Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Samotnia pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Samotnia pod lasem

BASIA8 10:38, 21 lut 2019


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630



Efekt końcowy rewelacyjny
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Roocika 11:43, 21 lut 2019


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Tempo prac imponujące Pozytywnie zazdroszczę
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
basia3 12:28, 21 lut 2019


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
Witam cię serdecznie. Mi podoba się najbardziej, ze ogród był tworzony wraz z domem i że się udało to pogodzić. Bo jak sobie przypomnę sajgon u mnie na placu podczas budowy wydaje mi się to niemożliwe.
dzięki temu po wprowadzeniu się do domu masz już dorosły ogród.
____________________
JEST DOBRZE :D
deszczowymaj 12:29, 21 lut 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Taras przepiękny,schodki bardzo fajnie się wkomponowały
Tempo prac takie ,że hoo hoo
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
karlos 14:13, 21 lut 2019


Dołączył: 29 gru 2013
Posty: 273
Dzięki dziewczyny za miłe słowa

BASIA8 fajnie że Ci się podoba.

Roocika będę do Ciebie zaglądał, bo start mieliśmy w tym samym czasie rośliny będą w podobnym wzroście

basia3 tak ogród wystartował razem z domem, ale to nadal malizny, bo dom budowałem praktycznie tylko rok ... potrzeba kilku lat, żeby to jakoś zarosło

abiko jak przebrnę z relacją 2018 to wrzucę rośliny, a róż troszkę mam bardzo je lubię
____________________
Karlos Samotnia pod lasem
Basilikum 14:46, 21 lut 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
ziemie chyba masz nie najlepsza? wyglada piaszczyscie na fotkach.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
ElzbietaFranka 15:00, 21 lut 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13828
Witam
Wcale nie tak od d.... Strony.
Przejrzalam od poczatku i wszystko mi sie podoba. Taras przepieknie wyszedl jednak modrzew syberyjski jest efektowny. Czy te podpory tez z modrzewia? Jeszcze czy drewno sam impregnowales ladna barwe ma.
Widze nie masz zadaszenia tarasu czy tak zostanie.

Teraz odnosnie roz na tarasie Lions ladna roza mam ja. Ale jak mandobrze to potrafi wyrosnac poza normalna wysokosc. Jest to zdrowa roza nie czepiaja sie choroby. Trudno jest dobrac do donic niskie roze. Zreszta zobaczysz jak sie beda zachowywaly w tym roku po zimie. Po przekwitnieciu przytnij dosyc mocno.
Hyży ma Instruktaz ciecia roz to sobie zobacz.

Moje pierwsze prace po kupnie dzialki tez byly skoncentrowane na obsadzeniu najwazniejszych miejsc. Duzo mi sie zniszczylo ach szkoda wspominac.

Pozdrawiam

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Muszelka 15:42, 21 lut 2019


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
Przyszłam na serial. Kolejny fajny odcinek
____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
karlos 15:44, 21 lut 2019


Dołączył: 29 gru 2013
Posty: 273
Basilikum dokładnie 6 klasa sam piach, pod rośliny idą całe taczki torfu, kompostu i końskiego nawozu (za płotem mam 3 wolno biegające konie) z czasem może będzie lepiej, bo kompostownik zaczyna się zapełniać



ElzbietaFranka na początku wszyscy pukali się w czoło nie wiem może wynika to z tego, że niektórzy stają z powodu braku kasy w połowie budowy, więc po co kasę wydawać na głupoty ... a jak zacząłem rąbać drewno do kominka, a fundamenty ledwo z ziemi wystawały, to dopiero były docinki ... ale jak zacząłem piknikować w ogrodzie, dzieciaki kąpały się w basenie i biegały po trawniku, w kominku rozpaliłem w miarę suchym drewnem to było "ty to masz łep"

co do tarasu to legary również modrzew, a impregnat to drewnochron ciemny dąb chyba ... jedna fotka może troszkę mylić, bo zrobiona po deszczu i błyszczy się

Róże naprawdę super, świetnie wyglądały na tarasie, a dopiero pierwszy sezon ... mam jeszcze kilka odmian potem je wstawię

____________________
Karlos Samotnia pod lasem
karlos 16:18, 21 lut 2019


Dołączył: 29 gru 2013
Posty: 273
W czerwcu powstał chodnik do domu i zacząłem zagospodarowywanie kolejnych rabatek. Żona wymarzyła sobie łan białych hortensji Anabel pod oknem sypialni ... mówisz i masz żeby podjazd nie była taki łysy, zrobiłem mały łuk z iglakami, doszło też oświetlenie ... oczywiście pod domem sam piach, więc nie obyło się bez wymiany ziemi ...








____________________
Karlos Samotnia pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies