Ania - Kocia mama Ogród tkany marzeniami
Kociamama 23:25, 14 lut 2019


Dołączył: 14 lut 2019
Posty: 879
Kilka słów jak zostałam Kocią mamą.
W moim rodzinnym domu były tylko psy. Jak się mieszka w bloku to trzeba niestety wybrać, albo pies, albo kot. Uwielbiałam moje psiaki, ale wszystkie koty jakie spotkałam na swojej dziecięcej drodze były wygłaskane i wytulone.A ulubioną książką, dzięki której chyba faktycznie nauczyłam się czytać była "Kocia mama i jej przygody" Marii Buyno-Arctowej.
W moim dorosłym już życiu były jeszcze dwa psiaki, ale bardzo przeżyłam ich odejście i nie bardzo umiem się przekonać do kolejnego.
____________________
Ania - Kocia mama Ogród tkany marzeniami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies