Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród tkany marzeniami

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród tkany marzeniami

Kociamama 10:43, 09 maj 2019


Dołączył: 14 lut 2019
Posty: 879
tulucy napisał(a)
Wyrabia się chłopak


Chłopak wyrobiony technicznie. Obrzeża i wiata to jego dzieło i jestem za to niezmiernie wdzięczna .
____________________
Ania - Kocia mama Ogród tkany marzeniami
Kociamama 10:50, 09 maj 2019


Dołączył: 14 lut 2019
Posty: 879
jolanka napisał(a)
Pochwal eMa, piękne zdjęcia zrobił
Następny krok to samodzielne zrobienie rabaty


Za zdjęcia dostał pochwałę.A rabatę to już chyba na nowym placu
____________________
Ania - Kocia mama Ogród tkany marzeniami
Kociamama 12:50, 10 maj 2019


Dołączył: 14 lut 2019
Posty: 879
Pomidorki w doniczkach zaczęły kwitnąć. Przydałaby się jakaś zaprzyjaźniona pszczółka.

____________________
Ania - Kocia mama Ogród tkany marzeniami
Kociamama 12:54, 10 maj 2019


Dołączył: 14 lut 2019
Posty: 879
I lilie w doniczce kupione w B też już mają pąki. Było zimno i nie wsadziłam do gruntu.

____________________
Ania - Kocia mama Ogród tkany marzeniami
mikina34 15:15, 10 maj 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Aniu, nadrobiłam, jestem na bieżąco
A wedle tych dziurek w trawniku to sprawdź czy to przypadkiem nie jest sprawka koników polskich, takie tłuste czarne, słabo kicające One własnie robią sobie takie domki w trawie, czasem można zobaczyć wystającą dupkę z dziurki
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Milka 16:49, 10 maj 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Kociamama napisał(a)
Chciałam się dzisiaj z Wami podzielić zdjęciami. Dla mnie niezwykłymi . Niezwykłymi bo zrobionymi przez mojego eMusia. Pewnie jesteście zdziwieni co w tym zaskakującego.....
Gdy powstał projekt ogrodu był on bardzo daleki od oczekiwań mojego eMa. Ogród idealny to ogród tylko z iglakami. Sosny, kosówki, jałowce..... Ze stoickim spokojem jeździł jednak ze mną po szkółkach. Dzielnie dźwigał i pakował donice. Ale do prac ogrodniczych zupełnie Go nie ciągnęło i w nich nie uczestniczył. Narzekał, że tak mało i takie mikre. Kiedy to urośnie?
Coś jednak drgnęło. Coraz częściej zwraca uwagę na to co się w ogrodzie dzieje. Dlatego tak bardzo rozczulił mnie tymi zdjęciami


Pięknie to napisałaś tu wielu mężów po jakimś czasie łapie takiego bakcyla ogrodowego..i ma chłopak ok, ładne zdjęcia
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Bogdzia 20:37, 10 maj 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Piękne zdjecia eMa. Te dziurki moga robic również szpaki i kosy bo one wyczuwaja pędraki w trawie i wyciagają je spod ziemi.Trawie to nie zaszkodzi a jak zabraknie pędraków podgryzajacych korzenie to i ładniejsza bedzie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
AnnaMS 22:38, 10 maj 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Ale ładnie wszystko podrosło eM-owe zdjęcia super
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
gogo 23:22, 13 maj 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
I ode mnie przekaż słowa pochwały eMowi
Mój niestety dalej nieogrodowy
Ale ostatnio zapytał, czy będą kwiatki do których przylatywał w ubiegłym roku fruczak gołąbek.
Oczywiście nie wiedział, jakie to
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
kerii 21:35, 14 maj 2019


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Witam, bardzo ładny ogród i zdjęcia eMa też, zwłaszcza że sam dorósł do ich zrobienia
Fajnie mają dziewczyny, których eM-owie się angażują ogrodowo, mój ogranicza się do koszenia trawy i czasem pochwali, zwłaszcza jak fotkę zobaczy zdziwiony, że to "nasz" ogród
Chociaż w sumie pomagać za wiele nie musi, ważne żeby nie przeszkadzał i nie truł, że za dużo na rośliny wydaje
____________________
Jola Moja glebo terapia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies