Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na zakręcie.

Pokaż wątki Pokaż posty

Na zakręcie.

basia3012 10:20, 11 mar 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9448
I ja się witam. Masz dużo zimozielonych. To piękne tło dla roślin. U mnie tego nie było i zmieniam to już od roku. Pozdrawiam.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
BASIA8 14:52, 11 mar 2019


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Witam Koleżankę ze świętokrzyskiego Ogródeczek pięknie wygląda - jest taki dojrzały - roślinki okazałe. Pozdrawiam i czekam na więcej zdjęć. Zapraszam oczywiście w wolnej chwili do Siebie
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
anna_grreen 20:23, 12 mar 2019

Dołączył: 07 mar 2019
Posty: 215
Witaj Basiu z Ogrodu Basi i Basiu z Doliny Muminków. Cieszę się bardzo, że do mnie trafiłyście. Super, że są ogrodniczki z Świętokrzyskiego. Macie wspaniałe ogrody, będę podglądać i korzystać z rad. Faktycznie mam dużo już sporych iglaków ale brakuje mi tu rabat i jakiegoś logicznego scalenia. Liczę na pomoc. Pozdrawiam
____________________
Anna Na zakręcie
anna_grreen 20:41, 12 mar 2019

Dołączył: 07 mar 2019
Posty: 215
Dodam jeszcze trochę zdjęć.

____________________
Anna Na zakręcie
anna_grreen 20:47, 12 mar 2019

Dołączył: 07 mar 2019
Posty: 215
I kolejne.

Staram się stosować do instrukcji i nie wklejać więcej niż 4 .
Chyba nauczyłam się co trzeba zrobić żeby tekst nie pojawił się pomiędzy zdjęciami
( wcisnąć enter po zdaniu . Zobaczymy.
____________________
Anna Na zakręcie
MariuszG 22:45, 12 mar 2019

Dołączył: 11 wrz 2016
Posty: 538
Dobry wieczór Aniu. Masz bardzo ładny ogród. Jestem pod wrażeniem dojrzałych drzew i krzewów. Masz dzięki nim przytulnie i ogród ma charakter. Oczywiście jest to spowodowane porą roku, jaką widać na zdjęciach i za oknem, ale myślę że ładnie wyglądałyby ze dwie duże bylinowe rabaty w towarzystwie dostojnych krzewów. Na pewno z wiosną pokażesz więcej bylin, które masz już w ogrodzie. Nie jestem na pewno najlepszy w pomaganiu przy projektowaniu rabat, ale jeśli chciałabyś żeby polecić jakieś byliny, to chętnie służę pomocą a jeśli nie, to chętnie pooglądam nowe zdjęcia i popodziwiam Twój ogród.

Bardzo podoba mi się to drzewo, co to jest?

anna_grreen napisał(a)



Pozdrawiam serdecznie
____________________
Pozdrawiam Mariusz Stary ogród
basia3012 22:48, 12 mar 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9448
Aniu a ile lat ma Twój ogród? Te zimozielone to takie dojrzałe, że ho,ho.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
anna_grreen 23:21, 12 mar 2019

Dołączył: 07 mar 2019
Posty: 215
Mariuszu oczywiście, że czekam na rady. Byliny, mam kilka .... i to trzeba zmienić. To drzewko, które Ci się podoba to modrzew szczepiony na pniu. Przycinam mu czuprynkę co roku w niesymetryczną fryzurkę. Jest niekłopotliwy, wcześniej miał podpórkę, teraz trzyma się nieźle sam. Trochę śmieci ale warto go mieć.
Basiu ogród ma mniej więcej 10 lat, powstaje stopniowo. Sadziłam drzewka na zasadzie: to jest fajne, to jeszcze fajniejsze a może to, a może tu, a może tam. Nie wypieram się go, jest super. Jednak odkąd trafiłam na Ogrodowisko wiem, że muszę, chcę go rozwinąć. Z Waszą pomocą. Pozdrawiam.
____________________
Anna Na zakręcie
Milka 04:52, 13 mar 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
I ja się witam Aniu
Ten jasny psuak, nieml idntyczny, jak moja sunia, a przecież moja to mieszaniec
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
koliber 07:14, 13 mar 2019


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Przyszłam się przywitać Cześć
____________________
Zielona przestrzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies