Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na zakręcie.

Pokaż wątki Pokaż posty

Na zakręcie.

BASIA8 08:31, 13 mar 2019


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Miło mi było Cię gościć w Naszych skromnych progach. Jeśli chodzi o pomoc przy sadzeniu roślinek to Ja w tym dobra nie jestem. Sama zastanawiam się, zastanawiam i czasem mam wrażenie że końca nie widać i sama nie wiem jakie nasadzenia zrobićMam u siebie w ogrodzie przy wejściu do altanki dwa modrzewie szczepione - bardzo ich lubię - teraz są łyse ale lada dzień będą zieloniutkie. Ja wczoraj wieczorem widziałam jak w Castoramie w Ostrowcu Św. była dostawa iglaczków - akurat na paletach wieźli - muszę się wybrać i zobaczy co mają ciekawego Pozdrawiam Serdecznie.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
basia3012 20:49, 13 mar 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
Aniu, jak na 10 lat to duże te drzewa. Chyba im u Ciebie pasuje.
Pozdrawiam.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
anna_grreen 22:26, 13 mar 2019

Dołączył: 07 mar 2019
Posty: 215
Witaj Milko i Koliberku na moim wątku. Proszę rozgośćcie się. Mój pies Rysiu to też wielorasowiec wzięty z schroniska jako szczeniak . Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Anna Na zakręcie
anabuko1 22:36, 13 mar 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
anna_grreen napisał(a)
D

Witaj Aniu!

a jak ty ten modrzew przycinasz na drabinie ?
a obok to rodek taki duży ??
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anna_grreen 22:49, 13 mar 2019

Dołączył: 07 mar 2019
Posty: 215
O witam serdecznie też Anię. Ten modrzew nie jest wcale taki wysoki ok 2 m, może robiłam zdjęcie z przysiadu i tak to wygląda. Przycinam go tylko od dołu z jednej strony krócej z drugiej dłużej. Rodek sięga mi do pasa ale tej zimy trochę zmarniał, gałęzie się poodginały. Muszę go w tym roku przyciąć. Wyczytałam w którymś wątku radę Toszki, że można przyciąć w ciągu 2 tygodni od przekwitnięcia ale niewiele jeszcze wiem na ten temat. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam częściej.
____________________
Anna Na zakręcie
anna_grreen 22:58, 13 mar 2019

Dołączył: 07 mar 2019
Posty: 215
Jeszcze parę zdjęć.

Na ostatnim zdjęciu już widać trochę słońca.
____________________
Anna Na zakręcie
Milka 05:58, 14 mar 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
anna_grreen napisał(a)
Witaj Milko i Koliberku na moim wątku. Proszę rozgośćcie się. Mój pies Rysiu to też wielorasowiec wzięty z schroniska jako szczeniak . Pozdrawiam serdecznie.

A moja to Sonia, też szczeniak ze schroniska, wyglądają jak rodzeństwo, do tego rasowe
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
zawitka 07:12, 14 mar 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14045
Witaj ogród w zielonych ramach już masz teraz tylko trochę koloru i będzie pięknie tu znajdziesz chętnych do pomocy ,Pozdrawiam
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
BASIA8 08:22, 14 mar 2019


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
anna_grreen napisał(a)
Jeszcze parę zdjęć.



Pięknie jest
Pozdrawiam
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
greg66 09:11, 14 mar 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Witaj Aniu
No podoba mi się, lubię drzewa i krzewy w ogrodzie. Masz podstawę zieloną teraz tylko kolorów dorzucić i będzie już odjazdowo.
Ja mam duże drzewa z przodu 20 metrowe sosny i modrzewie z tyłu brzozy co teraz przy tych wichurach -trochę strach. Jak widzę jak się uginają ale nie chcę wycinać bo będzie łyso.
Kiedyś chorowałem na modrzewia pendule, masz wspaniały okaz, chyba znowu zachorowałem
Tu z przodu między krzewami to tawuła?
Pozdrawiam słonecznie
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies