Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród tkany marzeniami

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród tkany marzeniami

sylwia_slomc... 10:54, 15 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Kasya napisał(a)

A to śmieszne
Pies mich teściów omija czarne płytki na podłodze
Boi się czarnej dziury

Musi mieć jakieś złe wspomnienia ze szczenięcego okresu i mu się źle kojarzy Też dopytuję co z Tobą, czemu zamknięte?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kociamama 11:06, 15 lut 2019


Dołączył: 14 lut 2019
Posty: 879
Przyznam szczerze, że jeszcze takiej gnojówki nie robiłam. Jak taką miksturę warzysz? I z jakich pokrzyw? Tych malutkich czy tych 1,5m?
____________________
Ania - Kocia mama Ogród tkany marzeniami
Kasya 11:19, 15 lut 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41815
sylwia_slomczewska napisał(a)

Musi mieć jakieś złe wspomnienia ze szczenięcego okresu i mu się źle kojarzy Też dopytuję co z Tobą, czemu zamknięte?

Ogrod śpi i ja tez
Czasem potrzebny głębszy wdech
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Kasya 11:19, 15 lut 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41815
Kociamama napisał(a)


Czy na ten rok otwierasz nowy wątek? Paczam, paczam i nie widzam
Pomysł z róża super.

Rozważam
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Kociamama 11:24, 15 lut 2019


Dołączył: 14 lut 2019
Posty: 879
Kasya napisał(a)

Ogrod śpi i ja tez
Czasem potrzebny głębszy wdech


Ojtam, ojtam Już poodpoczywałaś. Budzimy się powoli to powoli, ale budzimy.
Wiosna już spakowała walizki i jedzie do nas Chciaż takim tempem to raczej leci. I to nawet nie samolotem, ale chyba promem kosmicznym. Niech się przesiądzie do pociągu najlepiej podmiejskiego
____________________
Ania - Kocia mama Ogród tkany marzeniami
Kociamama 12:54, 15 lut 2019


Dołączył: 14 lut 2019
Posty: 879
sylwia_slomczewska napisał(a)
To ja Ci podpowiem zacznij od pokazania projektu bo już wiemy, że jest i znamy autorkę Potem jak było nim zaczęłaś prace, a potem juz po kolei w trakcie działań i efekty końcowe


Mądrych ludzi trzeba słuchać

____________________
Ania - Kocia mama Ogród tkany marzeniami
Kociamama 12:59, 15 lut 2019


Dołączył: 14 lut 2019
Posty: 879
Przejrzałam stare fotografie i wiecie co, nie bardzo co mam pokazywać z tego starego ogrodu. Po za jakimiś fragmentami niewiele się zachowało. Był to czas grubo przed Ogrodowiskiem i kto by sobie tam głowę zaprzątał jakimiś fotografiami czegoś co i tak będzie zmienione.
Może to i lepiej.
Czy ktoś widział w ogrodzie krokusy rosnące w równych rzędach na 4-ech albo tulipany na 15-u metrach kwadratowych. Takie cuda tylko u mnie. Gdy kwitły wyglądały spektakularnie, po przekwitnięciu pozostawały placek nagiej ziemi i smętnie zasychające liście. Na zdjęciach krokusy jak żołnierze na defiladzie

____________________
Ania - Kocia mama Ogród tkany marzeniami
Kociamama 13:00, 15 lut 2019


Dołączył: 14 lut 2019
Posty: 879
Jedno z nielicznych zdjęć ogródka nazwijmy go mieszanego. Słabe jakościowo, ale pogląd można złapać.

____________________
Ania - Kocia mama Ogród tkany marzeniami
Kociamama 13:01, 15 lut 2019


Dołączył: 14 lut 2019
Posty: 879
Tak jak pisałam wcześniej zimozielonych praktycznie brak, nie licząc drzewek owocowych, które nie załapały się na fotografię.
____________________
Ania - Kocia mama Ogród tkany marzeniami
Kociamama 13:17, 15 lut 2019


Dołączył: 14 lut 2019
Posty: 879
Swoją drogę z nową wersją ogrodu zaczęłam odwrotnie w porównaniu do większości społeczności Ogrodowiska. Większość osób trafiła na Ogrodowisko, zapuściła korzonki, powzdychała, porównała z własnym ogrodem i zapragnęła zmian

U mnie było zupełnie odwrotnie. Wyszłam do ogrodu, popatrzyłam, zapragnęłam zmian. Dobra duszyczka pokazała, ze jest ktoś taki jak Czarodziejka Ogrodowa - Danusia, która te moje marzenia przeleje na papier i Ogrodowisko. Dokładnie w takiej kolejności. Zanim się rozejrzałam po Ogrodowisku projekt już był gotowy.
____________________
Ania - Kocia mama Ogród tkany marzeniami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies