Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Samotnia pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Samotnia pod lasem

BasiaLT 10:35, 20 lut 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Pieski cudne z której części lubuskiego jesteś?
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
deszczowymaj 12:09, 20 lut 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Fajne psiaki

Zmiana avatarka ..bardzo miło Cię zobaczyć
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
karlos 12:16, 20 lut 2019


Dołączył: 29 gru 2013
Posty: 273
Sylwia dokładnie u mnie też coś koło 150 i chyba w przyszłym tygodniu się zabiorę za cięcie. Co do olbrzymów masz rację, kopiowane były bardziej demoniczne ☠️☠️ ale nawet teraz budzą respekt, 65cm w kłebie, 45kg wagi z rozpędu przewracają dorosłego faceta

Basia i Joasia dzięki w imieniu moich piesoli.

Ja bliżej Gorzowa.
____________________
Karlos Samotnia pod lasem
sylwia_slomc... 12:35, 20 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
Jak często trymujesz i strzyżesz je? Pytam bo jak sie kiedyś na ogród przeniosę to też z psiakiem, a te co mam obecnie pewnie nie doczekają tychg czasów niestety
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
karlos 13:03, 20 lut 2019


Dołączył: 29 gru 2013
Posty: 273
Miniatura ma 4 lata, na początku trymowałem, ale mimo to miała miękki włos, więc zacząłem strzyc. Olbrzymka ma 2 lata i szorstki włos więc trymujemy. Groomer brał za strzyżenie miniatury 80 co 2 miesiące, a za olbrzymkę 400 co trzy miesiące, albo 2x200 częściej. Dlatego kupiłem sprzęt za 500 i sam ogarniam temat. Miniatura strzyżenie co półtora miesiąca, tylko na zimę nie strzygę, bo hasają dużo po ogrodzie i lesie. Olbrzymkę robię trymerem co 2 tygodnie i utrzymuje się na średnim włosie i zajmuje pół godziny, a nie cały dzień jak zarośnie na max. Co półtora miesiąca podgalam tylko odpowiednie miejsca. Może sędzia na wystawie miałby jakieś uwagi, ale mam się podoba i podobny do sznaucer jest, a kasę można wydać na inne rzeczy.
____________________
Karlos Samotnia pod lasem
sylwia_slomc... 13:05, 20 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
Super, że można samemu, kupa kasy zaoszczędzona na dom, ogród lub coś innego
Dzięki
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
karlos 17:20, 20 lut 2019


Dołączył: 29 gru 2013
Posty: 273
W styczniu 2018 wprowadziliśmy się do w pełni wykończonego, umeblowanego domu i zima zleciała na rozpakowywaniu, parapetówkach itp Ale przyszła wiosna i ....

Na pierwszy ogień poszedł taras, bo trzeba usiąść z kawką i popatrzeć na ogród, w budowie co prawda, ale zawsze to zieleń ...

Taras dwupoziomowy, 24m z modrzewia syberyjskiego ...




Potem trzeba było zagospodarować teren wokół tarasu i najbliższe otoczenie domu ... Fotki w przyspieszonym tempie, ale ile to było taczek, glebogryzarki itd to wie tylko mój kręgosłup






Taras jest podwyższony, żeby ktoś przypadkiem nie spadł wymyśliłem sobie zaporę z róż w pojemnikach ... Tak wyglądały w maju, czerwcu ...





20 październik

____________________
Karlos Samotnia pod lasem
AsiaK_Z 18:21, 20 lut 2019


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Witaj niezłe tempo prac, efekt WOW został osiągnięty Zaznaczam, będę podglądać
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Agania 18:23, 20 lut 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Zgrabnie Ci wszystko wychodzi...majsterkowanie masz w jednym paluszku...piękne róże...czy rosną na stałe w donicach...jaka odmiana?

Ten taras najważniejszy no nie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Basilikum 19:19, 20 lut 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
i ja przylecialm poczytac o Twoich zmaganiach z ogrodem super temopo masz. No i ogrod juz niczego sobie wyglada. To jest zaleta jak sie zacznie od ogrodu a nie od domu.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies