Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Samotnia pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Samotnia pod lasem

Anitka 16:45, 21 lut 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
karlos napisał(a)


Przy wodowaniu Matką Chrzesna musi rozbić butelkę szampana

Mam już biec do barku ??


Do barku jak będzie koniec, a że ogród to rzecz nieskończona to chyba bez wodowania będzie. Lubisz iglaki - fajnie, bo masz działkę pod lasem i super, że patrzysz co masz za ogrodzeniem. To tło tzw. zapożyczone jest bardzo ważne, zanika granica ogrodu.

Czy te kulki pod tarasem to tuje 'Danici' czy inne? Bardzo ładne egzemplarze. Tylko patrząc w przyszłość za blisko je posadziłeś tarasu.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
deszczowymaj 17:04, 21 lut 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Ta Twoja żona to ma z Tobą dobrze tylko zerka przez okienko czy rabata skończona

Anabelki na bank będziesz musiał rozsadzić ..one bardzo ładnie się rozrastają
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
karlos 17:16, 21 lut 2019


Dołączył: 29 gru 2013
Posty: 273
Anitka dokładnie to danici ... humm mówisz, że przerosną taras ... co do iglaków w pierwszysm sezonie było ich jak na lekarstwo i niestety zimą pustka na ogrodzie, więc w 2018 troszkę ich dokupiłem. Niedługo wstawię foty końcowe i zobaczysz jaki był zamysł "zlania z tłem"

Joasia Anabelki podobno mogą być posadzone ciasno, wtedy bardziej spektakularne widowisko zawsze można wykopać i wcisnąć gdzieś indziej ...
____________________
Karlos Samotnia pod lasem
hanka_andrus 17:20, 21 lut 2019


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Zaglądam, podziwiam tempo prac i w domu, i w ogrodzie! Dzczerze gratuluję!
Na tegoroczne efekty będę czasami zaglądać. Pozdrawiam
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
asica 20:35, 21 lut 2019


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3825
Ciężka praca w ogrodzie odpłaca przyjemnością przebywania w nim. Ja co roku zimą pomstuję na rachunki za gaz (dom budowany w latach 80-tych, z tego co udało się wtedy kupić, więc słabo oszczędny). Ale od wiosny ogród wynagradza te niedogodności. Odkąd sama zajęłam się ogrodem, moim życiem rządzą pory roku .
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Renii 21:05, 21 lut 2019


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
Idziesz jak burza. Witam się i ja. Czekam na dalsze odcinki.

Bo to, że pięknie już masz to już wiesz
____________________
Japoński ogród Reni i Matiego
basia3012 00:07, 22 lut 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9449
I ja przyszłam się przywitać. Obejrzałam wszystko. Bardzo fajny pamiętnik domu i ogrodu. Podziwiam tempo prac, układ rabat i wiele innych rzeczy. Bardzo piękne masz róże i te małe tuje kulki. Super są.
Pozdrawiam.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Milka 05:37, 22 lut 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
karlos napisał(a)
W czerwcu powstał chodnik do domu i zacząłem zagospodarowywanie kolejnych rabatek. Żona wymarzyła sobie łan białych hortensji Anabel pod oknem sypialni ... mówisz i masz żeby podjazd nie była taki łysy, zrobiłem mały łuk z iglakami, doszło też oświetlenie ... oczywiście pod domem sam piach, więc nie obyło się bez wymiany ziemi ...









I ja sie przywitam bo nowy zapaleniec-ogrodnik fajnie żonka ma z Tobą, działasz jak torpeda i w dobrym stylu
Róże w donicach sliczne
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
karlos 07:57, 22 lut 2019


Dołączył: 29 gru 2013
Posty: 273
Dzięki dziewczyny za miłe słowa. I tu nasuwa mi się myśl "gdzie ci faceci ..." Większość odwiedzających, jak i ogólnie forumowiczów to Panie ... humm z czego to wynika, czy faceci :
- nie interesują się jak wygląda ogród
- działają na zasadzie "Franek wykop dziurę, przywieź taczkę ziemi ... przybij w końcu deski w altance"
- działają w ogrodzie, znają się na roślinach, ale po prostu nie udzielają się w necie

Praca w ogrodzie to jednak czasami ciężka fizyczna praca, ale chyba wszyscy Panowie również lubią poleżeć, zrobić grilla w pięknych okolicznościach przyrody. A samo się nie zrobi ... Ja bardzo lubię prace w ogrodzie, patrzeć jak tworzy się nowe rzeczy, jak wszystko rośnie

Tyle filozofowania, zaraz kolejna część ogrodowych rewolucji
____________________
Karlos Samotnia pod lasem
BKosimkArt 08:08, 22 lut 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
karlos napisał(a)
Dzięki dziewczyny za miłe słowa. I tu nasuwa mi się myśl "gdzie ci faceci ..." Większość odwiedzających, jak i ogólnie forumowiczów to Panie ... humm z czego to wynika, czy faceci :
- nie interesują się jak wygląda ogród
- działają na zasadzie "Franek wykop dziurę, przywieź taczkę ziemi ... przybij w końcu deski w altance"
- działają w ogrodzie, znają się na roślinach, ale po prostu nie udzielają się w necie

Praca w ogrodzie to jednak czasami ciężka fizyczna praca, ale chyba wszyscy Panowie również lubią poleżeć, zrobić grilla w pięknych okolicznościach przyrody. A samo się nie zrobi ... Ja bardzo lubię prace w ogrodzie, patrzeć jak tworzy się nowe rzeczy, jak wszystko rośnie

Tyle filozofowania, zaraz kolejna część ogrodowych rewolucji

Myślę, że to trzecie... mój przynajmniej jak w necie siedzi to ma swoje zainteresowania, ale mimo wszystko w ogrodzie mi pomaga i cieszy się z każdej rośliny...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies