Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Samotnia pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Samotnia pod lasem

dana1s 19:21, 20 lut 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Przyszłam się przywitać
Ogród powstaje w niesamowitym tempie. Pięknie!
Psiurki cudne!
Ps.
Jesteś łudząco podobny do przyjaciela mojego M
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Rumianka 19:54, 20 lut 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Ja już rozsiadłam się na tarasie, tym bardziej że kawusia już czekała oraz słodkie co nie co... piesy tez kocham, jest na czym oko zawiesić w ogrodzie i czego chcieć więcej...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
BKosimkArt 19:58, 20 lut 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Witam się i ja w nowym ogrodzie,
niesamowicie wiele pracy włożone i są już zaskakujące efekty, świetna trawiasta rabata!
pozdrawiam
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
sylwia_slomc... 20:15, 20 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Piękny taras
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Zana 20:52, 20 lut 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Dziękuję za odwiedziny u mnie. Śledzę Twoje poczynania na bieżąco.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
karlos 21:01, 20 lut 2019


Dołączył: 29 gru 2013
Posty: 273
Dzięki Dziewczyny za miłe słowa

Pozwólcie, że będę odpowiadał grupowo w jednym poście, bo jak zacznę cytować wszystkich to będzie "burdello bum bum" i niepotrzebne nabijanie postów Przeczytałem wszystko Przy budowie domu zrobiłem duże oszczędności robiąc wiele rzeczy sam, natomiast ogród to TYLKO MOJA robota a taras to nasze ulubione miejsce

Psy to też moja pasja, ale ja tylko sznaucery olbrzymy. Bardzo mądre, łatwe w szkoleniu (tak szkolę swoje psy) rasa niesamowicie przywiązana do "swojego pana" ... no i oczywiście to pies rasy obronnej, odważny i nieustępliwy

dana1s może jestem tym przyjacielem

Agata róże to Lions z http://rosarium.com.pl/ mam więcej róż od nich i jestem bardzo zadowolony. Rosną na stałe w donicy (na razie oczywiście jeden sezon) ale przezimowały elegancko i już puszczają pąki.

Nie chciałem wszystkiego od razu pokazywać, tylko chronologicznie, więc jeszcze parę patentów i roślin pokaże w dalszych postach
____________________
Karlos Samotnia pod lasem
Wiolka5_7 21:10, 20 lut 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20472
Witaj !
Pięknie tworzysz swój ogród
Psiaki cudne, psy uwielbiam i też posiadam jedną taką zawariowaną ,kochaną Sarę
Będę podgladać
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
karlos 21:36, 20 lut 2019


Dołączył: 29 gru 2013
Posty: 273
Po tarasie trzeba było dalej pociągnąć temat wokół domu ze względu na psy trawnik zakładałem częściami, odgradzając nowo wysiany, żeby nie został stratowany. Generalnie moje psy są nauczone poruszać się tylko po trawniku i przejściach, rabaty to TEREN ZAKAZANY psy wiedzą, że "nie wolno" i nie mam problemu z połamanymi roślinami, czy rozkopaną rabatą

Prawa strona domu i rabata okalająca dom od wejścia aż do tarasu, oczywiście część trawnika w międzyczasie kwiecień 2018



zapora antygamoniowa (czyt. psy)


A tak to wyglądało w czerwcu 2018


Miałem burze mózgu z czego zrobić schody na taras (mam 2 wejścia) no i wymyśliłem >>> bukowe kloce ...na razie spełniają funkcje i wyglądają fajnie, zobaczymy ile wytrzymają


Patriotycznie na 11 Listopada
____________________
Karlos Samotnia pod lasem
abiko 08:59, 21 lut 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Schody z klocków bukowych są świetne.. ponieważ różana jestem to widzę, że sporo tych cudnych kwiatów masz u siebie. Liczę na pokaz kwiatów.
O różach w donicy i ich pielegnacji to u Andy znajdziesz sporo informacji, ale to pewnie już wiesz
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
BasiaLT 09:39, 21 lut 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Masz bardzo fajne pomysły i błyskawicznie ci idzie praca.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies